dowolna

Mieszkania w nowym bloku Gdynia - Oferty sprzedaży lub najmu

881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

881 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 660 000 zł97,81 m² 16 971,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty z widokiem na Gdynię, blisko morza. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - kameralny budynek z zaledwie czterema apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł48,10 m² 79 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem w kameralnej, prestiżowej inwestycji silva Invest Komfort Gdynia Śródmieście/ Wzgórze św. Maksymiliana- wynajem długoterminowy na 12 miesięcy Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł36,70 m² 29 972,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament w samym sercu tętniącego życiem miasta Gdynia!.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł148 m² 28 986,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament W eleganckiej willi przy bulwarze nadmorskim W gdyni Przestronne wnętrza | Widok na Zatokę | Wysoka jakość wykończenia | Kameralna willa | Hala garażowa ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

841 625 zł64,24 m² 13 101,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe na 2 piętrze Z balkonem, winda, siłownia, komórka, hala garażowa, możliowość ładowania auta elektrycznego lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i stylowe w sercu Gdyni 2-pok.mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 40m2. Mieszkanie znajduję się na 3-piętrze w nowoczesnym budynku z windą. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł143 m² 16 783,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Pełen designu dwupoziomowy apartament Projekt Architektoniczny | Wyjątkowy design | Bliskość morza | Bliskość lasu | Osiedle zamknięte | Monitoring | Garaż dwu stanowiskowy | Plac zabaw dla dzieci |.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł51 m² 15 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, gdynia Mały Kack, ul. Leśna Lokalizacja: dzielnica: gdynia - Mały Kack Ul. Leśna - spokojne, zielone otoczenie Osiedle strzeżone, monitorowane, z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 860 zł64,21 m² 10 120,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie miejsce prawdziwego wypoczynku z widokiem na ścianę lasu, a dzieci bezpiecznie idą do szkoły nowoczesnymi alejkami. To Chwarzno-Wiczlino samowystarczalne miasteczko, które.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł101 m² 9 891,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Cena poniżej 10 tysięcy za m2 w Gdyni! Na sprzedaż prezentuję unikatowe, 4 pokojowe - dwupoziomowe mieszkanie położone na osiedlu Kacze Buki w dzielnicy Gdynia Wielki Kack. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł103,50 m² 25 120,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Elegancki loft W śródmieściu gdyni Żeromskiego 7 | loft | Wysoki standard | Ścisłe Śródmieście | Blisko morza, plaży ***** opis inwestycji: nowa, ukończona inwestycja "żeromskiego 7".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł99,62 m² 18 570,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartment premium na 2 piętrze, 3pok. o pow. 99m2 z tarasem 30m2 Z przepięknym widokiem W gdyni redłowie oddanie do użytkowania grudzień 2026, lokal M3 lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł90,84 m² 23 667,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Śródmieście | Rezydencja Plac Kaszubski | 3 pokoje i 2 łazienki | ogromna garderoba | Balkon 10,7 m | Wysokość 3 m | Południowo-zachodni | Wysoki standard | gdyński modernizm.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67 m² 17 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe niezamieszkałe wykończone i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie 3 pokojowe 67m2 z miejscem w hali garażowej w inwestycji solano, gdynia Mały Kack atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 271 600 zł63,58 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalny apartament W inwestycji aura orłowo Apartament 63 m | Balkon 9 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny budynek | Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu 2 pokojowe słoneczne, nietuzinkowe mieszkanie z widokiem na zieleń z miejscem w hali garażowej w świetnej cenie! Prezentowany apartament znajduje się na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 767 995 zł68 m² 25 999,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń, idealny dla rodziny. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł96,40 m² 81,95 zł/m²

 

Piętro:26/32

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na 26 piętrze, z niebywałym widokiem. Komfortowy, trzypokojowy apartament, usytuowany na 26 piętrze w prestiżowej inwestycji Sea Towers, składający się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przytulny i komfortowy apartament położony w Gdyni przy ul. Wolności (działki Leśne). Atuty - widok na morze z kuchni i balkonu, - hala garażowa i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł120 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,16 m² 26 867,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament na szczycie budynku, widok bez sąsiadów - gotowy do zamieszkania Gdynia Redłowo | 85,16 m + taras 14,30 m | 3 pokoje | 2 garderoby | standard premium Na sprzedaż apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł101 m² 22 277,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł51,16 m² 72 322,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy Apartament w prestiżowej lokalizacji - zapraszamy do zapoznania z nową ofertą od Onyx Home. Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne mieszkanie położone przy ul. Arkadiusza Rybickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

650 000 zł63,40 m² 10 252,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji- bez pcc- bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Gdyni, dzielnica Chwarzno-Wiczlino. Lokal o powierzchni 63,44 m z dużym balkonem 9 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł109,40 m² 9 689,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

668 720 zł74,50 m² 8 976,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 904 zł69,48 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 960 zł65,13 m² 9 948,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Finanse - kupujesz bez dodatkowych kosztów: cena: 647 960 pln Podatek pcc: 0% (oszczędzasz ok. 13 000 pln!) Prowizja: 0% (zakup prosto od dewelopera) Status: mieszkanie gotowe do odbioru - nie czekasz na.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł69 m² 23 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze atuty: - świetna lokalizacja pomiędzy Śródmieściem a lasami tpk - funkcjonalna, przemyślana aranżacja wnętrza - Najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł48,75 m² 59,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone W zielonej, spokojnej okolicy. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Gdyni przy ul. Rozewskiej 9, w dzielnicy Chylonia - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 344 zł53,18 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 845 zł51,30 m² 10 679,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z rynku pierwotnego w Gdyni o powierzchni 51,30 m . Lokal składa się z trzech pokoi, łazienki oraz balkonu o powierzchni 4,50.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

735 000 zł68 m² 10 808,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon z wyjściem na balkon, duża zabudowana kuchnia, dwie sypialnie, łazienka z wanną, osobna toaleta, przedpokój, - powierzchnia mieszkania 68.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 335 458 zł120,12 m² 27 767,72 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Unikatowa Inwestycja, wysoki Standard, deweloper z 30 Letnim Doświadczeniem! Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - nowoczesny design i architektura.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł72,37 m² 10 363,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Nowoczesny komfort i funkcjonalny układ To mieszkanie od razu daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł71 m² 19 295,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | widok na morze | ogrody tesoro | 3 pokoje Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z widokiem na morze w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł50,19 m² 29 487,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z dwupokojowym mieszkaniem znajdującym się na osiedlu Bernadovo w Gdyni. Inwestycja Bernadovo jest kameralna, w budynku znajduje się tylko 6 lokali. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł68,26 m² 20 509,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w nowoczesnym apartamentowcu "rezydencja Redłowo" z 2014 r. - eleganckim budynku z wykończoną starannie klatką schodową i cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł71 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł54,30 m² 20 994,48 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż eleganckie, narożne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,30 m , położone na 5 piętrze w 8-piętrowym budynku w inwestycji Altus dewelopera Invest Komfort. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł31,70 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację jednopokojowego mieszkania z ogródkiem położonego w miejscowości Pogórze k. Gdyni przy ulicy Śliwińskiego na Osiedlu Morskim. Warunki najmu Najem 2 100 zł, kaucja 3.