dowolna

Mieszkania pod klucz Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

734 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

734 ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 656 zł36,89 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Metraż: 36,89 m | ogródek 15,83 m | parter | 2 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

4 050 000 zł85 m² 47 647,06 zł/m²

 

Piętro:10/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62,50 m² 43,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy ofertę mieszkania 3 pokojowego położonego na 2 piętrze budynku z 2005 roku, z bezpośrednim widokiem na ścianę lasu. Bliskość natury, duży balkon, przestronna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44,97 m² 10 006,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy?ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 000 zł55,32 m² 72,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie blisko nadmorskich atrakcji Silver House I 2 pokoje I Blisko plaży I Kameralna ulica w centrum miasta | Miejsce w hali garażowej w cenie | Stałe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł124 m² 28 225,81 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Penthouse Z panoramicznym widokiem na morze Gdynia | Redłowo | Apartamentowiec Altus | 124 m2 | Unikatowy taras | Widok na Zatokę Gdańską | Invest Komfort Prezentowany apartament to absolutny unikat.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł103,50 m² 25 120,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Elegancki loft W śródmieściu gdyni Żeromskiego 7 | loft | Wysoki standard | Ścisłe Śródmieście | Blisko morza, plaży ***** opis inwestycji: nowa, ukończona inwestycja "żeromskiego 7".

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł25,70 m² 13 035,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,70mkw w Gdyni przy ul. Kartuskiej. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł112,85 m² 39,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie idealnie dla studentów - Gdynia Witomino, ul. Słoneczna 12 Szukasz komfortowego miejsca do nauki i życia nad morzem? To mieszkanie będzie idealnym wyborem dla grupy.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł79,10 m² 24 007 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze atuty: - nowoczesny niski apartamentowiec - według projektu Studia Degutis - Wysoki standard wykończenia mieszkanie gotowe do zamieszkania - 2 tarasy, 1 z pięknym widokiem na prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł116,40 m² 11 082,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Lokal mieszkalny usytuowany na I piętrze w budynku szeregowym usługowo-mieszkalnym w doskonałej lokalizacji centrum Gdyni Chyloni ulica Kartuska. Oferujemy Państwu sprzedaż lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 686 zł43,22 m² 24 541,55 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dostępność: także weekendy i wieczory Atuty: kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem pod klucz w cenie,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł35,05 m² 13 380,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie | Gdynia Leszczynki Wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają świeżo wykończonego, kompaktowego mieszkania w świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Fregatowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

550 000 zł51,13 m² 10 756,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 51,13 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - cesję praw do.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł122,30 m² 16 345,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament z dwoma tarasami i ogrodem na prestiżowym osiedlu Bernadowo, gdynia Mały Kack Na sprzedaż wyjątkowy, czteropokojowy apartament o powierzchni 122,3 m , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

555 412 zł51,19 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie - Gdynia, chwarzno Wiczlino 2 pokoje | 51,19 m | Balkon 4,5 m | I piętro Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,19 m to propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł139,65 m² 30 791,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Unikalny apartament W gdyni orłowo najwyższy poziom wykończenia Gdynia Orłowo | 1500 m od morza | Prestiżowa lokalizacja | Unikalny styl | Dom Inteligentny | Najwyższy poziom wykończenia |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 960 zł65,13 m² 9 948,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Finanse - kupujesz bez dodatkowych kosztów: cena: 647 960 pln Podatek pcc: 0% (oszczędzasz ok. 13 000 pln!) Prowizja: 0% (zakup prosto od dewelopera) Status: mieszkanie gotowe do odbioru - nie czekasz na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

599 000 zł55,92 m² 10 711,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł34,50 m² 13 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł72 m² 12 069,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze - Osiedle Morskie, pogórze Wyjątkowe, narożne mieszkanie o powierzchni 73,7 m z dużym balkonem i pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,88 m² 14 302,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 10min spacerem od plaży. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie przemyślane rozwiązania, nowoczesne wykończenia oraz niepowtarzalną lokalizację w samym centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

535 400 zł51,91 m² 10 314,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na maj 2026. 3 pok. z ogródkiem w Gdyni. Okolica w trakcie rewitalizacji i przebudowy drogi ze ścieżkami rowerowymi. W pobliżu Lidl, biedronka, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł54,85 m² 12 196,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferowane jest na sprzedaż trzypokojowe spółdzielczo - własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,85 m2 mieści się na drugim piętrze w cichej i zielonej dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł44,47 m² 13 244,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w Gdyni Chyloni, przy ul. Kartuskiej. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie, które aktualnie przechodzi kompleksową modernizację. Lokal zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53,80 m² 40,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53.80 m2 w Gdyni, położone na nowoczesnym osiedlu Komandorskie Wzgórze przy ul. Karpińskiego. Osiedle zostało wybudowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Wzgórzu Św. Maksymiliana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Fregatowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

514 859 zł50,18 m² 10 260,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Termin Odbioru: 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji deweloperskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł70,50 m² 83,69 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam Nowe mieszkanie na wynajem długoterminowy całoroczny bez zwierzaków. Dostępne od czerwca. Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Legionów 120a w dzielnicy Redłowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł80,20 m² 23 441,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowy apartament W sercu gdyni Materiały premium | Garaż podziemny | Gotowy do zamieszkania | Przestrzeń harmonijnie łącząca estetykę i funkcjonalność ***** inwestycja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,70 m² 26 697,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament na szczycie budynku z widokiem bez sąsiadów - gotowy do zamieszkania Gdynia Redłowo mieszkanie 85,16 m taras 14,30 m 3 pokoje 2 garderoby standard premium Wyjątkowy apartament.