dowolna

Mieszkania Gdynia Śródmieście

342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Gdyni, w pełni wyposażone (meble, pościel, tv itp). Sypialnia + mały pokój, brak kuchni! Ostatnie (vp.) piętro w kamienicy na Świętojańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

700 000 zł95 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszaknie trzypokojowe, jasna duża kuchnia z jadalnią. łazienka z wc.W mieszkaniu na podłodze parkiety, nowe okna. Mieszaknie daje duże możliwosci aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- polecamy - bardzo dobra lokalizacja I cena, gdynia, ścisłe centrum ul. 3 maja, wszytko "pod ręką", blisko komunikacja /skm, autobusy/, tereny zielone. Meszkanie gruntownie wyremontowane, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gdynia

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie., jasna, umeblowana i wyposażona kuchnia ( pralka, lodówka, zmywarka i kuchenka w zabudowie) Wszystko nowe. Łazienka z wc, nowa wanna.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Gdynia

490 000 zł86 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszaknie trzy pokojowe ( 35m, 16m, 13m ) , duża jasna umeblowana kuchnia (meble na wymiar wraz ze sprzetem w zabudowie). Sypialnia umeblowana - duże łóżko, szafa i dwa nocne stoliki.Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy, okazja! budynek 2000r. Atrium, bdb. punkt, ścisłe centrum Gdyni, blisko komunikacja, skm, winda, lokal 1-stronny, bardzo cichy, pokoje osobne, bez mebli /20 i 10m2/, kuchnia częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w samym centrum miasta tuż przy ul. Starowiejskiej , do plaży 10 min spacerkiem. 2 pokoje , duży 11m2 balkon z pięknym widokiem na panoramę miasta. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje, kuchnia, łazienka,przedpokój. Mieszkanie po remoncie,przytulne,słoneczne,umeblowane w doskonałym punkcie w centrum Gdyni ul.Zwirki i Wigury tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

279 000 zł44 m² 6 340,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

budynek lata 60-te, bez windy, centrum miasta, słoneczne, ciekawe mieszkanie, możliwość własnej aranżacji, powierzchnia w Kw to 37,5m2, duży pokój /21/ powiększony o powierzchnię /5/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka do wynajęcia w samym Centrum miasta. Mieszkanie zadbane, schludne i bardzo ciepłe. Świeżo po remoncie.Urządzone i wyposażone. Nowiutka, wyremontowana łazienka Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdyni. Budynek ocieplony z nową windą. Teren wokół zadbany z urządzonym, zamykanym placem zabaw. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie: gdynia ul. Bema (śródmieście) 45m2, 2 pokoje, 1 rok po generalnym remoncie - wysoki standard, w pełni umeblowane i wyposażone; internet, tv kablowa, parking przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

- polecamy - atrakcyjne mieszkanie W bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Gdynia ścisłe centrum /jednak spokojna lokalizacja/, ul. Antoniego Abrahama /środkowy odcinek/, mieszkanie 50m2, 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wysoki standard, śródmieście Oferta wynajmu designerskiego i w pełni wyposażonego apartamentu w centrum Gdyni. Świetna lokalizacja i wysoki standard kierują tą ofertę do wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

850 zł33 m² 25,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

2 piętro z windą pokój 20 metrów kuchnia z oknem łazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Gdyni, po kapitalnym remoncie, duży pokój ok. 25 m2 z oknem od strony południowo-zachodniej oraz kuchnia z oknem (zabudowana na wymiar ze sprzętem agd - piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

389 900 zł53 m² 7 362,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Prowizję pośrednika pokrywa tylko sprzedający tą nieruchomość! Oferta sprzedaży dwu pokojowego mieszkania w Gdyni Śródmieściu. Lokalizacja: zbieg ulic 3 maja i Zgoda to serce miasta, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

1 050 000 zł98 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

mieszkanie znajdujące się w kamienicy u podnóża Kamiennej Góry w bliskim sąsiedztwie Bulwaru Nadmorskiego, teatru Muzycznego i Skweru Kościuszki w samym centrum , mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

375 000 zł73 m² 5 115,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Trzy pokojowe mieszkanie w najbardziej atrakcyjnej części miasta. Wyremontowane, nowoczesne, w bardzo dobrej cenie! Ulica S.Żeromskiego to połowa dystansu pomiędzy Skwerem Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

372 000 zł67 m² 5 552,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa, niższa cena! Prowizję pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. 0% prowizji dla Kupującego! Gdynia Śródmieście, ul. Starowiejska, pierwsze piętro kamienicy. Trzy pokoje, wysokość stropu 3,15m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 650 zł67 m² 24,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealne na biuro/kancelarię Mieszkanie o powierzchni 67 m2, trzy niezależne pokoje, łazienka z osobnym wc. Wysokość stropu 2,85m. Balkon od strony ulicy Świętojańskiej. Trzecie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i ciepłe mieszkanie po kapitalnym remoncie zlokalizowane w samym centrum Gdyni. Położone na 3 piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Dwa niezależne pokoje. Dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

250 000 zł30 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

- uwaga - kawalerka z widokiem na morze - doskonała lokalizacja, ścisłe centrum miasta, skwer Kościuszki, blisko portu jachtowego, teatru Muzycznego, szerokiej plaży, bulwaru nadmorskiego, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Śródmieście,Gdynia

1 000 zł74 m² 13,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe, nieumeblowane, kuchnia nieumeblowana ( tylko kuchenka i zlewozmywak ). Łazienka z wc z wanną. Pokoje pomalowane na jasno. Bardzo dobry punkt!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł95 m² 6 305,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Prowizję pośrednika pokrywa tylko sprzedający nieruchomość! Niepowtarzalne mieszkanie/apartament w samym sercu miasta. Widok z okien na Zatokę Gdańską i Park na Kamiennej Górze.