dowolna

Mieszkania wyremontowane Gdynia - Oferty sprzedaży i wynajmu

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

7 800 zł103 m² 75,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowy 4-pok.apartament w WATERFRONT o pow.102,7m2 z loggią(11,9m2). Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 199 000 zł67 m² 17 895,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży - Nowe mieszkanie 67 m w inwestycji solano, gdynia lokal : Na sprzedaż nowoczesne, 67-metrowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, nowe, nigdy niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

590 000 zł42 m² 14 152,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie Gdynia Redłowo Przestrzeń, w której elegancja spotyka się z komfortem. To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,69 m2, które pierwotnie było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m 2 przy ul. Bzowa 1 w Gdyni. Nieruchomość: lokal składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

989 000 zł64 m² 15 453,10 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w Gdyni, w dzielnicy Redłowo, przy ul. Korczaka. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

919 000 zł77 m² 11 975,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,74 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2013 roku z windą, na cenionym osiedlu Wiczlino-Ogród przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia Śródmieście | ul. Władysława IV Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , położone w samym centrum Gdyni idealne dla 1 - 2 osób. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok | blisko zatoka | gdynia redłowo lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 10 minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubczykowa

Dąbrowa,Gdynia

699 000 zł63 m² 11 137,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

> rezerwacja < przedmiotem sprzedaży jest zadbane, funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,76 m2 usytuowane na II piętrze w kameralnym III piętrowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chwarzno,Gdynia

2 200 zł43 m² 51,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla pary - salon z przestronnym aneksem kuchennym oraz sypialnia z dużym łóżkiem oraz szafą w zabudowie na całą ścianę. W łazience wanna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 800 000 zł74 m² 24 340,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny apartament Z dwoma balkonami W kameralnym budynku Nowoczesny apartament z dwoma balkonami | Kameralny budynek | Wysoki standard wykończenia | System nagłośnienia | Klimatyzacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - Przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie | Gdynia Wielki Kack, ul. Waleriana Szefki 15D mieszkanie Mieszkanie położone na wysokim parterze, o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perłowa

Obłuże,Gdynia

469 000 zł40 m² 11 608,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Obłużu o powierzchni 40,4m2. Mieszkanie znajduję się w dobrze otrzymanym budynku z 2002r. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

480 000 zł39 m² 12 285,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, na 1 piętrze w budynku z windą w nowej, kameralnej inwestycji. Idealny układ dla osób ceniących nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

699 000 zł46 m² 15 091 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do oferty nieruchomości na Chwarznie-Wiczlinie. Mieszkanie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,32 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stoigniewa

Grabówek,Gdynia

689 000 zł55 m² 12 527,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulne mieszkanie na grabówku/leszczynkach, ul. Stoigniewa, położone na wysokim parterze, pod lasem. Nieruchomość: salon z aneksem kuchennym i dużym balkonem z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filipkowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

985 000 zł74 m² 13 221,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo! Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo uroczego, przytulnego, funkcjonalnego, urządzonego "ze smakiem" trzypokojowego mieszkania w Chwarznie-Wiczlinie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grabówek,Gdynia

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Grabówek położony jest blisko centrum Gdyni około 7-10 minut od centrum Gdyni. W okolicy rozwinięta jest infrastruktura dzielnicowa - znajdują się tu zarówno punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Artemidy

Chwarzno,Gdynia

1 528 000 zł115 m² 13 287 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, przestronne mieszkanie usytuowane w Gdyni Chwarznie przy ul. Artemidy. Budynek Budynek w którym wyodrębniono przedmiotowy lokal powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Obiekt - idealny dla pracowników, studentów, firm i obcokrajowców. Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkania o powierzchni ok. 23-26 m , przeznaczone dla dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni - Małym Kacku, przy ulicy Olgierda. Nieruchomość położona jest w cichej, zielonej okolicy, w otoczeniu niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

605 000 zł42 m² 14 404,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ekspozycją południową o powierzchni 42 m2 przy ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej (gdynia Redłowo). W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 45 m, w ścisłym centrum Gdyni, przy ulicy 3 Maja. Mieszkanie może zostać wynajęte na cele mieszkaniowe bądź biurowe. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 875 zł70 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:10/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w sea towers o pow.70m2. Mieszkanie mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren zamknięty, ogrodzony, monitorowany, strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 100 zł67 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne 3-pok.mieszkanie o pow.67m2 w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana w spokojnej nadmorskiej okolicy. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, wyższe wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

579 000 zł50 m² 11 552,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub inwestycyjnie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

689 000 zł44 m² 15 588,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest designerskie mieszkanie o powierzchni 44,2 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Horyzonty Gdyni. Nieruchomość wyróżnia się atrakcyjnym położeniem na tle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydzowa

Cisowa,Gdynia

435 000 zł35 m² 12 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukałeś komfortowego, urządzonego mieszkania w dobrej lokalizacji gotowego do wprowadzenia dla siebie lub jako inwestycje na wynajem ? To jest coś dla Ciebie: piękne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 100 zł68 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo atrakcyjne, zadbane mieszkanie w domu z samodzielnym wejściem. Do mieszkania przynależy garaż na ogrodzonej posesji pod domem. Mieszkanie przestronne ze skosami, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Artemidy

Chwarzno,Gdynia

2 315 000 zł171 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, przestronne dwupoziomowe mieszkanie usytuowane w Gdyni Chwarznie przy ul. Artemidy. Budynek Budynek w którym wyodrębniono przedmiotowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Unruga

Pogórze,Gdynia

1 500 zł15 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty gdynia pogórze dolne! do wynajęcia bezczynszowa kawalerka Do wynajęcia bezczynszowe, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Gdynia

4 400 zł99 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 99 m , położone w Śródmieściu Gdyni przy ul. Chrzanowskiego, w odległości ok. 5 minut spacerem od Placu Kaszubskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Działki Leśne,Gdynia

587 000 zł52 m² 11 288,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Tylko U nas! mieszkanie | 2 pokoje | spółdzielcze-własnościowe | 5 minut do skm | gdynia działki leśne | lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Witomino,Gdynia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - przestronne 2 pokoje, gdynia. Położone na 3 piętrze w budynku z windą (14p.). Nowe budownictwo, witawa, gdynia Witomino, ul. Niska 1a. Balkon, piwnica i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedala

Babie Doły,Gdynia

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Oksywie,Gdynia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: nowoczesne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie - Gdynia Cisowa, ul. Kcyńska opis lokalu: nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Kcyńskiej, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

4 900 zł81 m² 60,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Niepowtarzalny i niesamowicie przestrzenny, 3-pokojowy apartament o pow. 81m2 w Gdyni, dzielnica Wzgórze Św. Maksymiliana. Lokalizacja dająca bliskość centrum miasta, a jednoczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane do 09 marca 2026 *** Gdynia Grabówek *** Umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie *** Gdynia Grabówek, ul. Komandorska - mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi.