dowolna

Mieszkania Gdynia Śródmieście

341 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

341 ogłoszeń

760 000 zł26,30 m² 28 897,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycyjną w centrum Gdyni. Atuty: mieszkanie świeżo po remoncie idealna inwestycja do najmu krótko i długo terminowego bardzo blisko portu.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł46,50 m² 10 172,04 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone na Skwerze Kościuszki 45m do mieszkania przynależna piwnica i balkon logia .W budynku winda. Czynsz lato 650zł , zima 989zł. Mieszkanie do remontu. Okna pcv starszego typu.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł19,45 m² 21 336,76 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,45 m2 znajdująca się w centrum Gdyni, co czyni ją idealną zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. W niedalekiej odległości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł44 m² 18 634,09 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Agencja westate Gdańsk ma zaszczyt zaprezentować unikatowe, słoneczne i bardzo kameralne mieszkanie z panoramicznym, spektakularnym widokiem na morze o powierzchni 44 m w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

650 000 zł36 m² 18 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie | Ścisłe centrum Gdyni | Blisko morza Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Starowiejskiej, w samym centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę, położoną w ścisłym centrum Gdyni w przedwojennej zadbanej kamienicy wyposażonej w windę. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł67 m² 22 239 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament Z ogrodem W ścisłym śródmieściu gdyni Inwestycja Portova Invest Komfort | Gdynia Śródmieście | Ogródek | Miejsce postojowe ze stacją do ładowania pojazdów elektrycznych.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł42 m² 11 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe do remontu , balkon. Pokoje 14m, 9m , kuchnia ciemna .Układ przejściowy Przedpokój ok 5m , szafa wnękowa. Do mieszkania należy piwnica. Parking przy ulicy , strefa płatna.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł42 m² 119,05 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy top apart z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 42m2 w topowej inwestycji portova. Apartament znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł48 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie do wynajęcia w samym sercu Gdyni o pow. 48m2. Mieszkanie mieści się w zadbanym budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł59,64 m² 9 792,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w kamienicy | Gdynia Śródmieście ul. Śląska | 59,64 m Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,64 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

949 000 zł70,70 m² 13 422,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Duże, słoneczne mieszkanie w świetnym punkcie miasta. Idealne miejsce, by cieszyć się wszystkim, co najlepsze w Gdyni - kawą w parku, spacerem na bulwar i teatrem tuż za rogiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 48m2. Mieszkanie znajduję się w budynku z 1948r. na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł48 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na - kwatery pracownicze , Centrum Gdyni ul. Plac Kaszubski. Bardzo dobra lokalizacja zarówno ze względów komunikacyjnych - łatwy dojazd komunikacją miejską do całego Trójmiasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowa kawalerka o powierzchni 38 m , położona w samym centrum Gdyni przy ul. Abrahama - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51,03 m² 14 677,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 51,03 m2, mieszczące w budynku usytuowanym w Śródmieściu Gdyni. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł55,30 m² 14 086,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Najważniejsze atuty: bliskość do morza, centrum miasta, widok na zieleń wyremontowany budynek z windą funkcjonalny układ pomieszczeń lokalizacja: 12 minut spacerem do plaży, 3 minuty do skm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 840 zł50,75 m² 20 883,55 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni. Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł26,44 m² 19 667,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje przestronną, ustawną i jasną, w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni 26,44 m , położoną w samym centrum Gdyni. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W inwestycji kamienica moderna W gdyni śródmieściu Centrum miasta | Blisko morza | Winda | Funkcjonalny układ | W pełni wyposażone | Doskonała komunikacja *****.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł61,66 m² 18 326,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o mieszkaniu w sercu Gdyni, blisko plaży i miejskich atrakcji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu o powierzchni 65 m , położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł64 m² 13 203,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Doskonałe dla inwestora - 10 min do plaży - 10 min skm Mieszkanie doskonałe pod inwestycję - 3 osobne pokoje - jeden z balkonem, 2 łazienki, oddzielna kuchnia! Do tej pory mieszkanie było.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,70 m² 11 163,31 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w centrum Gdyni ul. Skwer Kościuszki 17 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 4. piętrze budynku w prestiżowej lokalizacji Skwer.

Szczegóły ogłoszenia

3 295 000 zł84,50 m² 38 994,08 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sea Towers, to prestiżowa lokalizacja, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Miejsce, w którym czuć morski klimat Gdyni pełną piersią. W bezpośrednim sąsiedztwie Skwer Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

5 422 500 zł120,50 m² 45 000 zł/m²

 

Piętro:22/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament narożny w wieży A inwestycji Sea Towers Atuty: z każdego pomieszczenia rozpościera się zapierający dech w piersiach, panoramiczny widok w stronę zatoki, plaży.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł52,10 m² 14 683,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

- polecamy - komfortowa - doskonała lokalizacja - ścisłe centrum gdyni - przy nowym kompleksie baltic plaza, u podnóża kamiennej góry, blisko skweru kościuszki - również na cele biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w Gdyni na ul. Skwer Kościuszki 17/19 Mieszkanie znajduje się w kamienicy na 1 piętrze. Oferta skierowana dla ludzi pracujących, mogących udokumentować swoje zarobki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

747 000 zł43 m² 17 372,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

- bez prowizji - - polecamy! - doskonała i spokojna lokaliazacja! - ścisłe centrum miasta, jednak bardzo spokojne miejsce, niedaleko morza, skweru Kościuszki, wszystkich udogodnień śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

550 000 zł35,40 m² 15 536,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecamy do sprzedaży przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 102 500 zł49 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowe mieszkanie W centrum gdyni | siłowania | miejsce postojowe | komórka lokatorska | blisko plaży I mariny inwestycja: inwestycja Świętego Piotra 6 to nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł62,24 m² 15 263,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m , usytuowane na 1. piętrze budynku z windą, w samym sercu Gdyni - ul. Władysława IV. Dla mieszkańców do dyspozycji parking wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł38,23 m² 13 575,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferujemy na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m , położone w najbardziej pożądanej części Gdyni - Śródmieściu. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako pewna.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł122,50 m² 15 502,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Kamienica wybudowana w 1936 roku. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.Winda.Cała powierzchnia znajduje się na jednej kondygnacji. Mieszkanie jest dwustronne. Do remontu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł16,60 m² 18 072,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szukasz pewnej lokaty kapitału w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż świetnie zlokalizowana mikrokawalerka, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 000 zł126 m² 55 547,62 zł/m²

 

Piętro:18/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Seatowers |.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i widokiem na panoramę miasta o pow. 80m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Mieszkanie znajduję się w inwestycji popularnego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł71,70 m² 18 131,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Wyjątkowy apartament w sercu Gdyni - design, widok na park i 5 min od plaży Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnego mieszkania położonego w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł44 m² 19 545,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nieruchomość położona w samym sercu Śródmieścia przy ul. Abrahama. Ścisłe centrum miasta pozwala mieszkańcom i użytkownikom cieszyć się bliskością morza, rozległej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 020 000 zł53,18 m² 19 180 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfort, prestiż i bliskość morza Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 53,18 m , położony w samym sercu Gdyni - przy ul. Św. Piotra, zaledwie 200 metrów od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55,50 m² 14 396,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50m2 położone w samym centrum Gdyni. Atuty: - posiada wiele możliwości aranżacyjnych -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij