dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdynia - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 508 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 508 ogłoszeń

615 000 zł59,40 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 600 zł71 m² 12 952,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 3-pokojowego apartamentu na parterze, z aneksem kuchennym, łazienką, poddaszem i dwoma tarasami, mieszczącego się w inwestycji Ogrody Tesoro w Suchym Dworze. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 152 zł63 m² 13 240,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz ogrodu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 459 zł77 m² 12 655,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, poddasza, łazienki oraz tarasu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 999 000 zł115 m² 26 078,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1948

Wyjątkowy apartament 115 m | Kamienna Góra | Gdynia Na sprzedaż wyjątkowy, pięciopokojowy apartament o powierzchni 115 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł90 m² 17 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecamy do sprzedaży cichy,słoneczny apartament położony na kameralnym, cichym Osiedlu Leśnym, przy ul. Leśnej, w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, przez okna z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł25 m² 13 160 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł32,40 m² 14 783,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł149 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, w którym może być 5 sypialni, o powierzchni całkowitej 165 m2 (użytkowej 147 m2), z ogrodem o powierzchni 250m2 (działka 387 m2). Parter (84,3 m2): wiatrołap, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł149 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Uwaga! Budynek z najlepszym widokiem na Mechelinki, zatokę Gdańską i las. Mieszkanie, w którym może być 5 sypialni, o powierzchni całkowitej 165 m2 (użytkowej 147 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł149 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

550 000 zł37,50 m² 14 667 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowa okazja | ogródek 27m | remont 2025 | pełne wyposażenie Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,50 m² 12 784 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dostępna W pepperhouse! atuty nieruchomości: - atrakcyjny widok na zatokę oraz panoramę miasta, - zadaszone zewnętrzne miejsce postojowe w cenie. - funkcjonalny układ 3 pokoi, - patio.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł42,67 m² 10 428,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje z balkonem | dwustronne | świetna lokalizacja | Gdynia Chylonia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,67 m , położone na parterze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł73 m² 10 876,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje | niedaleko do skm | spokojna okolica | gdynia cisowa lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł64,15 m² 27 264,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament Z prywatnym ogrodem na pograniczu gdyni I sopotu | otoczone lasem osiedle rivus | invest comfort. Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowe apartament położony na parterze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 680 zł37,59 m² 23 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament o powierzchni 37,59 m z przestronnym balkonem, zaprojektowany z myślą o najmie krótkoterminowym. 2 pokoje optymalny układ pod wynajem w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 200 zł37,58 m² 24 220,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament o powierzchni 37,58 m z przestronnym balkonem, zaprojektowany z myślą o najmie krótkoterminowym. 2 pokoje optymalny układ pod wynajem w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 340 zł45,41 m² 17 822,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament o powierzchni 45,41 m z balkonem 6,99 m , zaprojektowany z myślą o najmie krótkoterminowym. 2 pokoje optymalny układ pod wynajem w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł37,32 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym w Gdyni Witomino przy ulicy Konwaliowej. Lokalizacja Witomino - świetnie położona.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł32,40 m² 15 987,65 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą bez żadnych obciążeń - możliwość natychmiastowego wydania mieszkania - ostatnie piętro w nowoczesnym budynku - prywatność, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł71 m² 16 478,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł51 m² 11 549,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie | 2 pokoje | ogrodzony parking | 5 minut do skm | gdynia działki leśne | lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55 m² 12 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Gdynia dąbrowa ul. Rdestowa- mieszkanie o pow. 55m2 z ogródkiem Oferta dotyczy sprzedaż przestronne, jasnego i ciekawie zaaranżowane mieszkania o pow. użytkowej 55m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 717 zł35,17 m² 10 512,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie (36,84 m - powierzchnia ścian 1,01 m = 35,83 m pow. użytkowa) na 3. piętrze od zachodu, w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46,99 m² 9 980,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ogłoszenie prywatne. Pośrednikom nieruchomości dziękuję proszę nie dzwonić. Posiadam doświadczenie w sprzedaży nieruchomości. Możliwość współpracy z pośrednikiem reprezentującym.

Szczegóły ogłoszenia

1 338 000 zł76,57 m² 17 474 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przestronne mieszkanie w sercu Gdyni. Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł142,20 m² 15 822,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie blisko centrum gdyni oraz plaży, dwie księgi wieczyste, są to dwa połączone mieszkania na tym samym piętrze. Lokalizacja: gdynia Orłowo Powierzchnia: 142,19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł42 m² 11 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe do remontu , balkon. Pokoje 14m, 9m , kuchnia ciemna .Układ przejściowy Przedpokój ok 5m , szafa wnękowa. Do mieszkania należy piwnica. Parking przy ulicy , strefa płatna.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł86,55 m² 21 952,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Orłowo Unique to kompleks trzech trzykondygnacyjnych budynków, w tym jeden biurowo-usługowy, stanowiący jednocześnie bufor od al. Zwycięstwa. W pozostałych dwóch znajdą się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 565 232 zł75,64 m² 20 693,18 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowane jest na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,64 m2, w wersji wykończonej pod klucz. Mieszkanie zlokalizowane jest na 9 piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 458 zł46,63 m² 22 141,49 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferowane jest na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,63 m2, w wersji 'wykończonej pod klucz'. Mieszkanie zlokalizowane jest na 9 piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 970 zł74,82 m² 18 524,06 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowane jest na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,64 m2, w wersji 'wykończonej pod klucz'. Mieszkanie zlokalizowane jest na 9 piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,94 m² 13 632,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, jasne i rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Osiedle Morskie. Lokal: lokal ma 43,94m. Posiada przemyślany układ: sypialnia (pow. 12,5m ),.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50,60 m² 21 719,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni Orłowie, przy ul. Wrocławskiej 77a, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł27,15 m² 14 696,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem od strony południowo-wschodniej, na 2 piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Do dyspozycji przestronne pomieszczenie w piwnicy. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł80,90 m² 12 979 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z garderobą i 2 balkonami! Widok na Zatokę - Witawa! Słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 80,90m2 zlokalizowane na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł55,55 m² 12 331,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3 pokoje po generalnym remoncie, taras, wysoki standard, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,55 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 704 796 zł83,69 m² 20 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Aura Orłowo apartament z tarasem w sercu prestiżowego Orłowa Są miejsca, które nie potrzebują uzasadnienia. Gdynia Orłowo jest jednym z nich dzielnica, która od dekad zachowuje swój.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł51 m² 10 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 51m , położone na parterze zadbanego budynku z 1959 roku, w doskonałej lokalizacji - Gdynia Grabówek, ul. Okrzei 17. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł38 m² 16 842 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w świetnej lokalizacji- gdynia Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na VI piętrze zadbanego, IX-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

676 620 zł37,59 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie jest zlokalizowane w Gdyni Małym Kacku przy ul. Piotrkowskiej. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce w niedalekim sąsiedztwie Zatoki, trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i rynku.