dowolna

Mieszkania Gdynia Śródmieście

341 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

341 ogłoszeń

4 800 zł79,50 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: moderna to nowoczesna kamienica położona w samym sercu Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduję się Skwer Kościuszki, plaża miejska, basen.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 838 518 zł114,10 m² 33 641,70 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł67,40 m² 16 305,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjnie położone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 67,39 m2, położone w samym sercu Gdyni. Inwestycja: inwestycja Żeromskiego 7 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł101 m² 22 277,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania w centrum miasta bardzo dobrze skomunikowanego ? Ta oferta jest dla Ciebie. Ogromnym atutem mieszkania jest lokalizacja. Zalety lokalizacji : Do ul. Świętojańskiej 3 minuty,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 986 zł45,78 m² 28 418,22 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

5 550 zł80,90 m² 68,60 zł/m²

 

Piętro:15/35

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł70 m² 17 128,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferta dostępne wyłącznie W biurze pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70m , położone w klimatycznej, przedwojennej kamienicy "grażyna" w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł45,75 m² 18 142,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ekskluzywnie wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Chrzanowskiego w Gdyni. Lokalizacja blisko centrum objęta planem rewitalizacyjnym Gdyni, w pobliżu przystanek, urząd Morski,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość położona w centrum Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie głównej arterii handlowej miasta ulicy Świętojańskiej, gdzie znajdziemy nowoczesne obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atuty nieruchomości: - ścisłe centrum Gdyni - blisko Uniwersytetu Morskiego - blisko Dworca pkp I pks - bardzo jasne mieszkanie z dużymi oknami - zadbana kamienica po remontach - bezpłatne,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł63,50 m² 48 818,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty - Unikatowa lokalizacja - bezpośredni widok na marinę jachtową i morze - blisko plaży i centrum miasta Opis Komfortowy apartament znajduje się na trzecim piętrze. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł28,50 m² 16 491,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł65,06 m² 16 738,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nietuzinkowy 3-pokojowy apartament w nowej inwestycji w Śródmieściu Gdyni. Luksusowa o wyższym standardzie inwestycji z 2024r.,z windą. Wyposażona m.in. w panele fotowoltaiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

798 000 zł45 m² 17 733,33 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament w inwestycji Modern Tower - Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego. Oferuję funkcjonalne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W inwestycji kamienica moderna W gdyni śródmieściu Centrum miasta | Blisko morza | Winda | Funkcjonalny układ | W pełni wyposażone | Doskonała komunikacja *****.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł47 m² 16 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł88 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przygotowane do najmu krótkoterminowego w śródmieściu. Do sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie położone w centrum, blisko dworca głównego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 848 zł47,91 m² 17 174,87 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie W inwestycji kamienica moderna W gdyni śródmieściu Centrum miasta | Blisko morza | Winda | Hala garażowa | Funkcjonalny układ | W pełni wyposażone | Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł58,85 m² 13 406,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne mieszkanie W centrum gdyni lokalizacja Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji- w centrum Gdyni, w związku z czym z łatwością można dojść.

Szczegóły ogłoszenia

2 056 000 zł140 m² 14 685,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1974

Gotowiec inwestycyjny - 3 mieszkania Z widokiem na morze - centrum gdyni, ul. 3 maja Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej - pakietu trzech niezależnych mieszkań położonych na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

815 000 zł55,60 m² 14 658,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,48 m² 20 676,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 niezależne kawalerki idealne pod wynajem lub second home. Przedmiotem sprzedaży są 3 niezależne mieszkania typu Studio. Nie jest to jak większości przypadków jedno mieszkanie podzielone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł85,10 m² 19 388,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny lub biurowo - usługowy projekt na stworzenie 4 samodzielnych apartamentów. Nowa winda, możliwość zakupu drugiego obok mieszkania mieszkanie dwu stronne. Lokalizacja: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł48,60 m² 18 827,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Lokalizacja: mieszkanie położone w Centrum Gdyni przy ul. Abrahama. Świetna lokalizacja i bliskie sąsiedztwo: skwer Kościuszki, bulwar Nadmorski, plaża miejska, teatr Muzyczny, park Rady.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł57,48 m² 14 422,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Nowa oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,48 m w kamienicy z 1957 roku, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł70 m² 27 857,14 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się malownicze tereny słynnej Kamiennej Góry, gdzie w cieniu drzew, z dala od ruchu ulicznego można przysiąść na ławce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 092 053 zł51,56 m² 21 180,24 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni. Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł61,62 m² 18 338,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfort, prestiż i bliskość morza Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 61,62 m , położony w samym sercu Gdyni - przy ul. Żeromskiego, niedaleko plaży i Mariny.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł60 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy prestiżowy apartament o pow. 60m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego. Apartament znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera Moderna, "bank Polski 1929".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 705 872 zł100,42 m² 36 904 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35,13 m² 25 591 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament w centrum Gdyni z balkonem i miejscem parkingowym! Gotowiec inwestycyjny! Zamieszkaj w komfortowym i bardzo ładnie urządzonym 2-pokojowym apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł36,70 m² 29 972,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament w samym sercu tętniącego życiem miasta Gdynia!.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł115 m² 26 086,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne, pięknie urządzone 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115 m2 w ścisłym centrum miasta Gdyni. Lokal mieszkalny niewymagający nakładów finansowych. Prace remontowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

695 000 zł48,40 m² 14 359,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania w centrum, ale bez miejskiego hałasu? To oferta, która naprawdę się wyróżnia. Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdynia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 3 piętrze kamienicy z 1932 roku, przy ul. Zygmunta Augusta - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł76 m² 26 302,63 zł/m²

 

Piętro:5/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ekskluzywny apartament w prestiżowym kompleksie Sea Towers | Gdynia Śródmieście Na sprzedaż przestronny, elegancki apartament o powierzchni 76 m2, zlokalizowany na 5. piętrze ikonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 999 zł83,44 m² 33 557,03 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament Z widokiem na zatokę W samym sercu gdyni. Widok na Zatokę | Wysoka jakość wykończenia | Apartamentowiec | Hala garażowa ***** rozkład pomieszczeń I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł39,38 m² 31 742 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: - ul. Żeromskiego 7 - jedna z najlepszych lokalizacji w Gdyni - 5 minut spacerem do plaży i Bulwaru Nadmorskiego - W pobliżu: sklepy, restauracje, szkoły, teatr Muzyczny, skm,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł43,23 m² 13 647,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m , położone w samym sercu Gdyni - przy ul. Świętojańskiej, uznawanej za najbardziej reprezentacyjną ulicę miasta. To doskonała.