dowolna

Mieszkania Gdynia Śródmieście

342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

1 499 000 zł115 m² 12 989,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż apartament w inwestycji ab Inwestor Transatlantyk. Apartament Morski o powierzchni 115,40 m2 usytuowany na 5 piętrze, czteropokojowy z imponującą częścią dzienną, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

999 000 zł78 m² 12 774,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż apartament w inwestycji ab Inwestor Transatlantyk. Apartament Morski o powierzchni 78,40 m2 usytuowany na 7 piętrze, dwupokojowy z imponującą częścią dzienną, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

275 000 zł21 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości inwestycyjnej i złożenia oferty zakupu. Cena może podlegać lekkiej negocacji Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 21 m2 składająca się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł98 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 98 m2 do wynajęcia w wyremontowanej kamienicy (III p.) przy ul. Bema w samym centrum Gdyni. Cicha, jednokierunkowa uliczka, na tyłach budynku ogród do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Śródmieście,Gdynia

1 600 zł54 m² 29,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Znakomicie zlokalizowane mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Kamiennej Górze o powierzchni 53,5m2. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje,oddzielna kuchnia,łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***inwestycyjne mieszkanie w Centrum Gdyni*** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 w Centrum Gdyni. Idealnie nadające się na inwestycje! Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

1 690 000 zł124 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż - klimatyczny, 4 pokojowy apartament położony w samym sercu Gdyni! Piękne 124-metrowe mieszkanie usytuowane w stylowej, odrestaurowanej, modernistycznej kamienicy, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

275 000 zł21 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż - Gdynia Centrum, ulica 3 maja. Lokalizacja - ulica 3 maja gwarantuje niepowtarzalne usytuowanie względem niezliczonych atrakcji i punktów użyteczności publicznej jakie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mściwoja

Śródmieście,Gdynia

1 279 000 zł136 m² 9 383,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż - mieszkanie Gdynia Centrum, ulica Mściwoja. Jeżeli szukasz wyjątkowego i niepowtarzalnego apartamentu w najlepszym do mieszkania mieście w Polsce i masz pomysł oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

524 400 zł57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone w centrum Gdyni przy ulicy Bema. Nieruchomość o powierzchni 57 m2 znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

990 000 zł78 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

***przepiękny apartament W centrum gdyni na sprzedaż*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78 m2, znajdujące się na 7 piętrze w 11- piętrowym budynku w Centrum Gdyni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

524 400 zł57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

770 000 zł82 m² 9 401,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament 3 pokojowy zlokalizowany na szóstym piętrze nowoczesnego budynku Atrium w centrum Gdyni przy ul. Starowiejskiej. Mieszkanie wykończone dobrym standardzie. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

643 300 zł70 m² 9 252,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne apartamenty zostały stworzone z dbałością o każdy detal i wygodę użytkowania. Spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, będąc ucieleśnieniem budowlanego high-techu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

6 000 zł240 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Hostel do przejęcia w Gdyni przy ul.Świętojańskiej. Odstępne 85 000zł (do ewentualnej negocjacji). Obiekt do przejęcia wraz z dokonanymi już rezerwacjami. Hostel jest zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

737 800 zł78 m² 9 399,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojciecha

Śródmieście,Gdynia

4 000 zł99 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Gdynia Śródmieście apartament w inwestycji "kamienica Gdyńska" do wynajęcia. Lokalizacja doskonała, ścisłe centrum Gdyni jednak zaciszne miejsce, dużo zieleni. Obok Plac Kaszubski, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w samym centrum miasta, przy ulicy Wójta Radtkego. Doskonała komunikacja, liczne przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

2 150 zł40 m² 53,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z pięknym widokiem na panoramę miasta i morze w samym centrum gdyni! Mieszkanie znajduję się na 10 piętrze w wieżowcu na Skwerze Kościuszki. Teren budynku jest zamknięty. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł78 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*** wynajmę 3- pokojowe mieszkanie W centrum gdyni*** Mamy do wynajęcia trzypokojowe, przestronne mieszkanie w samym sercu Gdyni zlokalizowane przy kamiennej górze. Mieszkanie bardzo ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

