dowolna

Mieszkania pod klucz Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

734 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

734 ogłoszenia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku w Gdyni Leszczynki przy ul. Opata Hackiego 29. Budynek bez windy. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 383 zł76,97 m² 10 580,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Luksusowy penthouse z prywatną windą i ogromnym tarasem! Najwyższej klasy nieruchomość w doskonałej lokalizacji. Penthouse: na sprzedaż nowoczesny, słoneczny, elegancki, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 504 526 zł75,10 m² 20 033,64 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,10 m , położone na 8. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

886 582 zł62,33 m² 14 224 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - gotowe do wprowadzenia Nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze budynku, z ekspozycją wschodnio-zachodnią. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł62,48 m² 9 282,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu, bardzo blisko morza i komunikacji miejskiej, w otoczeniu lasu. Z salonu widok na morze! Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł40,67 m² 14 629,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł80,02 m² 18 682,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 4 pokoje z miejscem parkingowym i komórką lokatorską Gdynia Śródmieście, ul. Żeromskiego Lokalizacja: awanport to inwestycja położona zaledwie 200m od morza, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60,40 m² 9 437,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku w Gdyni Obłuże przy ulicy Stanisława Kosko. Lokalizacja Obłuże to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł71,70 m² 18 131,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Wyjątkowy apartament w sercu Gdyni - design, widok na park i 5 min od plaży Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnego mieszkania położonego w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł97 m² 10 814,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament inwestycyjny 96,34 m2 podzielony na 2 niezależne mieszkania | Gdynia Mały Kack | Większy Apartament 56,47 m2 | Mniejszy Apartament 39,87 m2 opis: na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

686 913 zł63,44 m² 10 827,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 63,44 m Balkon: 2 x 4,5 m Układ: salon z kuchnią, sypialnia i 2 pokoje Piętro: 1 Planowane oddanie: IV-V.2026r OSTATNIE 4 POKOJE (w tej inwestycji) KRÓTKI OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł42 m² 71,40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wynajęte!.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł56 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Termin Odbioru: 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji deweloperskiej. Kluczowe Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł195 m² 18 205 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł110 m² 18 173 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

110 m Z ogrodem przy lesie | gdynia działki leśne | 3 sypialnie | 2 tarasy | wysoki standard mieszkanie Na sprzedaż przestronny, 110-metrowy apartament z prywatnym ogrodem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 zł96 m² 144,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Yacht Park w Gdyni- jednym z najbardziej ekskluzywnych adresów nad polskim morzem. Nieruchomość wyróżnia się bezpośrednim,.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł66,78 m² 11 006,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Hot oferta! tylko W naszym biurze! atuty: - lokalizacja, - funkcjonalny układ pomieszczeń - Osobna kuchnia - Mieszkanie po generalnym remoncie - Pełna infrastruktura handlowo- usługowa - Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferowane jest funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na drugim piętrze w kameralnej, cichej kamienicy w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł61,30 m² 23 164,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja Westate Gdańsk oferuje na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 61,3 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji dewelopera Invest Komfort. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 840 zł64,60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28,47 m² 21 039,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym na Wzgórzu św. Maksymiliana - jednej z najbardziej cenionych i klimatycznych części Gdyni, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł50 m² 57 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż unikalny, wolnostojący loft o powierzchni 50 m z prywatnym ogródkiem, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdyni Orłowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł77,79 m² 17 482,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Okolica: mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z Redłowem, orłowem i Witominem, a od południa także z Sopotem. Ta część Małego Kacka, w której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 710 zł65,30 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe w świeżo wybudowanej inwestycji - Gdynia Cisowa Mieszkanie gotowe do odbioru, zostały ostatnie wolne mieszkanie w tym bloku, który stanowi pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł48,30 m² 33 105,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: położenie w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego; kameralne osiedle strzeżone z 18 budynkami (po 6 apartamentów w każdym); wysokość pomieszczeń 290 cm; duży, 16-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 904 zł69,48 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł138 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty inwestycji: - kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej - bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - duże ponad 400m2 ogrody - do 6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39 m² 16 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł28,50 m² 16 491,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,47 m² 19 234,51 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament w nowoczesnym budynku Modern Tower przy ul. Kazimierza Górskiego w Gdyni. Atuty nieruchomości: prestiżowy apartamentowiec z 2021 roku Duża.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł65,30 m² 8 422,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz słonecznego 3-pokojowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy Gdyni? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! atuty nieruchomości: - mieszkanie do własnej aranżacji - Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 525 zł66,75 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

7 999 zł61,23 m² 130,64 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament Z widokiem na zatokę Ekskluzywnie Wykończony | Z panoramicznym Widokiem Na Zatokę | Funkcjonalny Układ | Prestiżowa Lokalizacja | Wysoki standard | Gdynia Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł115 m² 71,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Tylko u nas! Nowe, nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie pod okiem architekta o pow. 115m2 w Gdyni na Małym Kacku. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia wyjątkowy, zupełnie nowy apartament położony na 10 piętrze prestiżowej inwestycji Portova od.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53 m² 11 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe gdynia, ui. Unruga. Wysoki standard wykończenia | Po generalnym remoncie mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na parterze, o powierzchni 53 m2, z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł68,08 m² 19 829,61 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atuty - piękny widok na panoramę miasta i Zatokę - lubiana lokalizacja - wysokie piętro - gotowe do zamieszkania Opis Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka oraz dodatkowe wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

669 000 zł63,44 m² 10 545,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł53,71 m² 27 909,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W imieniu Freedom Nieruchomości mam zaszczyt zaprezentować prestiżowy apartament Invest Komfortu Gdynia Kolibki, ul. Bernadowska. Na sprzedaż wyjątkowy apartament wybudowany w II etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł71 m² 40,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w Gdyni Orłowie, przy Alei Zwycięstwa. Lokal idealny zarówno dla pary, jak i osób ceniących przestrzeń.