dowolna

Mieszkania Gdynia Wielki Kack

100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

512 904 zł92 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 4 pokojowe z dużym tarasem na III piętrze - Gdynia! Cena: 512 904,00 zł. ( 5600,00 zł./m2 ) Lokal, o powierzchni 91,59 m2 ( III piętro ), składający się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

320 602 zł52 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu nową inwestycję znajdującą się w Gdyni w dzielnicy Fikakowo w spokojnym i bezpiecznym miejscu. Jest to dzielnica ceniona przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

477 000 zł112 m² 4 258,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie dwupoziomowe z 1998r, o powierzchni 111.9 m2 w Gdyni Fikakowie, ul. Gryfa Pomorskiego, usytuowane na 3 i 4 piętrze. Na pierwszym poziomie: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Damroki

Wielki Kack,Gdynia

389 000 zł70 m² 5 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do szybkiej sprzedaży bardzo przytulne, słoneczne i przestronne mieszkanie na Fikakowie. Doskonały punkt komunikacyjny z całym zapleczem niezbędnej infrastruktury - sklepy, banki,szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

680 394 zł103 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: jedno z 96 mieszkań w kameralnym osiedlu na pograniczu Gdyni oraz Sopotu (wielki Kack) w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

472 626 zł75 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jedno z 96 mieszkań w kameralnym osiedlu na pograniczu Gdyni oraz Sopotu (wielki Kack) w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

661 156 zł99 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: jedno z 96 mieszkań w kameralnym osiedlu na pograniczu Gdyni oraz Sopotu (wielki Kack) w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

455 065 zł70 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jedno z 96 mieszkań w kameralnym osiedlu na pograniczu Gdyni oraz Sopotu (wielki Kack) w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

383 733 zł61 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

738 375 zł98 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

732 484 zł97 m² 7 525 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Źródło Marii

Wielki Kack,Gdynia

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu samodzielne, trzypokojowe, słoneczne mieszkanie w domu szeregowym. Na I poziomie : przestronna kuchnia, toaleta, salon z wyjściem do ogródka. II poziom: dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

465 129 zł67 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

703 588 zł94 m² 7 525 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

661 440 zł103 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

493 407 zł68 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

560 000 zł98 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Prezentujemy niezwykle atrakcyjne, o wysokim standardzie dwupoziomowe mieszkanie o pow. 98 m2 zlokalizowane w Gdyni Wielki Kack przy ul. Górniczej. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

298 601 zł50 m² 5 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

549 900 zł120 m² 4 586,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Mamy w naszej ofercie do zaoferowania Państwu dwupoziomowe mieszkanie położone w Gdyni Wielkim Kacku na strzeżonym i monitorowanym osiedlu wzniesionym w 1998 roku. Dzielnica oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

629 000 zł103 m² 6 106,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Oferujemy do sprzedaży przestronne, bardzo atrakcyjne 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 103 m2 plus 33 m2 na poddaszu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

491 363 zł67 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

457 098 zł82 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

549 900 zł120 m² 4 586,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

415 735 zł57 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

320 602 zł52 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

549 900 zł120 m² 4 586,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosławy

Wielki Kack,Gdynia

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przytulne, bardzo słoneczne mieszkanie dwupokojowe w budynku Hossy z 2001 roku. Mieszkanie świeżo po malowaniu. Kuchnia w zabudowie na wymiar, bez lodówki i piekarnika, salon posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Fikakowo

Fikakowo,Gdynia

449 000 zł95 m² 4 741,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Cena do niewielkiej negocjacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego o powierzchni całkowitej 94,7m2 położonego w Gdyni Fikakowo. Osiedle fikakowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

4 700 zł115 m² 40,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament Z pięknym widokiem I tarasem na dachu Kompleks apartamentowy położony w Gdyni Wielki Kack, nieopodal Parku Krajobrazowego. Dużym atutem tego miejsca jest intymność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fikakowo

Fikakowo,Gdynia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w Gdyni, osiedle Fikakowo. Mieszkanie składa się z jasnego ustawnego salonu z wyjściem na balkon. Do salonu przynależy dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Damroki

Wielki Kack,Gdynia

415 000 zł70 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olgierda

Wielki Kack,Gdynia

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek: niski, trzy piętrowy blok bez windy, wybudowany w 2003 roku. Kameralna zabudowa, , znajdująca się wśród domków jednorodzinnych. Od ulicy Wielkopolskiej znajduje się parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe I bardzo ładnie zaaranżowane mieszkanie na wynajem! Miejsce świetnie skomunikowane z Trójmiastem! Lokal dwupokojowy z aneksem kuchennym, kompletnie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damroki

Wielki Kack,Gdynia

297 583 zł50 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jeżeli cenisz sobie prostotę, wygodę oraz miejski styl życia, to ta oferta jest skierowana jest do Ciebie. Nowa inwestycja w modnej, zielonej dzielnicy Gdyni Fikakowo oferuje mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 w atrakcyjnej części Wielkiego Kacka, na Osiedlu Fikakowo przy ul. Gryfa Pomorskiego 81. Mieszkanie położone na drugim piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

479 000 zł76 m² 6 261,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie położone na 3 piętrze - dwupoziomowe ze skosami - 120m2 pow. liczona "po podłodze" - 76,5m2 w tym, to pow. w normatywnej wysokości (2,20m). Budynek z 1998roku budowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Witosławy

Wielki Kack,Gdynia

364 000 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie składające się z przestronnego pokoju połączonego z kuchnią oraz drugiego 12m pokoju. Mieszkanie jest całkowicie wyposażone agd (pralka, lodówka kuchenka ). Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

560 000 zł98 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

1 650 zł92 m² 17,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie, 3 pokoje, 2 łazienki, aneks kuchenny, trzecie i czwarte piętro wewnątrz mieszkania (duplex). dostępne od 01.12.2017r. minimum 6 miesięcy, dodatkowe opłaty: prąd wg zużycia, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

390 000 zł59 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne i słoneczne mieszkanie w Gdyni Wielkim Kacku na osiedlu Fikakowo. Mieszkanie dwupoziomowe 3-pokojowe o powierzchni 59,60 m2 plus około 10 metrów pod skosami co łącznie tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Myśliwskiej, położone na 2 piętrze, 4-ro piętrowego bloku z lat 90tych. Cicha i spokojna okolica, piękne tereny spacerowe, jednocześnie osiedle to jest.