dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.56m2 w Gdyni na Grabówku. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

429 000 zł41 m² 10 501,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 40,85m2 znajdujące się w dzielnicy Redłowo w Gdyni, 100 m od stacji skm Gdynia Redłowo 400m od plaży Idealne mieszkanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

289 000 zł29 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Lokal: oferuje do zakupu mieszkanie o metrażu 29,24m2. Lokal mieszkalny po generalnym remoncie- gładzone i malowane ściany i sufity. Na podłodze w pokoju i przedpokoju nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

2 999 zł65 m² 46,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2-pok. mieszkanie z widokiem na zieleń w Gdyni na osiedlu Fort Forest. Nieruchomość o pow. 65m2 składająca się z: dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 850 zł39 m² 47,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

1 pokojowe do wynajęcia w Gdyni Redłowie. Mamy do zaoferowania Państwu 1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie położone jest w Gdyni Redłowie na osiedlu Zielonym na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chylonia

Chylonia,Gdynia

379 000 zł50 m² 7 515,37 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli macie dosyć nowoczesnego budownictwa, sąsiada zaglądającego przez okno i cienkich ścian. Ta nieruchomość jest idealna dla Was. Mieszkanie o powierzchni 47,8m2 w bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

399 000 zł41 m² 9 637,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Szukasz 2-pokojowego mieszkania W pełni wyposażonego blisko lasu? - idealnie trafiłeś! atuty nieruchomości: - kameralne i bezpieczne osiedle, - bliskość lasu, kilka minut spacerem, - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Chylonia,Gdynia

315 000 zł47 m² 6 759,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2 pokoje w spokojnej okolicy blisko skm. Lokalizacja: mieszkanie położone w Gdyni na Chyloni. Doskonale skomunikowane, 11 minut pieszo do przystanku skm Leszczynki i ten sam czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

379 000 zł41 m² 9 243,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie W gdyni chyloni przy ul. Kartuskiej mieszkanie: do sprzedaży posiadam mieszkanie o powierzchni 41m2, które usytuowane jest na I piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

649 000 zł57 m² 11 326,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Szanowni Państwo, na sprzedaż nieruchomość w Centrum Gdyni! Lokal mieszkalny o powierzchni 57,3 m2 składa się z: - sypialni - jasnego salonu z oknami po stronie północno- wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

510 000 zł52 m² 9 792,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnego mieszkania 3-pokojowego w Gdyni na Witominie. Mieszkanie położone jest w pięknej spokojnej i cichej okolicy, jednocześnie jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

509 000 zł49 m² 10 322,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

NA sprzedaż mieszkanie Z ogródkiem na granicy dzielnic wzgórze św. Maksymiliana I redłowa mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 49,31 m2 składa się z przedpokoju z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Leszczynki,Gdynia

387 999 zł54 m² 7 185,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Leszczynki. Jest to perełka mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować piękne, słoneczne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w bardzo ciekawej aranżacji gotowe do zamieszkania z całym wyposażeniem. Usytuowane w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Błękitna

Oksywie,Gdynia

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na styku dzielnic Oksywie i Obłuże! Mieszkanie: zadbane, urządzone, po generalnym remoncie w 2014 roku. Wymieniona cała instalacja wodna i elektryczna. Bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

2 300 zł35 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Witominie o pow.35,3m2. Mieszkanie znajduję się w 11-piętrowym budynku na parterze. W skład mieszkania wchodzi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Leszczynki,Gdynia

528 400 zł54 m² 9 858,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Znakomicie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53,6m2 w Gdyni dzielnica Leszczynki. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w bloku z windą. W skład mieszkania wchodzą salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ledóchowskiego

Obłuże,Gdynia

620 000 zł62 m² 9 956,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 62,27m2 w Gdyni na Obłużu. Mieszkanie znajduję się w budynku z 2018r., z windą. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

372 000 zł37 m² 10 054 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Chyloni mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane, w pełni umeblowane dzięki czemu nadaje się do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pustki Cisowskie

Pustki Cisowskie,Gdynia

420 000 zł46 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szanowni Państwo, na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, położone w Gdyni, w dzielnicy Pustki Cisowskie. Ciepłe, dwustronne o ekspozycji północny zachód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bliskość punktów uslugowych: - przystanki autobusowe - Dom towarowy Chylonia - Punkty usługowo-handlowe (poczta, ośrodek zdrowia, apteka) - Supermarkety - Przedszkole - Szkoła podstawowa oraz liceum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

2 400 zł66 m² 36,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.65,5m2 w Gdyni na Cisowej. Mieszkanie znajduje się w zadbanym, 4-piętrowym bloku na 3-piętrze. W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Grabówek,Gdynia

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie położone jest blisko dworca kolejowego "gdynia główna" (700m), w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdynia Grabówek, gdzie komunikacja miejska zabierze nas w dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Gdynia,pomorskie

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam mieszkanie 53m2. Osobne rozkładowe 3 pokoje, kuchnia,łazienka,przedpokój, osobne wc, piwnica. Mieszkanie bardzo ciepłe, słoneczne, dwustronne z niskim czynszem około 600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

439 000 zł41 m² 10 707,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z dużym, słonecznym balkonem o powierzchni 41 m2, usytuowane na drugim piętrze w III piętrowym budynku z windą, na prestiżowym osiedlu shiraz park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Tylko W golden gate! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z potencjałem mieszczące się w Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość usytuowana jest na piątym piętrze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka

Demptowo,Gdynia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu zadbane, umeblowane mieszkanie położone w kameralnym osiedlu w dzielnicy Gdynia Demptowo. Mieszkanie bardzo słoneczne. Dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Grabówek,Gdynia

459 000 zł62 m² 7 439,22 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis budynku: zadbany, wysoki blok, klatka schodowa zabezpieczona domofonem, wyposażony w nową windę cichobieżną. Przed budynkiem są ogólnodostępne miejsca postojowe. Z trzech stron.