dowolna

Mieszkania Gdynia Śródmieście

342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

881 500 zł47 m² 18 896 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu 2 pokojowego lokalu ,w stanie do własnej aranżacji w nowo powstałym obiekcie realizowanym przez dewelopera flora Inwestycją w takcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Śródmieście,Gdynia

1 050 000 zł53 m² 19 811,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 53 m , położony na 7. piętrze prestiżowej inwestycji "plac Unii". To idealna propozycja dla osób ceniących miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 200 zł46 m² 91,70 zł/m²

 

Piętro:9/32

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mściwoja

Śródmieście,Gdynia

915 000 zł60 m² 15 378,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 8. piętrze w 10-kondygnacyjnym budynku z windą, zlokalizowanym przy ul. Mściwoja w centrum Gdyni. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 320 000 zł80 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Duże, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdyni. Znakomita lokalizacja pod względem dostępu do terenów rekreacyjnych takich jak: morze, bulwar, dworzec kolejowy (w zasięgu 800m), zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

750 000 zł31 m² 22 842,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 31m2 z miejscem postojowym i komórką lokatorską dla osób pragnących mieszkać blisko morza. Jest to również idealna propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł59 m² 43,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy! Gdynia Śródmieście! 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy. Do budynku przynależy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

740 000 zł50 m² 14 949,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa okazja! Świetna lokalizacja w rozsądnej cenie! Na sprzedaż dwustronne mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w sercu Gdyni. To idealne miejsce dla osób chcących poczuć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

9 000 zł61 m² 146,99 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament Z widokiem na zatokę Ekskluzywnie Wykończony | Z Widokiem Na Zatokę | Funkcjonalny Układ | Dla Firmy | Prestiżowa Lokalizacja | Wysoki standard | Gdynia Centrum Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

559 000 zł52 m² 10 708,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość - idealna okazja inwestycyjna! Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie narożne, położone w ścisłym centrum Gdyni przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdynia

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem luksusowy apartament 2-pokojowy 55 m 2 w Gdyni! Lokalizacja Inwestycja zrealizowana przez cenionego dewelopera yareal Rezydencja Plac Kaszubski, położona przy ulicy Jana z Kolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

1 590 000 zł46 m² 34 716,20 zł/m²

 

Piętro:9/32

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojciecha

Śródmieście,Gdynia

1 290 000 zł69 m² 18 736,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament w komfortowej lokalizacji, w Śródmieściu Gdyni blisko morza. Fantastyczne miejsce dla rodzin z dziećmi lub osób starszych ceniących bliskość terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górskiego

Śródmieście,Gdynia

1 450 000 zł79 m² 18 303,50 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie, wykończone pod klucz na 5 piętrze z panoramicznym widokiem na miasto i zatokę Atuty: -wyjątkowy widok na całą panoramę Gdyni oraz morze -bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

674 000 zł33 m² 20 203,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Gdyni przy ul. św. Piotra. zlokalizowane na parterze w przedwojennej kamienicy z lat 30, po kapitalnym remoncie! mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Gdynia

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni! 5 min do morza! * Gdynia Śródmieście, ul. Batorego * Powierzchnia: 45 m * 2. piętro | Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł59 m² 42,12 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, położone w ścisłym centrum Gdyni, przy ul. Żeromskiego. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

649 000 zł53 m² 12 345,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 52.57m2 Na sprzedaż oferuję jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,57 m2. Dwupokojowe mieszkanie o wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

7 800 zł103 m² 75,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowy 4-pok.apartament w WATERFRONT o pow.102,7m2 z loggią(11,9m2). Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia Śródmieście | ul. Władysława IV Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , położone w samym centrum Gdyni idealne dla 1 - 2 osób. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

809 000 zł42 m² 19 349,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz luksusowego apartamentu w stanie deweloperskim? Zapoznaj się z naszą ofertą i umów się na wizytę! Atuty: - świetna lokalizacja, - dla mieszkańców inwestycji siłownia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

709 000 zł62 m² 11 391,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Sprzedaż bezpośrednia Biurom pośrednictwa dziękuje za pomoc w sprzedaży Sprzedam mieszkanie w bardzo dobrym punkcie - Władysława IV 50. Jest to ta ciekawsza część ulicy Władysława IV,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 45 m, w ścisłym centrum Gdyni, przy ulicy 3 Maja. Mieszkanie może zostać wynajęte na cele mieszkaniowe bądź biurowe. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 875 zł70 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:10/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w sea towers o pow.70m2. Mieszkanie mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren zamknięty, ogrodzony, monitorowany, strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Gdynia

4 400 zł99 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 99 m , położone w Śródmieściu Gdyni przy ul. Chrzanowskiego, w odległości ok. 5 minut spacerem od Placu Kaszubskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wendy

Śródmieście,Gdynia

713 496 zł42 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja 5 budynków o miejskim charakterze. To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni. To przestrzeń stanowiąca otwarty horyzont na morze możliwości oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem na kilka miesięcy. Komfortowe i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 40m2 w samym sercu Gdyni w kameralnym budynku na Placu Kaszubskim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

7 500 zł86 m² 87,21 zł/m²

 

Piętro:27/32

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w sea towers o pow.86m2 na 27-piętrze w wieży A. Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren zamknięty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: możliwość wynajmu na studentom na pokoje, super cena, śródmieście- w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, skm Przestronne, niezależne wejście do pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł20 m² 150 zł/m²

 

Piętro:25/28

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wendy

Śródmieście,Gdynia

677 655 zł37 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera Ustawna i słoneczna kawalerka położona w sercu Gdyni z ogrodem Mieszkanie składa się z ustawnego salonu oraz wydzielonej sypialni i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

7 500 zł70 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:26/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem wyjątkowy, dwupokojowy apartament usytuowany na 26. kondygnacji Wieży B prestiżowej inwestycji Sea Towers w Gdyni. Mieszkanie wyróżnia się ekspozycją na trzy strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pok.mieszkanie w wyższym standardzie o powierzchni 40m2 w Gdyni Śródmieście. Mieszkanie mieści się w nowej inwestycji, przy ul. Św. Piotra. Budynek z 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Gdynia

425 000 zł27 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

***atuty oferty*** Świetna lokalizacja - Gdynia, ul. Kołłątaja, blisko centrum, morza i wszystkich atrakcji miasta Po generalnym remoncie - odświeżone wnętrza, nowa kuchnia, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka 30m2, w samym sercu Gdyni. Znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku, przy ulicy Kilińskiego. Do mieszkania przynależy piwnica. Pod blokiem bezpłatny parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł46 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:14/31

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 46m2 w Gdyni w Sea Towers. Apartament znajduję się w prestiżowej lokalizacji Gdyni nad samym morzem! Apartament na 14-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

1 699 999 zł81 m² 20 869,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze atuty: prestiżowa lokalizacja - Gdynia śródmieścieelegancka i nowoczesna architekturapełna infrastruktura w zasięgu- sklepy, szkoły, usługi Układ mieszkania: apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

4 400 zł66 m² 66,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikatowy Apartament na wynajem zlokalizowany w inwestycji waterfront w samym sercu Gdyni. Standard wykończenia: wykończony w wysokim, ponadczasowym standardzie Starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

1 450 000 zł94 m² 15 379,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału. Mieszkanie o powierzchni 95 m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł25 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, świeżo wyremontowana kawalerka z wyjątkową panoramą na zielony Park Centralny w Gdyni. Lokal stanowi idealne połączenie funkcjonalności z możliwością.