dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdynia - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 509 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 509 ogłoszeń

1 052 000 zł78,50 m² 13 401,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Genialna lokalizacja! Centrum Miasta! Idealna oferta inwestycyjna! 800m do Dworca Głównego, blisko Uniwersytetu Morskiego i wsb w Gdyni! lokalizacja: niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 955 000 zł113 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament W gdyni orłowo - unikalny styl & najwyższy poziom wykończenia Gdynia Orłowo | 800m od morza | Prestiżowa lokalizacja | Unikalny styl | Dom Inteligentny | Najwyższy poziom wykończenia |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 316 zł66,23 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe z balkonem oraz systemem smart home od dewelopera w promocyjnej cenie. Idealne do zamieszkania lub pod inwestycje. Atuty: - cena 609 316 zł (9 200 zł/m2), - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 482 442 zł114,55 m² 30 401,07 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

860 000 zł53,59 m² 16 047,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem znajdującym się w Gdyni Orłowo przy ul. Cyprysowej. Lokal znajduje się na parterze w budynku dwupiętrowym, wybudowanym w 1935 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł95,35 m² 19 402,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: apartament znajduje się w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdyni - Orłowie, która słynie z bliskości morza, plaży i terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdziemy Hotel.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł115 m² 26 086,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne, pięknie urządzone 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115 m2 w ścisłym centrum miasta Gdyni. Lokal mieszkalny niewymagający nakładów finansowych. Prace remontowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł74,24 m² 15 880,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: sama lokalizacja oferuje nam dużo terenów zielonych i rekreacyjnych dla miłośników biegania lub jazdy na rowerze. Na plaże dojdziemy spokojnym spacerem - dzieli nas dystans około 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł62,53 m² 9 579,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 3 pokoje z dużym balkonem - idealne dla rodziny! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym układzie, które zadowoli najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 944 zł48,55 m² 17 774 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł48,64 m² 17 269,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe niezamieszkałe świeżo wykończone i wyposażone mieszkanie 2 pokojowe z kameralnym ogródkiem, miejscem zewnętrznym i komórką lokatorską, gdynia Mały Kack atuty.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł53,30 m² 10 844,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna sprzedaży. Na sprzedaż dwupokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 53,3 m2, znajdujący się na 1 piętrze w budynku przy ul. Poziomkowej w dzielnicy Dąbrowa w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł43 m² 12 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Gdyni, w dzielnicy Działki Leśne, przy ul. Szczecińskiej. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł55 m² 25 436,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł69 m² 23 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze atuty: - świetna lokalizacja pomiędzy Śródmieściem a lasami tpk - funkcjonalna, przemyślana aranżacja wnętrza - Najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł104,89 m² 34 226,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Atuty: penthouse na ostatnim piętrze z widokiem na Zatokę Gdańską (jedyny apartament na piętrze) Taras 139,34 m z ogrodem zimowym i zielenią Ekspozycja na trzy strony świata Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł62 m² 17 564,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni, w stanie deweloperskim, z możliwością indywidualnej aranżacji. Lokal o wysokim potencjale inwestycyjnym oraz idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł27,39 m² 13 107 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta biura The House Nieruchomości. Szanowni Państwo, informujemy, że prezentowana oferta jest zarezerwowana Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,39 m położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł24,52 m² 13 417,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka o pow. 24,52 m , zlokalizowana w Gdyni, w dzielnicy Witomino, na 3 piętrze 4-piętrowego budynku. Rozkład pomieszczeń: - salon z wyjściem na balkon - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł48,74 m² 30 755,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w gdyńskim Orłowie przy ul. Bernadowskiej! Orłowo Nowe Kolibki - zrodzone z marzeń o życiu tam, gdzie lasy parku krajobrazowego spotykają się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,48 m² 20 676,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 niezależne kawalerki idealne pod wynajem lub second home. Przedmiotem sprzedaży są 3 niezależne mieszkania typu Studio. Nie jest to jak większości przypadków jedno mieszkanie podzielone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 300 zł42 m² 11 030,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentuję ofertę z rynku pierwotnego - nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m z balkonem zlokalizowane w nowej inwestycji deweloperskiej. To świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł39 m² 14 589,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje W świetnej lokalizacji- gdynia grabówek. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonale skomunikowanej części Gdyni- przy ul. Morskiej, na granicy Gdyni Głównej. To lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 500 zł65 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentuję ofertę nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65 m , położonego na parterze w nowoczesnej inwestycji w Gdyni Chyloni. Dlaczego warto wybrać to mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł45,42 m² 13 650,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży dwu pokojowy apartament z balkonem w budynku 2010roku z windą. Lokal w pełni urządzony i wyposażony, w nowoczesnym standardzie: glazury i terakota, panele.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,38 m² 11 774,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,38 m , z bardzo dobrym, funkcjonalnym układem - dwa niezależne pokoje, osobna ustawna kuchnia z oknem, przedpokój z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 030 zł55,73 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 55,73 m | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł125,10 m² 7 114,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne jasne I bezczynszowe mieszkanie Z dużym tarasem - W miejscu świetnie skomunikowanym! lokalizacja: dąbrowa położona jest na zachód od Trójmiejskiej Obwodnicy, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Dwustronne, słoneczne i z dobrą energią! 60 m dobrze wykorzystanej przestrzeni! 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni, położone na IV piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Pustki.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł28,99 m² 15 350,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie Z pięknym widokiem na las! czujesz się jak na wczasach! 150m do piaszczystej plaży! dostępne od zaraz! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Babich Dołach. Wyjątkowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 704 zł52,90 m² 26 478,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 464 zł27,08 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Metraż: 32,59 m | ogródek 16,54 m | parter | 1 pokój z aneksem Lokale w cenach od 292 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł52,30 m² 32 485,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Top luksusowy apartament dla wymagającego klienta o powierzchni 48,74m2 przy ul. Bernadowskiej na pograniczu Gdyni i Sopotu. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "nowe Kolibki" z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 165 zł39,83 m² 11 804,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,83 m , położone na drugim piętrze, z ekspozycją wschodnią. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,13 m ) otwiera się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł61,10 m² 23 895,25 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu ekskluzywny apartament, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdyni. Ta nieruchomość jest doskonałą inwestycją zarówno pod kątem wynajmu, jak i komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 426 zł67,33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie - mieszkanie 4 pokojowe, możliwość zakupu Komórki i Hali Garażowej lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł38 m² 15 263,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Lokal idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł41,60 m² 11 298,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdynia Witomino Radiostacja, ładne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: świetne położenie, ta część dzielnicy położona jest na wzniesieniu, z ładnymi widokami, w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł59,50 m² 11 260,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do oferty wyjątkowego, dwustronnego mieszkania o pow 59,50 m2, na 6. piętrze bloku z windą przy ul. Turkusowej w Gdyni. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł55,40 m² 10 559,57 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przytulne, przestronne mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratowych, w zadbanym budynku wielopiętrowym. Świetne lokum dla młodej pary, singla lub singielki pracujących w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Gdynia - Wzgórze Św. Maksymiliana. Z widokiem na Zatokę Gdańską. Świetna lokalizacja! Oferta obejmuje sprzedaż mieszkania - na jednej kondygnacji - o pow. 99,40 m2 (odrębna, urządzona.