dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdynia - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 509 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 509 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

860 000 zł80,86 m² 10 635,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł68,10 m² 11 233,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2027

Przestronne, słoneczne mieszkanie z garażem, ogrodem i poddaszem idealne dla osób, które chcą maksimum przestrzeni i światła. Najważniejsze atuty: 3 pokoje | 68,09 m słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 000 zł80,71 m² 10 754,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Przestronny segment 4-pokojowy | 80,7 m | Kosakowo Odbierz rabat 10 000 zł ostatnie segmenty objęte promocją. To propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 000 zł55,10 m² 11 923,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2027

Wyobraź sobie funkcjonalne mieszkanie, które daje Ci to, czego nie znajdziesz w innych inwestycjach w okolicy własny ogród o powierzchni aż 93 m . Najważniejsze atuty: 3 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

780 000 zł58 m² 13 448,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na drugim piętrze, z balkonem, usytuowane od strony północno-wschodniej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł57 m² 21 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprzedam mieszkanie bez pośredników położone w Gdyni, dzielnica - Kamienna Góra o pow. 57m2. w stanie dobrym. ( wymieniona instalacja wodna, elektryczna, co z piecem gazowym ).

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł48 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie dla miłośników spokoju i bliskości zieleni. Atuty - Kameralny budynek (zaledwie 5 mieszkań) wybudowany w 2022 roku - Położenie na drugim (ostatnim) piętrze - Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł94 m² 16 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych kamienic Gdyni Domu Czynszowym Konopków przy ul. Słupeckiej 9, zaprojektowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 334 970 zł63,57 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Funkcjonalne mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Gdyni, orłowie. Możliwość zakupu: - miejsca postojowego w hali garażowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 027 550 zł96,55 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Funkcjonalne mieszkanie z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz ogródkiem i dwoma tarasami, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Gdyni, orłowie. Możliwość zakupu: - miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 630 470 zł70,89 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem i tarasem, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Gdyni, orłowie. Możliwość zakupu: - miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł64,66 m² 18 094,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowy apartament z balkonem i miejscem w hali garażowej | Sadyba Orłowska | Gdynia Orłowo Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 64,66 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł105 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Lokalizacja To idealna propozycja dla osób ceniących niepowtarzalny klimat, funkcjonalność oraz bliskość morza i miejskich atrakcji. W odległości 10 min. spacerkiem dojdziemy do Skweru.

Szczegóły ogłoszenia

2 147 300 zł109,50 m² 19 610,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Dzień dobry Przedstawiam ofertę mieszkania, o które coraz trudniej na naszym rynku nieruchomości - duże mieszkanie w prestiżowej lokalizacji. Kamienna Góra, szczególnie lokalizacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł77 m² 16 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena Słoneczny, dwustronny apartament z miejscem postojowym w hali garażowej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni Redłowie, blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł46,10 m² 15 726,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zamieszkaj wśród zieleni w nowoczesnym 2-pokojowym mieszkaniu w Gdyni Dąbrowie! Szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki i cieszyć się nowym rozdziałem życia? To.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł141,10 m² 12 402,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-poziomowego mieszkania o całkowitej powierzchni 161,4 m , położonego na prestiżowym Wzgórzu Bernadowo w Gdyni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 730 435 zł57,91 m² 29 881,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane przy ul. Miodowej 4 w Gdyni Orłowo. Istnieje obowiązek zakupu miejsca postojowego i komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 435 478 zł46,58 m² 30 817,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. Miodowej 4 w Gdyni Orłowo. Istnieje obowiązek zakupu miejsca postojowego i komórki lokatorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 707 271 zł57,91 m² 29 481,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Miodowej 4 w Gdyni Orłowo. Istnieje obowiązek zakupu miejsca postojowego i komórki.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł102 m² 11 754,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m , położonego zaledwie kilka minut od Śródmieścia Gdyni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł111 m² 18 909,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament typu loft w ścisłym centrum Gdyni Śródmieście. 111 m zaprojektowane tak, aby łączyć komfort domu z energią miasta, przy jednoczesnym poczuciu.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł49,42 m² 11 837,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Świętojańskiej w Gdyni, w samym sercu Śródmieścia - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł91,46 m² 10 922,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Uwaga! Szukasz nieruchomości, która zacznie na siebie zarabiać od pierwszego miesiąca? Oferujemy rzadką okazję - dwa całkowicie niezależne, w pełni wyposażone mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł17,52 m² 17 123,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kompaktowa kawalerka o powierzchni użytkowej 16,70 m2, położona na 8 piętrze w budynku z lat 80 w Gdyni, dzielnica Witomino. Nieruchomość stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł31,60 m² 16 740,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł28,08 m² 12 998,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Tylko U nas! Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 28,08 m2, położona na parterze kameralnego budynku w spokojnej i zielonej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł30,75 m² 14 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,75 m , położone na 2. piętrze budynku przy ul. Świętojańskiej w Centrum Gdyni. Największe atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