1 600 000 zł96 m² 16 736,40 zł/m²

 

Piętro:19/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Gdynia sea towers -apartament na sprzedaż. Prestiżowy budynek w centrum miasta. Ciekawa architektura, doskonała jakość. Wspaniała lokalizacja: w pobliżu plaża, bulwar nadmorski, teatr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

 

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuje mieszkanie umiejscowione w samym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury. Nieruchomość składa się z pokoju połączonego z jasną kuchnią i oddzielną łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Znakomicie zlokalizowane mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 38m2. Mieszkanie znajduję się w kamienicy. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Śródmieście,Gdynia

1 100 zł38 m² 28,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Doskonale zlokalizowane mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Kamiennej Górze o powierzchni 38,22m2. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje przejściowe,oddzielna kuchnia,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

280 000 zł21 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Baltiq Plaza powstała przy reprezentacyjnej ulicy Gdyni, ulicy Świętojańskiej. W jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Kamienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mściwoja

Śródmieście,Gdynia

1 275 000 zł136 m² 9 354,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem o powierzchni 56m2 zlokalizowane w ścisłym Centrum Gdyni.Składa się z dwóch niezaleznych pokoi z czego jeden z balkonem usytuowany od strony południowej co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grunwaldzki

Śródmieście,Gdynia

199 zł37 m² 5,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wakacje w Gdyni! zadzwoń!apartament 2 pokojowy dla 2-5 osób w samym sercu Gdyni! Fantastyczna, najlepsza lokalizacja w ścisłym centrum Gdyni w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grunwaldzki

Śródmieście,Gdynia

199 zł37 m² 5,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem apartamencie w najlepszej z możliwych lokalizacji! Zaledwie 200 metrów do morza! Apartament o łącznej powierzchni 57 m2, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

139 zł27 m² 5,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem krótkoterminowy studio 27 m2 na ul. Świętojańskiej 49. Bardzo dobra lokalizacja w samym sercu Gdyni - jakim niewątpliwie jest ulica Świętojańska. Oferta idealna dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 750 zł75 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Znakomicie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni w bezczynszowej kamienicy o powierzchni 75m2. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe ,kuchnia,łazienka,przedpokój i balkon.Kompletnie wyposażone. Pralka.Jedno 50m2 a drugie 39. Blisko kolejki podmiejskiej,autobus,trojlebus. Jedno na czwartym piętrze,drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 500 zł66 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem zlokalizowane w ścisłym Centrum Gdyni o powierzchni 66m2. Cześciowo wyremontowane. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w kamienicy z lat 20, częściowo na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

565 000 zł90 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Nabywca nie pokrywa wynagrodzenia pośrednika. Koszt wynagrodzenia ponosi Sprzedający. Gdynia Śródmieście - na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Abrahama w ścisłym Centrum Gdyni. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

285 000 zł21 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż - Gdynia Centrum, ulica 3 maja. Gotowy produkt inwestycyjny. Lokalizacja - ulica 3 maja gwarantuje niepowtarzalne usytuowanie względem niezliczonych atrakcji i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

3 959 zł88 m² 44,99 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

***lokal idealnie nadający się na biuro*** Potrzebujesz lokalu w renomowanym miejscu w centrum Gdyni ? Mamy do wynajęcia 4 pokojowy lokal o powierzchni 88 m2 w samym Centrum Gdyni!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

315 000 zł30 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie kawalerka o powierzchni 30 m2 usytuowane na czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Śródmieściu Gdyni. Od morza dzieli nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Partyzantów

Śródmieście,Gdynia

305 000 zł19 m² 16 052,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż - Gdynia Centrum - ulica Partyzantów. Jest to gotowy "produkt" inwestycyjny - lokal wynajmowany z powodzeniem w systemie dobowym w serwisie airbnb. Może zostać.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij