dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na os. Nadmorskie Tarasy na obłużu/oksywiu o pow.30m2. Budynek z 2020r. Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Karwiny,Gdynia

2 350 zł60 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, na wynajem oferujemy trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się na czwartym piętrze budynku mieszkalnego, wzniesionego w niskiej zabudowie i zlokalizowanego na terenie gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogórze Górne

Pogórze Górne,Gdynia

410 000 zł56 m² 7 360,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie w gdyńskiej dzielnicy Pogórze Górne! Lokal mieszkalny o powierzchni 55,7 m2 usytuowany jest na 4 piętrze i składa się z: - przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

430 000 zł35 m² 12 285,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie położone w ścislym centrum miasta, przy ulicy Starowiejskiej, obecnie modernizowanej i upiększanej. Lokal odświeżony, można zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oksywie

Oksywie,Gdynia

294 000 zł42 m² 6 965,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni na Oksywiu. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni Działki Leśne. Bardzo blisko stacji skm Wzgórze Św. Maksymiliana- 7 min spacerem Centrum handlowego Riviera 10 minut na pieszo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

649 000 zł63 m² 10 285,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego, słonecznego mieszkania w zaciszu gdyńskich lasów? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bliskość natury, - b. wysoki standard wykończenia, - dużo naturalnego światła, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Karwiny,Gdynia

2 300 zł63 m² 36,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w Gdyni Karwiny, oddalone od centrum miasta o ok. 6 km. Karwiny są położone wzdłuż ściany lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Las w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filomatów

Grabówek,Gdynia

519 000 zł68 m² 7 576,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szukasz przestronnego mieszkania w centrum Gdyni? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja, - bliskość dworca oraz skm, - spokojna dzielnica, - odnowiony budynek, - duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

1 100 000 zł92 m² 12 021,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Love at home prezentuje! Cena 110 0000zł Metraż 91,5 m2 Opiekun oferty tel. Nowe, przestrzenne , 4 pokojowe mieszkanie , położne na nowym zamkniętym osiedlu Atal Bosmańska przy ul. Bosmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

517 000 zł46 m² 11 662 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Numer oferty: 65416 Uwaga! Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej wycieczki po nieruchomości Opis nieruchomości Perełka, super cena i topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 676 000 zł56 m² 29 901,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo oddalone zaledwie kilkanaście minut spacerem od morza. Nieruchomość znajduje się na niedawno wybudowanym osiedlu Nowe Kolibki, uznanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Obłuże

Obłuże,Gdynia

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie o powierzchni ok. 46m2 składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i osobnej toalety. Mieszkanie po generalnym remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wielki Kack,Gdynia

568 000 zł57 m² 9 992,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty nieruchomości : - 20min do centrum - Balkon - Miejsce w hali garażowej - W pobliżu tereny zielone - Przystanek autobusowy przy samym osiedlu lokalizacja: dzielnica usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ateny

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 650 zł28 m² 58,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulna kawalerka z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie. Doskonały punkt komunikacyjny oraz wylotowy do obwodnicy i połączenie z Wiczlinem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeliwna

Pogórze Dolne,Gdynia

558 000 zł60 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

- oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 60m2 w dzielnicy Gdynia Pogórze Dolne - lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Gdyni Pogórze Dolne, ul. Żeliwna, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na las w Gdyni-Dąbrowie o powierzchni 49 m 2. Nieruchomość składa się z: salon - 22,7 m 2 aneks kuchenny - 6,1 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

488 990 zł43 m² 11 311,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie o pow.41,4m2 w Gdyni na Witominie. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z wanną i wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 65m2 w Gdyni na Chyloni. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z wanną, toaleta, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i zadbane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na os. Nadmorskie Tarasy na obłużu/oksywiu o pow.39m2. Budynek z 2021r. Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na os.Zielonym w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie mieści się w budynku z windą na terenie zamkniętym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kameralna

Bernadowo,Gdynia

999 000 zł60 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, wykończony w wysokim standardzie, usytuowany na prestiżowym osiedlu Bernadowo Park, w dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Osiedle jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabówek

Grabówek,Gdynia

549 000 zł43 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj w kameralnym i klimatycznym miejscu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu. Mieszkanie wyposażone i umeblowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Chylonia

Chylonia,Gdynia

405 000 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Chylonia. Jest to perełka mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ramułta

Grabówek,Gdynia

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: gdyński Grabówek jest prężnie rozwijającą się dzielnicą, w pobliżu pełna infrastruktura handlowo -usługowa, szkoły oraz przedszkola. Nieruchomość doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 500 zł55 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,77m2 w Gdyni w Redłowie. Zadbane kameralne osiedle z 1959 roku. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! Bardzo ciepłe, słoneczne, ciche, komfortowe i przytulne mieszkanie. Komfortowe, pięknie i całkowicie wyposażone. Idealne dla rodziny. Bez wkładu finansowego, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

458 000 zł41 m² 11 170,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta przedstawia przykładową wizualizację wykończenia , która będzie odzwierciedlała efekt końcowy. Nieruchomość jest na etapie prac remontowych. Termin zakończenia 04.2023r. 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania mam gotowe, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Nadmorskie Tarasy w Gdyni przy ulicy Nasypowej. Mieszkanie o powierzchni 37,31 m2 składa się z - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny II,Gdynia

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

- bez prowizji - - również dla pracowników - doskonała lokalizacja - Centrum dużego, cenionego osiedla Gdynia Karwiny, ul. Leopolda Staffa - w pobliżu wszelkie udogodnienia: sklepy /biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Redłowo,Gdynia

589 000 zł47 m² 12 531,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycje 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji (gdynia Redłowo) zaledwie 1km od morza. Atuty nieruchomości: - mieszkanie po generalnym remoncie wraz z wymianą instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chylonia

Chylonia,Gdynia

400 000 zł53 m² 7 561,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! 3 pokoje | widok | spokojna okolica | balkon | winda | gdynia chylonia | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

1 900 zł43 m² 44,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonale zlokalizowane 2-pok.mieszkanie o powierzchni 42,7m2 w Gdyni na Witominie. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widna

Witomino-Radiostacja,Gdynia

369 000 zł43 m² 8 635,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa na prezentację funkcjonalnego 2 pokojowego mieszkania w Gdynia Witomino Radiostacja. Bardzo spokojna dzielnica, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Gdyni. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł67 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zarezerwowane do 15 maja 2023***gdynia mały kack***ul. Parkowa***3 pokoje*** taras***miejsce parkingowe W hali*** Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu "cadena park". Przestronne trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

399 000 zł46 m² 8 630,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe przestronne mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze z pięknym widokiem na las. Lokalizacja: pustki Cisowskie - kameralna przestrzeń, spokojne sąsiedztwo, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Obłuże

Obłuże,Gdynia

500 000 zł64 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Parter 64m2 mieszkanie w stanie bardzo dobrym .bardzo dziękuję za agentów nieruchomości.nie dzwonić

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

560 000 zł46 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie - duże 2 pokoje z balkonem w centrum Gdyni, blisko morza. Lokalizacja: mieszkanie położone w sercu Gdyni na Wzgórzu Świętego Maksymiliana, doskonale skomunikowane, 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Witomino,Gdynia

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo jest mi niezmiernie miło zaprezentować to urocze mieszkanie. Mieszkanie jest zlokalizowane w świetnej okolicy - Gdynia Witomino. Mieszkanie znajduje się na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

2 300 zł35 m² 66,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 - pokojowe mieszkanie gdynia grabówek blisko akademii morskiej mieszkanie: do wynajęcia posiadam mieszkanie o powierzchni 34,8m2, które usytuowane jest na II piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

339 000 zł35 m² 9 603,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,3 m2 mieszczące się na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku. Lokal mieści się przy ulicy Konwaliowej/ Gdynia Witomino. Budynek Budynek powstał.