899 899 zł75,50 m² 11 919,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego apartamentu położonego na osiedlu Patio Róży w gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. To miejsce, które łączy spokój, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł47,30 m² 9 809,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta tylko u nas! dlaczego warto tu zamieszkać? * Wyjątkowy klimat, wysokość pomieszczeń (2,70 m) oraz duże okna sprawiają, że wnętrza są pełne oddechu i naturalnego światła. * gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł43,89 m² 27 090,45 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament w najbardziej prestiżowej lokalizacji Gdyni, w nowej inwestycji przy ul. Św. Piotra. Ten wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł64,97 m² 16 915,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu trzypokojowy apartament o powierzchni 64,97 m , położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy Żeromskiego 7 w Gdyni, łączącego wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł71,60 m² 15 349,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,6 m , zlokalizowane przy ul. Górnej, w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana - jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł90 m² 28 888,89 zł/m²

 

Piętro:25/38

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament z widokiem na morze w Sea Tower - 2 w 1 Na sprzedaż wyjątkowy, 90-metrowy apartament zlokalizowany w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 170 zł26,47 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 956 zł29,91 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Nowoczesna kawalerka w otoczeniu natury | Gdynia Wielki Kack Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze zaprojektowane mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Gdynia Działki Leśne | Apartament z widokiem na morze | 40 m Klimatyczne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych dzielnic Gdyni Oferujemy do sprzedaży w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł48 m² 9 372,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe gdynia, ul. Chylońska mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2, usytuowane na 1. piętrze, funkcjonalne i ustawne. Układ. salon. sypialnia. oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,89 m² 11 944,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Gdynia, pustki Cisowskie - 4 pokoje przy samym lesie (ul. Borowikowa) Wstęp: jeśli szukasz mieszkania, w którym po pracy realnie odpoczniesz od miejskiego zgiełku, ta oferta na Pustkach Cisowskich.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atuty nieruchomości: - 3 ustawne pokoje oraz osobna kuchnia - mieszkanie dwustronne (południe-północ) - balkon z widokiem na zatokę - sypialnia oraz kuchnia z widokiem na zatokę - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł44,58 m² 18 391,66 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na morze Centrum Gdyni. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow.42.90 m plus 1,68m piwnica o łącznej pow. 44,58 m(powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł43,50 m² 10 091,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe w Gdyni - Chylonia, ul. Gniewska 19 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na 4. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł80,60 m² 18 585,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o powierzchni 80,6m2 położone w prestiżowym miejscu w Gdyni, na Kamiennej Górze, bardzo blisko morza. Doskonała lokalizacja do życia codziennego jak i wypoczynku, do.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł47 m² 11 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie oferujące wygodę i funkcjonalność. Gdynia Wielki Kack ul. Gryfa Pomorskiego - 47m2 Jest to idealna oferta dla osób ceniących sobie swobodny dojazd do centrum, jak.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł34,94 m² 18 574,70 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament inwestycyjny 35 m | Modern Tower Gdynia | roi ~9% | loggia 10 m Styl, komfort i prestiż w sercu Gdyni - gotowiec inwestycyjny z realnym dochodem. Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł51,50 m² 18 233,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesny i elegancki apartament położony w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack, przy ulicy Łowickiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł81 m² 22 839,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w ścisłym centrum Gdyni w jednym z najlepszych apartamentowców, podnosząc swój wizerunek i prestiż. Apartament posiada swoja niepowtarzalna nazwę nawiązujaca do.