dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Grabówek,Gdynia

190 000 zł43 m² 4 418,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zlokalizowane tuż przy Szkole Morskiej.Świetna lokalizacja.Cicha dzielnica otoczona Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i wzgórzami morenowymi.Do centrum miasta ok.2km.Pełna infrastruktura:szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Chylonia,Gdynia

170 000 zł36 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze. 37m kw. po kapitalnym remoncie, nowe instalacje elektryczne, wodne i gazaowe. W łazience wymienione sanitariaty. Łazienka nie okafelkowana, do własnej aranżacji. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

998 zł35 m² 28,51 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

999 zł! także dla studentów! centrum gdyni! blisko pzystanki zkm I skm! Do wynajęcia, w korzystnej cenie, dwupokojowe mieszkanie w centrum Gdyni. Lokal o powierzchni 35 m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

270 000 zł43 m² 6 293,71 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rewelacyjny punkt .Centrum miasta a jednocześnie na uboczu.Ciche bardzo ładne mieszkanie 42,9 m2 .Piękny widok z okien na morze i See Tower ,którego już nic nie zasłoni ,blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 250 zł53 m² 23,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, w nowoczesnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdynia Sokółka. Lokal o pow. 53 m2, składający się z: sypialni, dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa okazja! 199 tys! Dwupokojowe mieszkanie (30 m2) po remoncie w samym centrum Gdyni. Bardzo dobra lokalizacja. 1000 m do morza. Ponadto blisko przystanek zkm i skm Wzgórze, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

189 000 zł47 m² 4 021,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwustronne mieszkanie jest w trakcie generalnego remontu - możliwość dopasowania do potrzeb klienta / Dwa pokoje , łazienka, oddzielna kuchnia, balkon ,piwnica. Okna pcv, na podłogach terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

115 000 zł20 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Kawalerka 20m2 .Można zrobić pokój z aneksem kuchennym i łazienkę z WC.Świetnie zlokalizowane w centrum a jednocześnie na cichej kameralne ulicy obok Kościoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 300 zł57 m² 22,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku na wysokim parterze.Ulica spokojna o niewielkim ruchu samochodowym.Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej.Obok wszystkie sklepy w tym Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

900 zł39 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Gdynia babie-doły: ok.39m2, kuchnia, 2 pokojowe, łazienka, przedpokój. Mieszkanie na bardzo cichym osiedlu, do centrum 15min, przyjaznym dla dzieci, blisko do morza, sklepów, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baczyńskiego

Karwiny,Gdynia

950 zł33 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę na Karwinach w pełni umeblowaną (łóżko, stolik kawowy, biurko, komoda, pralka), kuchnia umeblowana, w przedpokoju szafa w zabudowie, duży balkon, piwnica. Koszt 950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogórze Dolne

Pogórze Dolne,Gdynia

300 000 zł36 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mozliwe zdjęcia na maila

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Gdynia,pomorskie

446 000 zł69 m² 6 463,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Gdyni Wzgórze Świętego Maksymiliana. Znajduje się ono na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku. Jest bardzo zadbane- remont przeprowadzono 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sandomierska

Mały Kack,Gdynia

158 000 zł32 m² 4 897,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie jest usytuowane na parterze bloku mieszkalnego, 1-piętrowego (łącznie 16 mieszkań), po stronie zachodniej. Rok budowy: 1947, cegła. Lokalizacja: mały Kack, sandomierska 5, wśród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Możliwość wystawienia faktury

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

1 400 zł65 m² 21,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Super cena! do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 na gdyńskim Fikakowie. Mieszkanie dwustronne, dobrze nasłonecznione, kompletnie urządzone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

1 400 zł77 m² 18,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-poziomowe, umeblowane, III-IV kondygnacja, spokojna okolica, dobra komunikacja, w pobliżu zaplecze handlowo-usługowe, szybki dojazd do obwodnicy trójmiejskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

999 zł35 m² 28,54 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

999 zł! centrum gdyni! Do wynajęcia, w korzystnej cenie, dwupokojowe mieszkanie w centrum Gdyni. Lokal o powierzchni 35 m2 mieści się na drugim piętrze (nowa szybkobieżna winda). Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

240 000 zł53 m² 4 528,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie w ocieplonym budynku. W pokojach na podłogach parkiet, okna pcv, podwójne drzwi wejściowe. Mieszkanie składa się z trzech pokoi. Jeden duży ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 150 zł43 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie biura posiadamy więcej nieruchomości na wynajmem w danej lokalizacji, tel. Atrakcyjna oferta! Przestronne, słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 42,92 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

299 000 zł51 m² 5 821,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Do kupienia dwupokojowe mieszkanie (51,36 m2) w spokojnej części Płyty Redłowskiej. Zaledwie 10 minut spacerem od morza. W pobliżu liczne tereny spacerowe, las, plaża, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 100 zł54 m² 20,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Gdyni Redłowo. Na zamkniętym osiedlu, parter (z jednej strony budynku: wysoki parter) w niewielkim bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafranowa

Dąbrowa,Gdynia

205 000 zł55 m² 3 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Nowa niższa cena! Jasne, słoneczne, przestronne mieszkanie w zielonej dzielnicy Gdyni Dąbrowie. Do dyspozycji 3 pokoje przerobione z dwóch (duży pokój 20 m2przedzielony ścianką działkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem atrakcyjne mieszkanie (50m2) z miejscem garażowym na Osiedlu Zielonym w Gdyni Redłowie. Bardzo zadbane, dwupokojowe, składa się z salonu połaczonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

1 100 zł44 m² 25,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dotyczy wynajmu mieszkania 2 pokojowego usytuowanego W gdyni chyloni. W mieszkaniu do dyspozycji pozostaje W pełni wyposażona kuchnia, w łazience pralka, umeblowany salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

900 zł46 m² 19,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Studiujesz na Akademii Marynarki Wojennej ? Ta oferta jest dla Ciebie! Normal 0 21 false false false pl X-none X-none Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie w Gdyni, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mściwoja

Śródmieście,Gdynia

1 650 zł53 m² 31,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, w ścisłym centrum Gdyni przy ulicy Mściwoja. Zaledwie 150 metrów od dworca Gdynia Główna, bardzo dobre połączenie zarówno w kierunku Gdyni jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

1 000 zł48 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 48m2: dwa pokoje + jasna kuchnia + łazienka z kabiną prysznicową + przedpokój. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone, jasne, czyste, ciepłe oraz ciche i bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Paderewskiego

Gdynia,pomorskie

180 000 zł28 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

na sprzedaz kawalerka 28m2 w spokojnej dzielnicy gdyni. mieszkanie oddalone nie cale 100m od morza w okolicy las,korty tenisowe,itp. mieszkanie umeblowane do zamieszkania panele, okna pcv+ rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 32 m2 w centrum Gdyni do wynajęcia. Wymagana kaucja. Opłaty 1000 zł za m-c + czynsz i media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabówek

Grabówek,Gdynia

120 000 zł44 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przytulne mieszkanie w Gdyni Grabówek w tbs-ie, ma funkcjonalną garderobę i balkon. Lokalizacja bardzo dobra w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne dwupokojowe mieszkanie w centrum Gdyni lecz nie przy głównych arteriach. Umeblowane pomieszczenia, kuchnia z wyposażeniem i umeblowaniem jak i podstawowym sprzętem. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

255 000 zł51 m² 4 966,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na parterze; powierzchnia: 51,34 m ; adres: ul. Pomorska 14a, gdynia. Na sprzedaż również wyposażenie mieszkania: meble, lodówka itp. Tel.   cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

380 000 zł67 m² 5 680,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny lokal mieszkalny położony na parterze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie po remoncie o pow. 66,89 m2 w skład, którego wchodzą: trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wittekówny

Obłuże,Gdynia

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską. Nowe Osiedle Komandorskie Wzgórze. Osiedle jest chronione. Mieszkanie całkowiciwe umeblowane. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Witomino

Witomino,Gdynia

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ladne mieszkanie w oryginale 3pokojowe,po wyburzeniu sciany zostaly 2 pokoje i kuchnia z jadalnia .Kuchnia w zabudowie,lazienka w kaflach z wanna i pralka,przedpokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

220 000 zł53 m² 4 143,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Nowe drzwi wejściowe, kraty w oknach, podłoga z desek, okna wymieniane ok 2005r. -plastikowe,mieszkanie umeblowane / do uzgodnienia/

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

800 zł49 m² 16,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę na dłuższy okres czasu mieszkanie trzy pokojowe w Gdyni Cisowej znajdujące się na 3 piętrze, częściowo umeblowane. Jeden duży pokój, dwa mniejsze, balkon, kuchnia, łazienka, osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miła

Mały Kack,Gdynia

250 000 zł34 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Nowa niższa cena! Mieszkanie z zaadaptowanego lokalu usługowego, w zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Plac zabaw wyłącznie do dyspozycji mieszkańców. Brama wjazdowa na osiedle otwierana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 000 zł65 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme studentom mieszkanie 2 pokojowe duze / 65m2/ ,pokoje 26 i 24m2, z duza jasna kuchnia i po remoncie lazienka. Jest ono calkowicie umeblowane, drobny sprzet kuchenny, tv ,internet,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij