dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupca

Dąbrowa,Gdynia

695 448 zł55 m² 12 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania w świetnej do zamieszkania dzielnicy Gdyni. Na terenie osiedla dostępna jest wszechobecna roślinność, stanowiąca naturalny filtr i wyciszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu na Pogórzu, przy ul. Paderewskiego 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 100 zł53 m² 39,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest wystawione na sprzedaż, wynajem na kilka miesięcy. Na wynajem słoneczne, ciepłe dwu-pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 53,3m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Oksywie,Gdynia

369 000 zł31 m² 11 980,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż kawalerka Gdynia Oksywie, 30,8 m , idealna na wynajem! lokalizacja na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka położona w spokojnej i zielonej części Gdyni dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

449 000 zł54 m² 8 268,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w maju! Oferta w trakcie przygotowania. Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 52,6 m2. Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej dzielnicy, blisko morza Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godebskiego

Oksywie,Gdynia

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie. W lokalu wymieniono wszystkie instalacje. Polozono nowe tynki, podłogi. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Karwiny II,Gdynia

487 784 zł63 m² 7 718,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do obejrzenia 3 pokojowego rozkładowego mieszkania w dzielnicy Karwiny II w Gdyni. Balkon. Do odświeżenia. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,61 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

1 900 zł43 m² 44,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej pod budynkiem i komórką, położone w Wielkim Kacku na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Mały Kack,Gdynia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji na 2 piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. Na terenie osiedla znajduje się siłownia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabowo

Grabówek,Gdynia

649 000 zł56 m² 11 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie z widokiem na las - Gdynia Grabówek, kameralna okolica, funkcjonalny układ Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie położone w jednej z najatrakcyjniejszych części Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pogórze,Gdynia

552 500 zł62 m² 8 840 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

| po remoncie | dobra lokalizacja | 3 pokoje | widok | do zamieszkania | Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Orłowo,Gdynia

875 000 zł43 m² 20 301,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,10 m2 z balkonem! Gdynia Orłowo! 2 -pokojowe mieszkanie umeblowane o powierzchni 43,10 m2 zlokalizowane na parterze piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferta dostępna W mio casa! Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane przy ulicy Turkusowej w Gdyni Obłuże. Atuty nieruchomości: - salon - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem | Gdynia Redłowo | ul. Redłowska | 49 m2 | Taras | Garaż | 3 piętro Na wynajem wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna W mio casa! Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane pod lasem przy ulicy Podgórskiej w Gdyni. Atuty nieruchomości: - dwustronne mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeliwna

Pogórze,Gdynia

449 000 zł47 m² 9 594,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja!na sprzedaż przytulne mieszkanie z pięknym widokiem z balkonu - gotowe do wprowadzenia. Idealne dla osób szukających własnego M w cichej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kańskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

834 600 zł64 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, 64,20 m , Gdynia Chwarzno-Wiczlino, osiedle Fort Forest. Marzysz o komfortowym życiu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felińskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

690 000 zł57 m² 12 077,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: mieszkanie na nowym osiedlu Wiczlino Ogród zbudowane przez znanego i cenionego Trójmiejskiego Developera Hossa. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: Lidl, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

577 500 zł52 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 pokojowe położone w dzielnicy Gdynia Grabówek. Niepowtarzalny widok Z okien! na port, panoramę miasta oraz las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

750 000 zł59 m² 12 666,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko u nas! Komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 59,21m2 (87m2 po podłodze) i 2 tarasami w Gdyni na Wiczlinie na os. Wiczlino Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 330 000 zł161 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest niepowtarzalny, przestronny apartament usytuowany na parterze w IV piętrowym budynku mieszkalnym na Osiedlu Zielonym w Gdyni Redłowo, przy ul. Janusza Korczaka. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

1 250 000 zł98 m² 12 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98 m2, zlokalizowane na nowym osiedlu Willa Park w Gdyni. Mieszkanie: zostało częściowo wykończone z wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 38m2. W skład mieszkania wchodzą dwa przejściowe pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staniewicza

Pogórze,Gdynia

649 000 zł63 m² 10 301 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta dostępna W mio casa Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego przy ulicy Staniewicza w Gdyni Pogórze. Nieruchomość - przestronny salon, - dwie sypialnie, - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

860 000 zł49 m² 17 465,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,24 m , położone przy ulicy Partyzantów w Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Centralnego. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł63 m² 47,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z dużego jasnego salonu z balkonem, trzech sypialni, kuchni, łazienki, toalety oraz przedpokoju. Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzenna

Karwiny,Gdynia

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2-pokojowe mieszkanie na ulicy korzennej 7 - gdynia karwiny mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 34 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki z wc oraz salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żelazna

Pogórze Dolne,Gdynia

499 000 zł39 m² 12 904,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowa oferta w Mio Casa! Przestronne mieszkanie z ogródkiem w Pogórzu Dolnym Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania o funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

477 000 zł34 m² 14 029,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj blisko morza! Na sprzedaż słoneczne, odświeżone mieszkanie przy ul. Powstania Wielkopolskiego. Redłowo to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni. Zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kamienna Góra,Gdynia

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

| kawalerka | inwestycja | gdynia | dobra lokalizacja | winda | Kawalerka 30 m2 z balkonem - Gdynia, wzgórze Świętego Maksymiliana Na sprzedaż przytulna, w pełni wyposażona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

1 900 zł43 m² 44,31 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe, komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, na zamkniętym osiedlu przy skrzyżowaniu ulic Redłowskiej i Legionów. Mieszkanie: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Cisowa,Gdynia

449 000 zł45 m² 9 905,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Gdynia cisowa dwa pokoje po generalnym remoncie. Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w bliskim sąsiedztwie skm, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej, biedronka i sklepy osiedlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie 40 m + komórka lokatorska Mam przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia nowoczesne, całkowicie odnowione mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chylonia,Gdynia

499 000 zł48 m² 10 443,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - pięknego mieszkania po generalnym remoncie w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w sercu dzielnicy Chylonia w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i świetnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38m2 w Gdyni Śródmieście. *Cena do negocjacji* atuty: - miejsca parkingowe na terenie osiedla za szlabanem;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

485 000 zł30 m² 15 901,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Super inwestycja na strzeżonym osiedlu Cadena Park w Gdyni. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 30,5 m2 mieszczące się na 1 piętrze Lokal mieści się przy ulicy Parkowej / Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 599 zł42 m² 61,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie dla osób lubiących spokój i bliskość lasu i ścieżek pieszych i rowerowych i równocześnie kilka minut do dworca głównego pkp Gdynia. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Szukasz mieszkania O idealnym układzie? ta oferta jest dla ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, przytulnego 2-pokojowego mieszkania w Gdyni, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

695 000 zł44 m² 15 977 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43,5m2 położone na III piętrze zadbanego budynku z lat 50-tych. Położenie nieruchomości idealne dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Orłowo,Gdynia

1 130 000 zł80 m² 14 178,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej dzielnicy Gdyni, orłowo. Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 80 m2 znajduje się na 1-piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij