dowolna

Mieszkania Gdynia Wielki Kack

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

368 000 zł68 m² 5 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68 m2. Pierwszy poziom to: salon z kuchnią ok. 25m2, łazienka ok. 4 m2. Wyjscie salonu na duży balkon. Drugi poziom to: sypialnia ok. 15m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siega

Wielki Kack,Gdynia

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3 pokojowe,dwustronne ,cicha spokojna lokalizacja ,blisko lasu,do przystanków komunikacji miejskiej 5 minut pieszo,nowy budynek z 2007 roku,mieszkanie znajduje sie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwinisławy

Wielki Kack,Gdynia

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbanei ciche mieszkanie, kompletnie i przytulnie urządzone. Mieszkanie idealne dla dwóch osób lub rodziny z dzieckiem. W okolicy sklep Merkus i Tesco; plac zabaw dla dzieci, boisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią zlokalizowane w spokojnej okolicy, w budynku z 1995 r. , na drugim piętrze. Mieszkanie słoneczne , okna wszystkich pokoi wychodzą na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Borówca

Wielki Kack,Gdynia

369 000 zł71 m² 5 197,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m2 z ogrodem, w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni, nieopodal lasu i terenów rekreacyjnych. Kameralny budynek składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Borówca

Wielki Kack,Gdynia

4 100 zł154 m² 26,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie o powierzchni 156 m2 z ogrodem, w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni, nieopodal lasu i terenów rekreacyjnych. Kameralny budynek składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

450 000 zł62 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

> 3-pokojowe komfortowe mieszkanie Z wyposażeniem gotowe do wprowadzenia na wielkim kacku < Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 72m 2 , zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

370 000 zł64 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przy zakupie tej nieruchomości klient /okazja! nie przegap tej oferty >4- pokojowe mieszkanie w budynku Panoramy - Gdynia Wielki Kack< Przedmiotem oferty jest przestronne, dwupoziomowe mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

495 000 zł113 m² 4 380,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja! >piękne, 5-cio pokojowe mieszkanie w Gdyni Wielki Kack, os. Fikakowo< Przedmiotem oferty jest przestronne, komfortowe, 5 - cio pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 112,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Borówca

Wielki Kack,Gdynia

990 000 zł156 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Borówca

Wielki Kack,Gdynia

629 000 zł84 m² 7 532,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie o powierzchni 83,5 m2 z ogrodem, w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni, nieopodal lasu i terenów rekreacyjnych. Kameralny budynek składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przy zakupie tej nieruchomości klient > dwupoziomowe mieszkanie z tarasem na osiedlu Fikakowo - Gdynia Wielki Kack

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

659 000 zł87 m² 7 574,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

>Atrakcyjne, 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

547 000 zł101 m² 5 410,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Nasi klienci 0% prowizji przy zakupie tej nieruchomości > Wygodne, rodzinne mieszkanie gotowe do wprowadzenia < Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie II poziomowe położone na III piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przy zakupie tej nieruchomości klient > piękne, 2- pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia na osiedlu Fikakowo - Gdynia Wielki Kack

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

390 000 zł59 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne i słoneczne mieszkanie w Gdyni Wielkim Kacku na osiedlu Fikakowo. Mieszkanie dwupoziomowe 3-pokojowe o powierzchni 59,60 m2 plus około 10 metrów pod skosami co łącznie tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

459 000 zł74 m² 6 219,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przedmiotem oferty jest przestronne, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,8 m2 usytuowane na II piętrze w III piętrowym budynku mieszkalnym oddanym do użytku w 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damroki

Fikakowo,Gdynia

235 000 zł40 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe o łacznej powierzchni 70 mkw, użytkowej 39,2 mkw. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, wszystko może pozostać w cenie. Znakomita oferta dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

267 000 zł45 m² 5 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

> wygodne mieszkanie na Wielkim Kacku < przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze budynku z roku 2000 przy ulicy Gryfa Pomorskiego. Budynek kameralny z zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Fikakowo,Gdynia

379 000 zł74 m² 5 121,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Funkcjonalne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,8 m2 położone na III piętrze w IV piętrowym bloku wybudowanym przez dewelopera hossę w 1995 r w Gdyni na wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

409 000 zł75 m² 5 453,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przy zakupie tej nieruchomości klient > dwupoziomowe mieszkanie z tarasem na osiedlu Fikakowo - Gdynia Wielki Kack < przedmiotem oferty jest komfortowe, 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, o funkcjonalnym rozkładzie mieszkanie na Osiedlu Wielki Kack - Fikakowo o powierzchni użytkowej 63m2 (pow. całkowita 100m2). Składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

390 000 zł75 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie (z widokiem) usytuowane w centrum Fikakowa na Wielkim Kacku. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów i jest położone na III piętrze IV piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

485 000 zł82 m² 5 914,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie idealne dla rodziny ceniącej przestrzeń. Funkcjonalne i przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m2 położone na I piętrze w II piętrowym bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

510 000 zł112 m² 4 553,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie dwupoziomowe z 1998r, o powierzchni 111.9 m2 w Gdyni Fikakowie, ul. Gryfa Pomorskiego, usytuowane na 3 i 4 piętrze. Na pierwszym poziomie: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

429 000 zł72 m² 5 941,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie bardzo gustownie urządzone na osiedlu Fikakowo. Składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 32m2, przedpokoju, łazienki z wanną, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

299 000 zł52 m² 5 740,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Posiadamy w ofercie 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z 1997 roku położone w Gdyni - Wielkim Kacku os. "fikakowo" przy ul. Górniczej. Mieszkanie składa sie z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

499 000 zł76 m² 6 522,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie położone na 3 piętrze - dwupoziomowe ze skosami - 120m2 pow. liczona "po podłodze" - 76,5m2 w tym, to pow. w normatywnej wysokości (2,20m). Budynek z 1998roku budowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

236 000 zł41 m² 5 756,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne, 2 - pokojowe mieszkanie W gdyni - wielki kack! Zapraszam na dzień otwarty nieruchomości i do zapisywania się w grafik prezentacji na dzień 13.10.2016 (czwartek) TYLKO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

899 000 zł113 m² 7 984,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

- polecamy! - najciekawszy rejon słynnego Osiedla Fikakowo w wielkim Kacku w Gdyni, solidnie wykonany /np. ściany zewn. 3-warstwowe/ budynek Panoramy 2003 rok, b. atrakcyjnie położony -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

419 000 zł77 m² 5 424,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

- - - uwaga! - nowa oferta - doskonałe położenie! - Centrum cenionego, dużego osiedla Gdynia Wielki Kack, ul. Myśliwska - wyjątkowa lokalizacja, w pobliżu wszelkie udogodnienia: sklepy /Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

563 000 zł120 m² 4 695,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Nowa cena! eleganckie 5-cio pokojowe mieszkanie na sprzedaż W gdyni fikakowie Mamy w naszej ofercie do zaoferowania Państwu dwupoziomowe mieszkanie położone w Gdyni Wielkim Kacku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

1 350 zł46 m² 29,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od listopada 2016 Mieszkanie 2 pokojowe (46 m2) na osiedlu "fikakowo", gdynia Wielki Kack, wolne od kwietnia. Lokal znajduje się na parterze, w bloku 3 piętrowym. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damroki

Fikakowo,Gdynia

1 800 zł72 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4-pokojowe,dwupoziomowe w Gdyni Fikakowo. Lokal znajduje się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku. Na pierwszym poziomie jest salon z aneksem kuchennym,sypialnia z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siega

Wielki Kack,Gdynia

360 000 zł51 m² 7 003,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Cena do negocjacji. Mieszkanie 51,4 m2, 3 pokojowe. Pokój dzienny ok 30m2 z aneksem kuchennym i dużym balkonem, ściany gładzone podłoga - panele. Pozostałe pokoje po ok. 8 m2 - podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

1 800 zł52 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jak dom z ogrodem i garażem Mieszkanie tak jak dom z duszą o oryginalnym rozkładzie 52,2m2 usytuowane w kameralnym budynku wybudowanym przez Panoramę (tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Damroki

Fikakowo,Gdynia

409 999 zł72 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe w Gdyni Fikakowo. Lokal znajduje się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku. Na pierwszym poziomie jest salon z aneksem kuchennym,sypialnia z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-2pokojowe, wyposażone mieszkanie 39 M2 Z miejscem W hali garażowej, gdynia osiedle fikakowo -przedpokój szafa dł. 3,5 m / 4 przesuwane lustra. Podłoga z terakoty podgrzewanej co. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borówca

Wielki Kack,Gdynia

369 000 zł62 m² 5 913,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przy zakupie tej nieruchomości klient Szukasz wygodnego mieszkania w cichej i zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe, 3 - pokojowe mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

267 000 zł44 m² 6 068,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

365 000 zł72 m² 5 069,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokojowe mieszkanie (pierwotnie 4 pokoje) na osiedlu Fikakowo. Znajduje się na wysokim parterze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym (ok.30m2), dwóch sypialni (20m2, 11,5m2), holu oraz.