dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

807 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

807 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

270 000 zł39 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Powierzchnia mieszkalna i użytkowa 39m. Budynek w którm znajduje się mieszkanie znajduje sie na skrzyżowaniu ulic Trauguta i Władysłwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Kamienna Góra,Gdynia

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwustronne południowo-zachodnie, bardzo słoneczne i jasne, zadbane, z okien przepiękny widok na panoramę Gdyni i na Zatokę Gdańską, przy budynku plac zabaw, zieleń, parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Pustki Cisowskie,Gdynia

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bardzo spokojny blok, klatka i sąsiedzi. W pobliżu szkoła (4 min), przedszkole (8min), przychodnia, poczta (4 min), sklepy. Loggia od strony południowej, mieszkanie słoneczne. Okna pcv, parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dantyszka

Leszczynki,Gdynia

250 000 zł53 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne, widokowe mieszkanie o statusie własności. Powierzchnia pokoi - 21, 9, 8 m kw. Na podłogach parkiety, okna pcv, ściany tapetowane. Z większego pokoju wyjście na balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbka

Obłuże Górne,Gdynia

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% - kupujący nie płaci nam wynagrodzenia/prowizji, pokrywa je wyłącznie sprzedający. Bezpieczeństwo zagwarantowane przez ubezpieczenie oc w pzu i państwową licencję pośrednika nr 11120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dantyszka

Leszczynki,Gdynia

235 000 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, bardzo słoneczne, mieszanie z wystawą na południe - północ. Położone w świetnie skomunikowanym miejscu blisko przystanki autobusowe, kolejka skm, do centrum można dojechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne i zadbane 2 pokojowe mieszkanie dwa lata temu przeprowadzony został generalny remont: panele podłogowe, gładzie na ścianach. Mieszkanie usytuowane w spokojnej okolicy Gdyni-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

250 000 zł51 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe.Salon przestrzenny słoneczny z wyjściem na taras.Mniejszy pokój ustawny. Kuchnia jasna umeblowana.Łazienka (glazura,terakota) WC oddzielnie (glazura ,terakota).Nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w centrum Gdyni - Grabówek, 2 pokojowe z aneksem kuchennym, o powierzchni 30m2, na drugim piętrze. Bardzo ciepłe słoneczne, okna wychodzą na podwórko, a nie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

100 zł34 m² 2,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dobra lokalizacja (obok Akademi Morskiej), zaplecze handlowo-usługowe, w tym gastronomia. Położenie lokalu sprzyja zarówno odpoczynkowi jak i zwiedzaniu Trójmiasta. Dogodny dojazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

450 000 zł68 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie słoneczne - południowa strona, dostępne od sierpnia 2010, parkiety drewniane, II piętro, duży balkon, wc/łazienka osobno

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

264 000 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Bez pośredników!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zadbane, ciche, w spokojnej okolicy pod lasem. Z ładnym widokiem z okien. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni, łazienki, komórki. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

240 000 zł44 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po generalnym remoncie, nowa kuchenka gazowo-elektryczna,nowa lodówka, kuchnia urządzona, parkiet w pokojach w kolorze ciemnego palisandru, okna plastikowe z żaluzjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

245 000 zł57 m² 4 298,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

2 najwi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

850 zł34 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Apartament z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka w pełni wyposażone.Stan bardzo dobry. Oferta ważna od sierpnia 2010 r. Wynajem na okres co najmniej 1 roku, kaucja 2 miesięczna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

300 000 zł51 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienie na miejsze , ladne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i duza kuchnia i piwnica 51 m2 , w dobrym punkcie Gdyni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

530 000 zł130 m² 4 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Powierzchnia użytkowa75m2 całkowita 130m2 trójstronne, jasne i wygodne, dogodnie położone, z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowikowa

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

180 000 zł33 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 33m2w spokojnej okolicy. Mieszkanie dwustronne składające się z salonu połączonego z kuchnią w części kuchennej na podłodze kafle w pokoju panele.Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Wojska Polskiego

Gdynia,pomorskie

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanko w centrum Gdyni ,cena do negocjacji, własnościowe, przy Kamiennej Górze o pow.63.7 m , liczba pokoi 3 oddzielne , kuchnia , toaleta , łazienka i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

blisko skm i zkm sklepy place zabaw cicho i spokojnie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Falista

Działki Leśne,Gdynia

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe czyste i zadbane, bardzo ładnie urządzone, po remoncie. Mieszkanie kompletnie wyposażone do zamieszkania od zaraz. Wynajmę najchętniej rodzinie. 1200 plus niskie opłaty. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

580 000 zł86 m² 6 744,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne, dwustronne, dwupoziomowe w skosach, po podłodze 120m2, pow. użytkowa z piwnicą 91,8m2, piętro IV. Na podłogach parkiet i kafle. I poziom: przestronny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorczycowa