dowolna

Mieszkania Gdynia Śródmieście

342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

355 000 zł52 m² 6 893,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Przy zakupie tej nieruchomości klient > 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni< przedmiotem sprzedaży jest całkowicie wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

355 000 zł60 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Przy zakupie tej nieruchomości klient > 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni< Przedmiotem sprzedaży jest całkowicie wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 200 zł85 m² 61,18 zł/m²

 

Piętro:21/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Sea Towers w sercu Gdyni. Budynek wielokondygnacyjny z cichobieżnymi windami. Inwestycja usytułowana jest w pasie nadmorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Gdynia

439 000 zł110 m² 3 990,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nasi klienci 0% prowizji przy zakupie tej nieruchomości > wyjątkowe mieszkanie przy Centrum w atrakcyjnej cenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Śródmieście,Gdynia

565 000 zł77 m² 7 337,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przy zakupie tej nieruchomości > nowoczesne, 3- pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdyni, o krok od morza

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! > 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie w idealnym stanie w centrum Gdyni < Oferujemy na wynajem umeblowane, w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł77 m² 37,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwustronne, przytulne, słoneczne, dobrze wyposażone, nowoczesne, eleganckie mieszkanie z widokiem na Park. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, ale z drugiej strony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-Super okazja Mieszkanie na wynajem- przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m2 wraz z wyposażeniem zlokalizowane w Śródmieściu Gdyni przy ul 3 Maja Lokal składa się: z oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

304 000 zł55 m² 5 527,27 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

> mieszkanie w zacisznej uliczce w samym centrum Gdyni < Przedmiotem oferty jest nieruchomość mieszkalna położona na ostatnim piętrze budynku V piętrowego przy ulicy Abrahama. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> 2 pokojowe mieszkanie w samym Centrum Gdyni < Polecamy klientom szukającym rentownej inwestycji! Przedmiotem oferty jest mieszkanie położone na 2 piętrze 5-cio piętrowego budynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

639 000 zł85 m² 7 517,65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przy zakupie tej nieruchomości klient

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

649 000 zł84 m² 7 726,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przy zakupie tej nieruchomości klient okazja! nowoczesny, 4-pokojowy apartament W samym centrum gdyni. Przedmiotem sprzedaży jest piękny, nowoczesny apartament usytuowany w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane w apartamentowcu wybudowanym w 2000 roku przez firmę "inpro". 2 oddzielne sypialnie plus salon z aneksem kuchennym. Atrakcyjna lokalizacja - ścisłe centru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Śródmieście,Gdynia

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się na parterze w pięciopiętrowej kamienicy , wybudowanej w 1936 roku. Na powierzchnię 50m2 składa się przestronna kuchnia , dwa ustawne pokoje, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Morska

Śródmieście,Gdynia

199 000 zł24 m² 8 189,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

> wyposażona kawalerka do wprowadzenia od zaraz < przedmiotem oferty jest 1 pokojowe mieszkanie położone na VII piętrze wieżowca z lat 70 tych położonego pomiędzy ulicami Morską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

289 000 zł46 m² 6 255,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na półpiętrze we wieżowcu w centrum Gdyni, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z prysznicem, wc oraz korytarza. Mieszkanie posiada ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

230 000 zł23 m² 9 871,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

> jasna I ciepła kawalerka W najlepszej lokalizacji W gdyni< przedmiotem oferty jest słoneczna oraz funkcjonalna kawalerka znajdująca się na czwartym piętrze pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

879 000 zł136 m² 6 463,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Przestronne mieszkanie o powierzchni 136 m2 znajdujące się na drugim piętrze w kamienicy w Gdyni Śródmieściu. Mieszkanie składa się z 5 pokoi (20,20 m2, 22,90 m2, 17,30 m2, 6,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

649 000 zł87 m² 7 459,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie idealne na kancelarię, lub biuro! Prestiżowa lokalizacja w samym centrum Gdyni, wokół pełne zaplecze handlowo-usługowe : liczne sklepy, banki, teatr, restauracje. Świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

1 250 zł36 m² 34,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rewelacyjnie położone mieszkanie w samym Śródmieściu Gdyni, 10 min spacerem od Bulwaru Nadmorskiego, centrum handlowego Batory, 5 min do ul.Świętojańskiej i kolejki SKM. Blok odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

287 000 zł49 m² 5 881,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Nasi klienci 0% prowizji przy zakupie tej nieruchomości > 2 pokojowe mieszkanie w sercu Gdyni < * zdjęcia w przygotowaniu * Przedmiotem oferty jest ustawne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

249 000 zł34 m² 7 259,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie w pobliżu skm i Urzędu Miasta. Do Bulwaru 8min pieszo. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Pokój z aneksem kuchennym. Kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:17/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament na XVII kondygnacji kompleksu Sea Towers. Mieszkanie jest jasne, słoneczne i bardzo przyjemne. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł85 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w wysokim standardzie zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Apartament znajduje się na XXII kondygnacji kompleksu Sea Towers z pięknym widokiem na wody Zatoki. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

338 000 zł63 m² 5 365,08 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Nabywca nie pokrywa wynagrodzenia pośrednika. Koszt wynagrodzenia ponosi Sprzedający. NA sprzedaż mieszkanie gdynia władysława IV 62,80m2 mieszkanie położone na III piętrze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

2 290 000 zł160 m² 14 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/36

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament w budynku Sea Towers. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, częścią jadalnianą, trzech sypialni, dwóch łazienek oraz czterech balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

1 280 000 zł85 m² 15 058,80 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

5 500 zł87 m² 63,22 zł/m²

 

Piętro:11/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowy apartament w kompleksie Sea Towers znajduje się na XI kondygnacji wyższej wieży. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, toalety, garderoby oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

429 000 zł50 m² 8 580 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż - 2 pokoje Gdynia Śródmieście! Mieszkanie 2 - pokojowe, o pow. 50 m2 położone w samym sercu Gdyni! Doskonała lokalizacja - w sąsiedztwie Skweru Kościuszki, plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

499 zł54 m² 9,24 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy, komfortowy apartament znajduję się na 16 piętrze wieżowca Sea Towers, a jednocześnie na XX kondygnacji budynku. Jedna ze ścian salonu, która składa się witryn okiennych ukazuje nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Śródmieście,Gdynia

595 000 zł77 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Prezentujemy do sprzedaży bardzo funkcjonalne, przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 77m2 zlokalizowane przy spacerowej Alei Piłsudskiego w Gdyni. Mieszkanie składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/36

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament z widokiem na Zatokę i Skwer Kościuszki znajduje się na VII kondygnacji morskich wież. Piękne widoki z pozwalają zapomnieć o codziennych zmartwieniach. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

1 100 000 zł87 m² 12 643,70 zł/m²

 

Piętro:16/36

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W salonie znajduje się skórzany zestaw wypoczynkowy (sofa i dwa fotele), stolik kawowy ze szklanym blatem, szafka pod telewizor oraz sprzęt rtv. Aneks kuchenny w szarej zabudowie wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

1 319 000 zł87 m² 15 160,90 zł/m²

 

Piętro:11/36

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

1 350 zł23 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Absolutnie unikalna i śliczna kawalerka w samym centrum Gdyni, z balkonem od strony ul.Władysława IV - widok na zieleń, 1 piętro, na podłodze zadbany parkiet, oddzielne WC. Mieszkanie.