dowolna

Mieszkania wyremontowane Gdynia - Oferty sprzedaży i wynajmu

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Gdynia

4 900 zł99 m² 49,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 99 m , położone w Śródmieściu Gdyni przy ul. Chrzanowskiego, w odległości ok. 5 minut spacerem od Placu Kaszubskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Górna

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

380 000 zł26 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1 pokojowe do remontu, powierzchnia użytkowa 26 m + 9m piwnica z oknem! Najlepsza lokalizacja! Wzgórze Św. Maksymiliana. Zaledwie 15 minut spacerem do morza, bulwaru nadmorskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Obłuże Centrum,Gdynia

444 000 zł40 m² 10 990,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ustawne | przytulne | 2 pokojowe mieszkanie |spółdzielczo-własnościowe | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cylkowskiego

Redłowo,Gdynia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia! Gdynia Redłowo! Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym. Nieruchomość jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Orłowo,Gdynia

1 280 000 zł65 m² 19 814,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Kamienna Góra,Gdynia

589 000 zł33 m² 17 848,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! rezerwacja! Na sprzedaż piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na granicy Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana oraz Gdyni Redłowa. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferuję mieszkanie 2 pokojowe w fantastycznej lokalizacji, świeżo wyremontowane! Bliskość morza i terenów spacerowych. Mieszkanie bardzo tanie w utrzymaniu. Stan prawny: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 000 zł47 m² 63,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni. To przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,04 m , położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46m2 z miejscem w hali garażowej. Mieści się w kompleksie apartamentowców na zamkniętym, strzeżonym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

629 000 zł54 m² 11 648,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe - 53 m2, gdynia Pogórze, ul. Porębskiego po kapitalnym remoncie! kupujący nie placi prowizji! pomagamy W uzyskaniu zezwolenia od ministerstwa dla cudzoziemców! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

569 000 zł35 m² 16 215,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Śródmieście,Gdynia

2 350 000 zł90 m² 26 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję mieszkanie w wysokim standardzie, z pełnym poczuciem prywatności. Top lokalizacja, gdynia Śródmieście. Powierzchnia mieszkania 99 m w tym loggia 9,5 m . 3,2 m komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem od zaraz na długi termin. Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 4-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grabówek,Gdynia

450 000 zł49 m² 9 150,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2 kondygnacji 2-piętrowej, kameralnej kamienicy (tylko 4 lokale). Nieruchomość zlokalizowana w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

599 000 zł53 m² 11 381,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 3-pokojowe (52,63 m ) mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie, przy ulicy Zbożowej 5 w Gdyni, dzielnica Cisowa. Mieszkanie znajduję się na piątym piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 340 000 zł96 m² 13 948,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Sokółka lokalizacja Osiedle Sokółka położone jest w cenionej dzielnicy Gdyni - Chwarzno-Wiczlino przy ul. Zaruskiego. To miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dragonów

Mały Kack,Gdynia

850 000 zł62 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, położone na pierwszym piętrze pięciolokalowego budynku mieszkalnego w spokojnym Małym Kacku. Atuty - cisza, spokój i czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

3 450 zł65 m² 53 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego (co najmniej 12 miesięcy). Na wynajem oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w budynku invest komfort z 2003 roku, o powierzchni użytkowej 65 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

665 000 zł43 m² 15 610,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Oferta sprzedaży mieszkania - Gdynia, ul. Wójta Radtkego Lokalizacja Wyjątkowa oferta w samym sercu Gdyni, przy ulicy Wójta Radtkego, tuż obok Hali Targowej i Gdyni Głównej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Felińskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 390 000 zł110 m² 12 686 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament loftowy Z antresolą I tarasem Ostatnie piętro | Widok na las i zieleń | Wysoki standard | Antresola | Hala garażowa Wyjątkowy, w pełni wykończony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

4 708 066 zł166 m² 28 310,70 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

166,3 m || 4 pokoje || 16 piętro z 16 || Miejsca w hali || Komórki lokatorskie Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż podobne nieruchomości - również niepublikowane tel. Doradca ds.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

804 045 zł49 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Leśnej w Gdyni Małym Kacku Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej płatne dodatkowo 50 000 zł. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

| 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 099 000 zł72 m² 15 349,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| jasne | 3 pokoje | duża kouchnia Z jadalnią | cicha okolica | 1km do morza | balkon | Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie z łazienką oraz osobnym wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małokacka

Witomino-Radiostacja,Gdynia

3 100 zł47 m² 66,52 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy top prestiżowy dla wymagającego klienta 2-pok.apartament! Apartament o powierzchni 46,6m2 w Gdyni na Witominie. Nowoczesny i prestiżowy budynek- małokacka z 2024r, invest Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

2 550 000 zł104 m² 24 406,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ten apartament to esencja nowoczesnej elegancji - przestrzeń zaprojektowana dla osób, które oczekują zarówno wyjątkowej estetyki, jak i komfortu na najwyższym poziomie. Panoramiczne przeszklenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 900 000 zł79 m² 74 778,20 zł/m²

 

Piętro:26/32

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament z widokiem na Zatokę Gdańską | Sea Towers, gdynia Na sprzedaż nowoczesny, inteligentny apartament o powierzchni 80 m , zaprojektowany z myślą o najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

670 000 zł40 m² 16 584,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Sokółka Zielenisz w Gdyni Wygodne mieszkanie o powierzchni 40,4 m2 znajdujące się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2021 roku, otoczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 3-pokojowy w prestiżowym budynku Transatlantyk - Gdynia, centrum Oferuję na wynajem przestronny, nowoczesny apartament w samym sercu Gdyni - w prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Karwiny,Gdynia

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję na wynajem jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na drugim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym ocieplonym bloku. Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Leszczynki,Gdynia

425 000 zł37 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni. Lokalizacja: w bliskim sąsiedztwie przystanku skm Gdynia Leszczynki oraz przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyprysowa

Orłowo,Gdynia

3 600 zł52 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament W gdyni orłowo Gdynia Orłowo | 1500 m od morza | Prestiżowa lokalizacja | Ogromne przeszklenia | Miejsce w hali garażowej | Komórka lokatorska Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji na 8 piętrze z windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W budynku znajduje się siłownia dla mieszkańców. Wolne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwinisławy

Wielki Kack,Gdynia

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**** przytulne mieszkanie - pokój Z aneksem kuchennym + sypialnia **** okolice Osiedla fikakowo**** lokalizacja: wielki Kack to dobrze skomunikowana, z doskonałą infrastrukturą handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

720 000 zł40 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż jasne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Invest Komfort przy ul. Korczaka w Gdyni, redłowie. Lokalizacja: redłowo to jedna z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedala

Babie Doły,Gdynia

640 000 zł48 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Gdynia, ul. Dedala - 48 m2 - 640 000 zł Mieszkanie słoneczne, okna wschód-zachód. Położone na 3 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Mieszkanie 48 m2 w skład wchodzą : - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 045 000 zł44 m² 23 787,80 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament w najbardziej prestiżowej lokalizacji Gdyni, w nowej inwestycji dewelopera "pb Górski" przy ul. Św. Piotra. Ten wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Pogórze Górne,Gdynia

486 000 zł40 m² 12 177,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja: z ogromną przyjemnością prezentuję, przestronne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w dynamicznie rozwijającej się części Gdyni. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Maczka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

330 000 zł15 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: lokalizacja mieszkanie położone blisko plaży, terenów zielonych, uczelni oraz ścisłego centrum Gdyni, co zapewnia wygodę i szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cylkowskiego

Redłowo,Gdynia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

699 000 zł61 m² 11 497 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowe mieszkanie w stylu loftowym - gotowe do zamieszkania. Powierzchnia użytkowa 60,8 m2 | powierzchnia całkowita 84 m2. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą zupełnie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij