dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

807 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

807 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w centrum Gdyni, przy ulicy Warszawskiej. Wynajmę od zaraz. Średnio umeblownane lecz gotowe do zamieszkania. Parter, zamontowane okna i szyby przeciwwłamaniowe. Cena: 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Obłuże

Obłuże,Gdynia

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w pelni umeblowane z pelnym aneksem kuchenym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam dwupokojowe mieszkanie. Doskonale skomunikowane, blisko szkola, przedszkole, przychodnia, sklepy, skm i trolejbus. Mieszkanie po remoncie z otwarta kuchnia. Na podlodze kafle +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

220 000 zł39 m² 5 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zaznaczona obiekt Informacje podstawowe: miejscowość: gdynia dzielnica lub rejon: chylonia adres: kartuska powierzchnia: 39,19 m2 cena: 230 000 zł do negocjacji liczba pokoi: 2 piętro: 1 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staniszewskiego

Chwarzno,Gdynia

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowoczesny, urządzony apartamencik, możliwość zamieszkania od razu bez dodatkowych kosztów. 2 pokoje, 37,6 m2 na nowym osiedlu Sokółka. Budynek nowy z 2007 r. Mieszkanie nowe, wykończone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z dala od głównych ulic, z widokiem na Zatokę i Półwysep Helski oraz port, petro 2 z 4. Mieszkanie zlokalizowane w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę na dłuzszy okres, częściowo umeblowane, zadbane, koszt wynajmu plus opłaty licznikowe, cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ramułta

Leszczynki,Gdynia

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe (19m2, 12m2, 5m2 jako garderoba) w bardzo ładnym stanie. Bardzo dobra lokalizacja! Blisko skm i zkm, szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia, akademia Morska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Okazja, nowa niższa cena! Ładne mieszkanie w centralnej części Witomina. Bardzo dobrze położone wszystko pod ręką świetna komunikacja z centrum. Mieszkanie dobrze rozwiązane składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

1 000 zł67 m² 14,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie z super widokiem na morz i Gdynie Trzy duże pokeje w części umeblowane. Kuchnia całkowicie umeblowana z agd. Dwa balkony, lazienka i ubikacja osobno (nowe) parkiet,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja! Blisko do morza i Bulwaru Nadmorskiego. Blisko środków komunikacji miejskiej. Duży balkon z którego rozciąga się piękny widok na morze. Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

179 000 zł34 m² 5 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Dobra lokalizacja (obok am), zaplecze handlowo-usługowe, przedszkole, szkoła. Dostępność komunikacji miejskiej. Drzwi wejściowe typowe-podwójne. Okna pcv nowe. Pokój (22m) na podłodze wykładzina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staniszewskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe, słoneczne trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Sokólka, w budynku Hossy z 2007 roku. Salon połączony z aneksem kuchennym o pow. 25, 9 m2 oraz wyjściem na taras (18,1 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Leszczynki,Gdynia

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Opis oferty: dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze bloku w Gdyni Chyloni. Standard wykończenia: ściany tynkowane, malowane: ściany w kuchni i łazience kafle; podłogi w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staniszewskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

900 zł33 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulna i bardzo dobrze rozplanowana kawalerka na Dąbrowie wolna od zaraz, 1 pokojowa przerobiona na 2 pokoje. Duży pokój 13,5 m2, mniejszy 4,5 m2, łazienka 5 m2 (świeżo po kompletnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie po gruntownym i bardzo dobrze wykonanym remoncie obejmującym wymianę instalacji elektrycznej i wod - kan, okna pcv, parkiet dębowy, glazura, terakota, wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

275 000 zł56 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie trzy pokojowe położone na Oksywiu w bardzo cichej, spokojnej i zielonej okolicy w pobliżu domków jednorodzinnych. W pokojach(20, 10, 6m2) na podłodze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament o bardzo wysokim standardzie, w rewelacyjnej lokalizacji (skwer Kościuszki) i cudownym widoku na Zatokę. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Witomino

Witomino,Gdynia

149 900 zł27 m² 5 551,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gdynia Witomino.ul.Pogodna. Mieszkanie po generalnym remoncie.W całym mieszkaniu kafle, nowe okna PCV.Kuchnia oddzielna i bardzo jasna, w kaflach. Pokój jasny-ściany cekolowane.Przedpokój duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe dwustronne ( północ-południe) 1 pietro.Położone w cichej spokojnej okolicy, w pobliżu centrum miasta (1,5 km ), obok przychodnia lekarska, apteki, sklepy, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60,4m2. Od strony południowej usytuowany jest duży pokój (18,5m2) z wyjściem na balkon, tuż obok mieści się pokój najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

270 000 zł53 m² 5 094,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Gdynia-Dabrowa 53m2 niskie oplaty! Wyromontowane(łazienka do wlasnej aranżacji) okna pcv,panele podłogowe,cekolowane, mieszkanie znajduje sie w bardzo milej,spokojnej,ladnej okolicy,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Śródmieście,Gdynia

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szyby przeciwwłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wraz z mieszkaniem sprzedaję garaż oddalony od budynku w lini prostej ok 250 m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

1 800 zł86 m² 20,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo komfortowo urządzone, 3 pokojowe, przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71m2, a całkowitej 86m2. 2 sypialnie, pokój dzienny oraz nowocześnie umeblowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Steyera

Pogórze Górne,Gdynia

305 000 zł60 m² 5 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych kupnem; zarówno tych którzy planują przeprowadzkę do niewymagającego zasadniczych remontów mieszkania, jak i tych którzy, chcieliby dokonać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

420 000 zł92 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przepiękne, dwupoziomowe mieszkanie o pow. całkowitej ze skosami ok. 92m2 użytkowej natomiast 69m2, położone na zamkniętym osiedlu. Niższy poziom: ok 46,5 m2 + skosy- salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

238 000 zł31 m² 7 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2003

Kawalerka 1 pokój z aneksem kuchennym,czyste zadbane,wyposażone w : zabudowę kuchni + sprzęt agd ,meblościanke,wypoczynek ; łazienka kafelki , wanna , pralka ; przedpokój zabudowa. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, jasne mieszkanie w sąsiedztwie lasu. Okolica cicha i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana. Blisko szkoły, przedszkola, hipermarkety, sklepy. Duży salon, sypialnia, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

260 000 zł55 m² 4 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pok.przestronne. Pokoje z parkietami długie, kuchnia i łazienka jasne, kafle. Duży przedpokój. Bardzo dobra lokalizacja: blisko zkm i skm. Idealne pod wynajem, dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

190 000 zł52 m² 3 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wszyskie pytania dotyczące oferty proszę kierowac pod numer tel. kom.:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korzenna

Gdynia,pomorskie

1 400 zł67 m² 20,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w spokojnej dzielnicy Gdyni ,bardzo dobra komunikacja , dojazd do miasta bez korków. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie , umeblowane, dostępna lodówka , pralka, zmywarka, podlogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

243 000 zł46 m² 5 282,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3- pokojowe 46 m2 z księgą wieczystą i wykupionym gruntem. Standard wykończenia: na podłodze w pokojach i przedpokoju parkiet, w łazience i wc glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

265 000 zł43 m² 6 162,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie po remoncie częściowo umeblowane: sypialnia łóżko, salon kanapa z fotelem i stolikiem, stolik pod telewizor, zabudowa kuchenna z pełnym wyposażeniem (lodówka,kuchenka,okap).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

175 000 zł21 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe okna, drzwi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe, położone bezpośrednio przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, po kapitalnym remoncie, umeblowane, czyste i zadbane. Wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Śródmieście,Gdynia

800 zł23 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie w Centrum Gdyni, przy ulicy Krasickiego., wszystkie media. mieszkanie umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001