dowolna

Mieszkania Gdynia Wielki Kack

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

270 000 zł38 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe, przestronne, całkowicie wyposażone mieszkanie O wysokim standardzie wykończenia. Zaprojektowane przez architekta, dwustronne, położone na drugim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

237 000 zł32 m² 7 429,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym w dzielnicy Fikakowo w Gdyni Wielkim Kacku Nieruchomość składa się z pokóju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

499 000 zł84 m² 5 940,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe II piętro 4 pokoje 84 m2piwnicapołożenie wschód - zachódii piętro,budynek III kondygnacyjnydrzwi antywłamaniowe;w całym mieszkaniu za wyjątkiem łazienki parkiet drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damroki

Wielki Kack,Gdynia

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Korzyści ze współpracy z nami to : - pomoc w negocjacji optymalnych warunków najmu - prezentacja nieruchomość w dogodnych dla Klienta terminach - sporządzenie indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

429 000 zł72 m² 5 941,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie położone w Wielkim Kacku -bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego pozwala cieszyć się bliskością terenów zielonych , jak i również doskonałym skomunikowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne , rozkładowe i umeblowane mieszkanie na I piętrze w 4-piętrowym budynku z 1998 roku w sąsiedztwie Osiedla "fikakowo". W sąsiedztwie sklepy , punkty usługowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

499 000 zł76 m² 6 522,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 120m2 pow. liczona "po podłodze" - 76,5m2 w tym, to pow. w normatywnej wysokości. Dwupoziomowe ze skosami, położone jest na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

560 000 zł75 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Luksusowy apartament z windą i halą garażową w dobrej cenie Luksusowy apartament położony na siódmej kondygnacji w budynku z windą i halą garażową. Oryginalny wygląd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

245 000 zł32 m² 7 680,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

239 000 zł34 m² 7 029,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu dużą kawalerkę w Gdyni Fikakowo, ul. Gryfa Pomorskiego. Prezentowana nieruchomość jest świetną propozycją jako inwestycja kapitału, mieszkanie jest wynajmowane od 3 lat tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

469 000 zł113 m² 4 161,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Przestawiam ofertę mieszkania O wyjątkowo kameralnym charakterze. Nieruchomość położona na urokliwym wzgórzu Z widokiem na osiedlu domów wielorodzinnych O niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Wielki Kack,Gdynia

517 700 zł69 m² 7 502,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie: gdynia, wielki Kack - ul. Leśna. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

390 000 zł59 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne i słoneczne mieszkanie w Gdyni Wielkim Kacku na osiedlu Fikakowo. Mieszkanie dwupoziomowe 3-pokojowe o powierzchni 59,60 m2 plus około 10 metrów pod skosami co łącznie tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siega

Wielki Kack,Gdynia

360 000 zł51 m² 7 003,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Cena do negocjacji. Mieszkanie 51,4 m2, 3 pokojowe. Pokój dzienny ok 30m2 z aneksem kuchennym i dużym balkonem, ściany gładzone podłoga - panele. Pozostałe pokoje po ok. 8 m2 - podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

548 900 zł120 m² 4 578,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Uwaga! nowa niższa cena! eleganckie 5-cio pokojowe mieszkanie na sprzedaż W gdyni. Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza - dwupoziomowe mieszkanie położone na strzeżonym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

549 900 zł120 m² 4 586,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

1 600 zł85 m² 18,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 85 m2 w czteropiętrowym apartamentowcu oddanym do użytku w roku 1995 przez cenionego dewelopera jakim jest Hossa. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

390 000 zł59 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

950 000 zł97 m² 9 805,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, nowe budownictwo, wysoki standard. Lokalizacja: gdynia Wielki Kack, ul. Waleriana Szefki, osiedle "apartamenty Widokowe Źródło Marii", kondygnacja: 0/3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krośniąt

Wielki Kack,Gdynia

667 547 zł96 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Przepiękny apartament Z ogrodem położony W gdyni W urokliwym miejscu W nowym kameralnym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 96,05 m2, położone na wysokim parterze,składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

549 900 zł120 m² 4 586,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Gdynia Wielki Kack, ul. Górnicza - dwupoziomowe mieszkanie położone na strzeżonym i monitorowanym osiedlu wzniesionym w 1998 roku. Dzielnica oddalona zaledwie 9 km od Centrum miasta, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

563 000 zł120 m² 4 695,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie położone w Gdyni Wielkim Kacku na strzeżonym i monitorowanym osiedlu wzniesionym w 1998 roku. Dzielnica oddalona zaledwie 9 km od Centrum miasta, posiada pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

499 000 zł76 m² 6 522,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

999 000 zł137 m² 7 310,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu przestronny, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Apartament po całkowitej zmianie aranżacji i układu pomieszczeń, tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

390 000 zł59 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosławy

Wielki Kack,Gdynia

290 000 zł41 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zakup nieruchomości można zrealizować jedynie poprzez płatność gotówkową. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41 m kw plus garaż, zlokalizowane w Gdyni Wielki Kack na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

549 900 zł120 m² 4 586,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maszopów

Wielki Kack,Gdynia

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wielki kack 2-pokoje plus 1-miejsce W hali garażowej plus piwnica cena 340.000ZŁ! Dwupokojowe, bardzo komfortowe mieszkanie w Gdyni, w dzielnicy Wielki Kack. Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

545 000 zł92 m² 5 936,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Super lokalizacja! piękny widokzapraszamy do kupna mieszkania położonego w Gdyni Wielkim Kacku, przy ul. Waleriana Szefki na osiedlu Fikakowo.Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 91,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Fikakowo,Gdynia

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Idealna propozycja do zamieszkania lub pod inwestycję Nieruchomość znajduje się na osiedlu Fikakowo w Gdyni Wielkim Kacku. Okolica cicha i spokojna. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Fikakowo,Gdynia

420 000 zł78 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 78 m2 w Gdyni Fikakowo przy ul. Myśliwskiej, mieszkanie usytuowane na III piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

550 000 zł118 m² 4 661,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjna oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania na osiedlu Fikakowo w Gdyni - Wielki Kack przy ul.Gryfa Pomorskiego. Mieszkanie o łącznej powierzchni 118 m2 znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

327 000 zł52 m² 6 288 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Górnicza 52m kwadratowe, składające się z pokoju 22m, sypialni 11m, oddzielnej kuchni 7m, łazienki z wc 5m, balkon. Do mieszkania przynależy piwnica 10m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damroki

Wielki Kack,Gdynia

235 000 zł40 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe o łacznej powierzchni 70 mkw, użytkowej 39,2 mkw. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, wszystko może pozostać w cenie. Znakomita oferta dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maszopów

Wielki Kack,Gdynia

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

319 000 zł52 m² 6 158,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wielki kack-2 pokoje, 1 piętro, piwnica bardzo niski czynsz! Ładne i słoneczne mieszkanie w Gdyni Wielkim Kacku na osiedlu Fikakowo. Mieszkanie jednopoziomowe, dwu pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żuławska

Wielki Kack,Gdynia

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta tylko W naszym biurze! Apartament o powierzchni 60m2 z tarasem i balkonem oraz1 miejscem postojowym w hali garażowej i komórką lokatorską. Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

390 000 zł59 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

563 000 zł119 m² 4 731,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Dwupoziomowe mieszkanie położone w Gdyni Wielkim Kacku na strzeżonym i monitorowanym osiedlu wzniesionym w 1998 roku. Mieszkanie podzielone jest na dwa poziomy:Poziom I - w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

479 000 zł85 m² 5 635,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Lokalizacja: - nieruchomość położóna na nowoczesnym osiedlu Gdyni; teren zamknięty - 5min. do Obwodnicy Trómiasta - 10min. do Centrum Gdyni - 4 min do zkm - w okolicy liczne sklepy; markety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orna

Wielki Kack,Gdynia

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zakupu nieruchomości położonej w domu dwurodzinnym tj. mieszkania o pow. 60m2 z działką o powierzchni 422,5 m2. Mieszkanie położone w cichej i spokojnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij