dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fikakowo,Gdynia

749 000 zł59 m² 12 630,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

| 3 pokoje | miejsce postojowe W cenie | wyposażone | parter | gdynia fikakowo | wielki kack Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, położone w cichej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

820 000 zł56 m² 14 748,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kameliowa

Dąbrowa,Gdynia

629 000 zł58 m² 10 771 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania - Gdynia Dąbrowa, ul. Kameliowa 1a Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, działki Leśne Do wynajęcia komfortowe, dwustronne mieszkanie (ekspozycja płd.-zach. / płn.-wsch.) o powierzchni 54 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

U nas Mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na las, gdynia Cisowa Na sprzedaż posiadamy mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane na dziesiątym piętrze, na ulicy Owsianej, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Witomino,Gdynia

525 000 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Witomino. Mieszkanie znajduje się na 3-piętrze w niskim 4-piętrowym bloku o pow. 42 m2. Ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdynia

Witomino,Gdynia

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 6. piętrze nowoczesnego kompleksu Witawa w Gdyni (witomino). Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeglarzy

Obłuże,Gdynia

3 500 zł36 m² 97,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w świetnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni Chyloni. Dookoła pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Mieszkanie świetnie skomunikowane bardzo blisko do skm Gdynia Leszczynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

410 000 zł37 m² 11 217,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni, w sąsiedztwie parku krajobrazowego i z szybkim dojazdem do obwodnicy Trójmiasta. Centrum Gdyni oddalone jest o ok 10 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

430 000 zł39 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 39,19 m2 położonego w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni na ul. Chylońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oksywie,Gdynia

599 000 zł56 m² 10 618,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w cichej i spokojnej dzielnicy Oksywia, bez windy do idealnego uprawiania sportów i aktywnego wypoczynku.Mieszkanie posiada aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Wiczlino,Gdynia

479 000 zł39 m² 12 304,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestuj w marzenia - dwupokojowe mieszkanie na osiedlu w Gdyni. Nowocześnie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Cisowa,Gdynia

456 000 zł40 m² 11 348,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu łączącym komfort, aktywność i bezpieczeństwo, zlokalizowanym w Gdyni Cisowej. Osiedle jest idealnym miejscem do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Układ mieszkania został zaprojektowany z myślą o wygodzie i maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni: - jasny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - osobna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o pow 39 m2 z osobną kuchnią w Gdyni Układ pomieszczeń: - duży, ustawny pokój z wyjściem na balkon - przestronna kuchnia z jadalnią - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w Gdyni Redłowo. Lokal po gruntownym remoncie, nigdy wcześniej niezamieszkany, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem długoterminowy w Gdyni, dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Najem okazjonalny Mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Chwarzno Polanki (II etap), wybudowane przez renomowanego dewelopera Hossa, pięknie położone w pobliżu lasu. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

510 000 zł31 m² 16 585,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow.30,75m2 w sercu Gdyni. Mieszkanie znajduję się w budynku z 1960r. na terenie zamkniętym przy ul. Świętojańskiej na pograniczu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Gdyni Redłowo, przy ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej. Lokal znajduje się na 1. piętrze dziesięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko u nas! Funkcjonalne do własnej aranżacji 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 47m2 w Gdyni na Chyloni. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

530 000 zł38 m² 14 133,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Rezerwacja mieszkania do 16.02 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Chylonia,Gdynia

350 000 zł36 m² 9 765,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie jest doskonale położone, w pobliżu wszystkie udogodnienia, sklepy, szkoly, przedszkola, 10 min spacerem do stacji skm. Mieszkanie niewielkie, ale bardzo korzystny rozkład bo mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy! Dostępne od zaraz! Mieszkanie znajduje się na ul. Waszyngtona 18 w Gdyni-Śródmieściu, 10 minut piechotą do Bulwaru, 15 minut do skm. Samo serce Gdyni z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryla

Zielenisz,Gdynia

4 500 zł80 m² 56,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wykończone w wysokim standardzie z narożnym ogrodem o pow. 110m2 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Chwarznie-Wiczlinie na os. Sokólka-Zielenisz o pow.79,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

749 000 zł46 m² 16 170,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do oferty nieruchomości na Chwarznie-Wiczlinie. Mieszkanie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,32 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

820 000 zł56 m² 14 748,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

539 999 zł47 m² 11 489,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Gdynia, ul. Warszawska Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na czwartym piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pustki Cisowskie,Gdynia

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż | 4 pokoje | 71 m | Po generalnym remoncie | Balkon | Piwnica Na sprzedaż własnościowe, przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 71 m (68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Oksywie,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty są przytulne 2 pokoje o powierzchni 40m2, położona na parterze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Oksywiu W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fikakowo,Gdynia

749 000 zł59 m² 12 630,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Cisowa,Gdynia

468 000 zł38 m² 12 332 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu łączącym komfort, aktywność i bezpieczeństwo, zlokalizowanym w Gdyni Cisowej. Osiedle jest idealnym miejscem do życia, łączącym nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

749 000 zł72 m² 10 349,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Nowoczesny komfort i funkcjonalny układ To mieszkanie od razu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

1 570 000 zł64 m² 24 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie 64 m Portowa, ul. Węglowa 22 Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w prestiżowej inwestycji Portowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

750 000 zł39 m² 19 108,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego 10min spacerem od plaży. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie przemyślane rozwiązania, wysoką jakość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 150 000 zł101 m² 11 400,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Gdynia Pustki Cisowskie- 4 pokojowe mieszkanie po remoncie, 2 balkony. Na sprzedaż przestronne mieszkanie na zielonym osiedlu Zamek w Gdyni. Lokal znajduje się na wysokim parterze, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 w Gdyni, działki Leśne. Mieszkanie jest po remoncie przeprowadzonym kilka lat temu i znajduje się na pierwszym piętrze. Składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij