dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

793 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

793 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

291 170 zł26,47 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 956 zł29,91 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Nowoczesna kawalerka w otoczeniu natury | Gdynia Wielki Kack Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze zaprojektowane mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł48 m² 9 372,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe gdynia, ul. Chylońska mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2, usytuowane na 1. piętrze, funkcjonalne i ustawne. Układ. salon. sypialnia. oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,89 m² 11 944,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Gdynia, pustki Cisowskie - 4 pokoje przy samym lesie (ul. Borowikowa) Wstęp: jeśli szukasz mieszkania, w którym po pracy realnie odpoczniesz od miejskiego zgiełku, ta oferta na Pustkach Cisowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 35 m z balkonem. Atuty: - zwierzęta domowe są mile widziane; - nie trzeba opuszczać mieszkania podczas sezonu letniego.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atuty nieruchomości: - 3 ustawne pokoje oraz osobna kuchnia - mieszkanie dwustronne (południe-północ) - balkon z widokiem na zatokę - sypialnia oraz kuchnia z widokiem na zatokę - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł44,58 m² 18 391,66 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na morze Centrum Gdyni. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow.42.90 m plus 1,68m piwnica o łącznej pow. 44,58 m(powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł43,50 m² 10 091,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe w Gdyni - Chylonia, ul. Gniewska 19 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na 4. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł46,40 m² 40,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia, ul. Staniszewskiego mieszkanie 2 pokojowe 46,4 m z balkonem | Najem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł80,60 m² 18 585,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o powierzchni 80,6m2 położone w prestiżowym miejscu w Gdyni, na Kamiennej Górze, bardzo blisko morza. Doskonała lokalizacja do życia codziennego jak i wypoczynku, do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47 m² 11 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie oferujące wygodę i funkcjonalność. Gdynia Wielki Kack ul. Gryfa Pomorskiego - 47m2 Jest to idealna oferta dla osób ceniących sobie swobodny dojazd do centrum, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł39,21 m² 19 637,85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Nowy apartament w samym sercu tętniącego życiem miasta Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 897 zł51,07 m² 11 002,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na maj. W ofercie 3 pokojowe mieszkanie. Kameralne osiedle 4 małych bloków z dużymi odległościami od siebie. Obok Żabka i przystanek autobusowy. Blisko Lidl, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł46 m² 9 239,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na 2. piętrze, które stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w czwartek 23.04.26 r. Chętnych proszę o kontakt pod   . Paulina Miszkiel Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł66,20 m² 22 507,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

English below Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji nadmorskich Gdynia Orłowo. Nieruchomość znajduje się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł71,76 m² 11 106,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie z 3 balkonami położone w jednej z najbardziej zielonych i klimatycznych dzielnic Gdyni Wzgórzu Św. Maksymiliana, przy ul. Wachowiaka.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł39,75 m² 12 327,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 39,75 m2 znajduje się na piątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą, położonego w jednej z najbardziej pożądanych do zamieszkania dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł76,06 m² 22 219,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2020

W samym sercu Gdynia, przy ul. Węglowej 22, znajduje się mieszkanie, które łączy nowoczesną architekturę, wysoki standard inwestycji i wygodę codziennego życia. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł92,20 m² 20 390,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestronna nieruchomość z niezwykłym potencjałem, która zlokalizowana jest zaledwie 300m od molo w Orłowie. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, łączącej wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł53,71 m² 13 386,71 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie po remoncie, balkon, blisko lasu, gdynia Witomino Szukasz miejsca, w którym naprawdę odpoczniesz po pracy? Gdzie poranna kawa na balkonie smakuje lepiej, a spacer do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie (59 m ) położone w Gdyni przy ul. Chylońskiej mieszczące się na 2 piętrze budynku. Budynek Zadbany budynek mieszkalny. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł60,20 m² 9 102,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opis nieruchomości: na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m , położone na 2. piętrze zadbanego, 4-piętrowego budynku przy ul. Unruga w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł44,50 m² 9 887,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w Gdyni, idealne dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w bliskiej odległości od sklepów, szkół, przedszkoli i z.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł102 m² 12 539,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie, bezpośrednio od pierwszego właściciela, w którym przestrzeń i światło słonecznych promieni przez cały dzień, pomagają się wyciszyć, uspokoić po dniach.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł26,30 m² 28 897,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycyjną w centrum Gdyni. Atuty: mieszkanie świeżo po remoncie idealna inwestycja do najmu krótko i długo terminowego bardzo blisko portu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55,24 m² 9 938,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przestronne mieszkanie w centrum Gdyni, blisko skm. Idealnie położenie w Śródmieściu Gdyni, blisko Szybkiej Komunikacji Miejskiej (skm), kawiarni, restauracji, sklepów a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł74,84 m² 11 344,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Światło, przestrzeń i zieleń za oknem - codzienny komfort w najlepszym wydaniu! lokalizacja: karwiny to spokojna i zielona dzielnica - jednej z najbardziej przyjaznych do życia.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł53 m² 10 169,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z ładnym widokiem, gotowe do wprowadzenia. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, znajdujące się na 1. piętrze (mieszkanie środkowe, nie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł61,25 m² 10 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na czerwiec. W ofercie 4 pokojowe mieszkanie. Kameralne osiedle 4 małych bloków z dużymi odległościami od siebie. Obok Żabka i przystanek autobusowy. Blisko Lidl, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł73,17 m² 10 919,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 73,17 m , położonego przy ul. Korzennej 11 w Gdyni, w dzielnicy Wielki Kack. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł17 m² 16 470,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 17 m . Znajduje się na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania. Ogrzewanie miejskie, co.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 48 m , położone w samym sercu Gdyni w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, 2pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Gdyni, redłowie. Nieruchomość znajduje się na osiedlu zamkniętym z dostępem do zielonego patio.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł62,90 m² 14 626,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Gotowe do wprowadzenia 3 pokoje Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana Na sprzedaż świeże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,94 m2, położone przy ul. Batalionów Chłopskich w Gdyni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł48,60 m² 13 971,19 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Zatokę Gdynia Śródmieście / Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie o powierzchni 48,60 m , położone na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 - pokojowe mieszkanie gdynia grabówek blisko akademii morskiej mieszkanie: do wynajęcia posiadam mieszkanie o powierzchni 50m2, które usytuowane jest na III piętrze. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł59 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 59m2 w Gdyni na Wielkim Kacku na os.Fikakowo. Mieszkanie znajduję się w zadbanym i dobrze utrzymanym.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55,76 m² 11 459,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty - mieszkanie 3-pokojowe - lokalizacja w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł32,81 m² 11 734,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie jasne, zadbane i funkcjonalne o powierzchni 32,81 m2, gotowe do wprowadzenia się. Ta oferta jest dla Ciebie jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz się.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł70,04 m² 9 965,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe, jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,04 m , położone na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Warszawskiej 55 w Gdyni, w dzielnicy Działki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij