dowolna

Mieszkania wyremontowane Gdynia - Oferty sprzedaży i wynajmu

682 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

682 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małokacka

Witomino,Gdynia

710 000 zł55 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | Opcja przywrócenia3 pokoi. W pełni wyposażone. Gdynia Witomino. Lokalizacja Na sprzedaż komfortowe, ustawne mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Oksywie,Gdynia

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty są słoneczne 2 pokoje o powierzchni 35m2, położone na trzecim-ostatnim piętrze z windą. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Oksywiu. Do plaży 3km W okolicy sporo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku w Gdyni Leszczynki przy ul. Opata Hackiego 29. Budynek bez windy. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko morza - zwierzęta akceptowane - widok na miasto - po remoncie Na wynajem świetnie zorganizowane mieszkanie po remoncie w bardzo atrakcyjnej dzielnicy - Gdynia Redłowo. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrętowa

Redłowo,Gdynia

1 470 000 zł70 m² 21 030 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta w przygotowaniu. Przedstawiamy Państwu nietuzinkowy apartament o powierzchni 65.30 w prestiżowej dzielnicy Redłowa. Apartament posiada nieszablonowy układ dzięki czemu wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł25 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, świeżo wyremontowana kawalerka z wyjątkową panoramą na zielony Park Centralny w Gdyni. Lokal stanowi idealne połączenie funkcjonalności z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 w Gdyni, witomino. Dostępne od Marca 2026 r. Parter z dostępem do ogródka. Mieszkanie dwustronne. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 105 600 zł90 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 89,6 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Maczka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

299 000 zł15 m² 19 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na Dzień Otwarty w sobotę 21.02 Atuty: Lokalizacja mieszkanie położone blisko plaży, terenów zielonych, uczelni oraz ścisłego centrum Gdyni, co zapewnia wygodę i szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł44 m² 50,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dla młodych, idealne dla pary w ścisłym centrum. Mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru Kościuszki. Druga linia zabudowy od Świętojańskiej (cisza). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filipkowskiego

Chwarzno,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w Gdyni na Chwarznie znajdujące się na 1-piętrze budynku windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz dobra komunikacja miejska. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

2 200 zł44 m² 49,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie 44,2 m - Gdynia, działki Leśne, ul. Śląska 51 2-pokojowe mieszkanie, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku, w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staniszewskiego

Wiczlino,Gdynia

2 700 zł40 m² 66,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie na nowym osiedlu Chwarzno-Wiczlino na ulicy Leona Staniszewskiego 19. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: Lidl, biedronka, żabka, świat Alkoholi, eco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Grabówek,Gdynia

440 000 zł43 m² 10 280,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,80 m2, zlokalizowane w Gdyni Grabówek. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem - świetnie skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zaledwie 300 m od plaży i molo Najważniejsze atuty: lokalizacja 4 minuty spacerem od plażymieszkanie na parterze zadbanej kamienicy W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedala

Babie Doły,Gdynia

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

2 000 zł53 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Gdyni na Obłużu o powierzchni 52,8m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną, osobne wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane w samym sercu Gdyni - w Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Grabówek,Gdynia

356 000 zł32 m² 10 953,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przytulna kawalerka W Gdyni Grabówku. Składa się z: salonu Aneksu Kuchennego Łazienki Korytarza Piwnica Mieszkanie po remoncie instalacji wod-kan oraz elektrycznej. Niskie Opłaty: latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow 60 m2 w Gdyni, śródmieście. Mieszkanie przestronne, składa się: - słonecznego salonu - osobnej kuchni z strefą do jedzenia - sypialni - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

23 000 zł245 m² 93,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wstęp: luksusowy apartament nad morzem - wysoki standard i prestiżowa lokalizacja. Dla kogo?: -To doskonałe miejsce dla rodziny z dziećmi - blisko do szkoły, przedszkoli miejsc do zabawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, wzgórze Maksymiliana Nowoczesne mieszkanie po remoncie, 4. piętro w 5-kondygnacyjnym budynku Parking dla mieszkańców przed blokiem - bezpłatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Druskiennicka

Mały Kack,Gdynia

655 000 zł66 m² 9 924,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Grand Estates Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne, mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnym i dobrze skomunikowanym rejonie Gdyni. Mieszkanie Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolnicza

Witomino,Gdynia

325 000 zł34 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,80 m , położona w Gdyni - Witomino, przy ul. Rolniczej. Mieszkanie z osobną kuchnią, co daje duże możliwości aranżacyjne - idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Grabówek położony jest blisko centrum Gdyni. W okolicy rozwinięta jest infrastruktura dzielnicowa - znajdują się tu zarówno punkty usługowo-handlowe, placówki opieki medycznej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, działki Leśne Do wynajęcia komfortowe, dwustronne mieszkanie (ekspozycja płd.-zach. / płn.-wsch.) o powierzchni 54 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pustki Cisowskie,Gdynia

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż | 4 pokoje | 71 m | Po generalnym remoncie | Balkon | Piwnica Na sprzedaż własnościowe, przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 71 m (68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie w przyjemnej okolicy w Gdyni na Karwinach z widokiem na zieleń. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, kontakt z naturą i bliskość miasta. Budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Karwiny,Gdynia

636 636 zł63 m² 10 105,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Dwustronne. Loggia. Piwnica. Ogrzewanie miejskie. To mieszkanie idealne dla rodziny lub pary, która chce łączyć wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Krasickiego (bez windy), w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka, najem wyłącznie długoterminowy na zasadach najmu okazjonalnego. 34m2, pokój, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie jest wyposażone (pralka, lodówka, piekarnik, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 200 zł42 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne dwa pokoje w Gdyni Witominie. Składa się z: salonu Kuchni Sypialni Łazienki Korytarza Mieszkanie po remoncie. Niskie Opłaty: lato 450zł, zima 650zł + prąd Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Staniszewskiego

Chwarzno,Gdynia

729 000 zł57 m² 12 767,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z prywatnym ogrodem, położonego na Chwarznie - w zielonej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Gdyni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Babie Doły,Gdynia

639 000 zł48 m² 13 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję pod najem krótkoterminowy. Forma własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Chwarzno,Gdynia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem od zaraz na długi termin. Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 1-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

549 000 zł31 m² 17 523,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w otulinie natury- gdynia Karwiny Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 31,33 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyprysowa

Orłowo,Gdynia

3 600 zł52 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament W gdyni orłowo Gdynia Orłowo | 1500 m od morza | Prestiżowa lokalizacja | Ogromne przeszklenia | Miejsce w hali garażowej | Komórka lokatorska Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

479 000 zł41 m² 11 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane, dwustronne mieszkanie o powierzchni 40,6 m2 - Gdynia, witomino. Mieszkanie składa się z: - sypialni z łóżkiem - Salon z balkonem - Oddzielnej kuchni.