dowolna

Mieszkania wyremontowane Gdynia - Oferty sprzedaży i wynajmu

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł53 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 880 000 zł56 m² 33 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie z ogrodem w urokliwej dzielnicy Gdyni Orłowo, oddalone kilkanaście minut spacerem od morza. Nieruchomość znajduje się na nowo wybudowanym drugi etapie inwestycji Nowe Kolibki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Orłowo,Gdynia

1 590 000 zł77 m² 20 703,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferowany na sprzedaż apartament z rynku wtórnego o powierzchni 76.8m2 znajduje się w niewielkim, kameralnym apartamentowcu z 2009 roku. Bezpieczna i spokojna okolica oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Wielki Kack,Gdynia

825 000 zł63 m² 13 068,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przytulne i słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, z zadaszonym balkonem. Atuty: - przestronny zadaszony balkon o powierzchni 7m2 - mieszkanie słoneczne, ciepłe i ciche -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie o pow. 47m2 w topowej inwestycji portova. Apartament znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera Invest Komfort " Portova" z 2021r. Budynek ma do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 904 000 zł68 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w urokliwej dzielnicy Gdyni Orłowo, oddalone kilkanaście minut spacerem od morza. Atuty: - dogodna lokalizacja: położone w urokliwej dzielnicy Orłowo, blisko morza oraz licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Karwiny mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym standardzie oraz w pełni umeblowane dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł28 m² 21 392,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Gwarancja bezpieczenej transakcji I kompleksowa obsługa formalno - prawna W cenie! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny! Świeżo wyremontowany, gotowy do zamieszkania lokal z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przestronna kawalerka W centrum gdyni Z widokiem na morze mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 29 m2 składa się z pokoju, kuchni z jadalnią, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

2 770 000 zł92 m² 29 975,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nadmorski czteropokojowy apartament w otulinie lasu, 800 metrów od morza! Atuty: - kameralność inwestycji - bilet na spektakl przyrody - przestrzeń wewnętrzną osiedla wyłączona z ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Redłowo,Gdynia

8 500 zł92 m² 92,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wstęp: przestronny apartament nad morzem, w pełni urządzony i wyposażony - gotowy do wprowadzenia od zaraz! Dla kogo?: -Mieszkanie przeznaczone jest do wynajmu przez firmę -to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

699 000 zł69 m² 10 152,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 68,85m2 z garderobą i balkonem! Gdynia Chwarzno-Wiczlino! Rozkładowe 3 -pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 68,85 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

770 000 zł63 m² 12 206,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę zwolenników życia niedaleko centrum Gdyni, przy jednoczesnej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od 12.2024r. Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Dąbrowie na "leśnym Zakątku" o pow. 63m2. Mieszkanie znajduję się na osiedlu zamkniętym otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

398 000 zł29 m² 13 611,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta dostępna wyłącznie W mio casa! Na sprzedaż 2- pokojowe, wyremontowanie mieszkanie przy ul. Kartuskiej w Gdyni. Mieszkanie ok 5 lat temu, przeszło generalny remont m.in. wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

650 000 zł60 m² 10 924,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w świetnej lokalizacji ze wspaniałym widokiem! Nieruchomość posiada bardzo atrakcyjną lokalizację. Blisko Estakady Kwiatkowskiego, a dalej Obwodnicy Trójmiasta. Niedaleko znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

2 700 zł60 m² 45,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Dąbrowie na "leśnym Zakątku" o pow.59,5m2. W skład mieszkania wchodzi salon, dwa niezależne pokoje, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gdynia

1 380 000 zł77 m² 17 922,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

> atrakcyjne 3- pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdyni, o krok od morza < przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Porębskiego

Pogórze Górne,Gdynia

569 000 zł68 m² 8 313,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60,01m2 w Gdyni na Pogórzu Górnym. Mieszkanie znajduję się w 4-piętrowym budynku na parterze. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Całoroczny wynajem, duże 3 pokojowe mieszkanie, gdynia Śródmieście Apartamentowiec Portova dewelopera Invest Komfort Lokalizacja Spokojna część Śródmieścia Gdyni, zabudowanego głównie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia Centrum,Gdynia

490 000 zł44 m² 11 053,50 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Przytulne mieszkanie w atrakcyjnej okolicy Zakup bez pcc Lokalizacja: gdynia, ul. Gniewska Cena: 490 000 zł Opis: oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 44,33 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł53 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Gdynia

Pogórze,Gdynia

1 050 000 zł95 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Główne Atuty: brak pcc: kupujący nie płaci podatku pcc 2% (sprzedaż od firmy). Unikalny Styl: apartament urządzony w stylu przypominającym włoskie wnętrza Umbrii, z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

499 000 zł53 m² 9 450,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 2-pokojowe w Gdyni, dąbrowa - ul. Sojowa Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,80 m , usytuowane na parterze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

449 000 zł30 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dobrze rozwiniętej okolicy, po generalnym remoncie bez pcc Lokalizacja: gdynia, ul. Kcyńska Cena: 449 000 zł Opis: oferujemy na sprzedaż jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Marzysz o mieszkaniu, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 60 m z balkonem i widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,38 m2 w prestiżowej kamienicy, znajdujące się w samym centrum Gdyni. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Abrahama, czyli w centralnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 240 000 zł78 m² 15 814,30 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja tylko W golden gate! Na sprzedaż trzypokojowy, funkcjonalny apartament o powierzchni 78,41 m2 mieszczący się na dziesiątym piętrze w szesnastopiętrowym budynku z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

599 000 zł55 m² 10 871,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

> gotowe do wprowadzenia, zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji < przedmiotem sprzedaży jest piękne, przestronne mieszkanie o pow. 55,10 m2 usytuowane na III piętrze w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

949 000 zł50 m² 18 927 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jeżeli szukasz mieszkania nad morzem, blisko uspokajającej zieleni Rezerwatu Kępy Redłowskiej, plaży i Bulwaru Nadmorskiego, które jednocześnie jest doskonale skomunikowane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia

510 000 zł42 m² 12 028,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

| mieszkanie | 2 pokoje | dobrze skomunikowane | gdynia witomino | blisko lasu | lokalizacja: nieruchomość położona jest w górnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 86,4 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Wiczlino,Gdynia

335 000 zł30 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio 30 m kawalerkę w 3 piętrowym bloku na parterze w Gdyni na Wiczlinie , oś, sokółka. Mieszkanie jest bardzo ustawne, salon 20 m2, kuchnia 4m2, łazienka 4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

430 000 zł37 m² 11 599,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na trzecim piętrze w bloku w Gdyni Chyloni przy ulicy Gniewskiej. Budynek Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, to blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 837 427 zł74 m² 24 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Główne Atuty: prestiżowa Lokalizacja: apartament znajduje się w dzielnicy Mały Kack, altoria, przy ul. Strzelców, w spokojnej i zielonej okolicy. Luksusowy Kompleks: osiedle Altoria to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

6 000 zł87 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 87 mkw. w prestiżowej inwestycji Portova Invest Komfortu. Czteropokojowy apartament o powierzchni 87m2 położony jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Karwiny III,Gdynia

2 700 zł59 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Karwiny III o pow. 59,40 m2. Mieszkanie jest po remoncie. Składa się z: trzech oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

989 000 zł55 m² 17 981,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Gdyni z widokiem na morze i port adres: ul. Żeromskiego, gdynia Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kańskiego

Chwarzno,Gdynia

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2- mieszkanie do wynajęcia na Chwarznie o powierzchni 51m2 z tarasem 50m2! Mieszkanie mieści się w kompleksie apartamentowców na zamkniętym,strzeżonym,monitorowanym osiedlu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij