dowolna

Mieszkania wyremontowane Gdynia - Oferty sprzedaży i wynajmu

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż bez pośredników! Agencje Mieszkaniowe prosimy o niekontaktowanie się. Pięknie położone i dobrze skomunikowane mieszkanie w Gdyni na sprzedaż. 10 minut spacerkiem w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

399 999 zł23 m² 17 204 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

799 000 zł68 m² 11 744,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie gotowe do zamieszkania Atuty: - stan bardzo dobry, - duże pokoje, - klimatyzowana sypialnia, - osobna garderoba, - garaż - wychodząc na balkon ma się poczucie przestrzeni (następny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Pogórze,Gdynia

2 000 zł40 m² 50,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu funkcjonalne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,60 m2 usytuowane na parterze w IV piętrowym budynku mieszkalnym w doskonale skomunikowanej z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapitańska

Grabówek,Gdynia

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapewniamy kompleksową obsługę formalno - prawną! gwarancja bezpieczeństwa całej transakcji! Na sprzedaż posiadam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, znajdujące się na 1 pietrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

550 000 zł56 m² 9 814,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Twój pośrednik, twój sąsôd! Do sprzedaży oferuję Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji w Gdyni - zlokalizowane w dzielnicy Działki Leśne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

399 000 zł40 m² 9 960,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz dwupokojowego mieszkania w niskiej zabudowie, w świetnie skomunikowanym miejscu? Idealnie trafiłeś! nie pobieramy prowizji od kupującego. Atuty: - świetna lokalizacja 1 minuta do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolnicza

Witomino,Gdynia

2 200 zł34 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego mieszkania blisko centrum miasta? Oto idealna oferta dla Ciebie! nowy najemca zyskuje ogólnodostępne miejsca parkingowe wokół budynku doskonałe miejsce do życia - oaza spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

485 000 zł36 m² 13 453,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni w dzielnicy Witamino. Budynek usytuowany jest bardzo blisko terenów zielonych i rekreacyjnych, w sąsiedztwie szkoły podstawowej z basenem, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

569 900 zł60 m² 9 435,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw. Oferta także dla obywateli Ukrainy. 3-pok.mieszkanie w Gdyni na Cisowej o powierzchni 60.4m2. Mieszkanie znajduję się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

599 999 zł30 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

2 090 000 zł65 m² 32 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Nowe Kolibki trójmiejskiego dewelopera realizującego prestiżowe osiedla - Invest Komfort - urzeka od pierwszego wejrzenia. niska kameralna zabudowa, zieleń, ciągi wodne. wszędzie tu szumią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 36 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Morskiej w Gdyni. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

499 000 zł45 m² 11 096,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje | dobrze skomunikowane | blisko skm | gdynia chylonia lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Chylonia. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 540 000 zł79 m² 19 513,40 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest piękny Apartament z niesamowitym widokiem na morze o pow. 78,92m2, w skład którego wchodzi: - otwarty Salon z aneksem, wyjściem na Loggię oraz widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 000 zł32 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie, znajdujące się w Gdyni przy ul. Morskiej. Kawalerka o powierzchni 31,5 m2 z na trzecim piętrze. Składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydzowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

599 000 zł60 m² 9 982 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Uwaga! Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia! Idealne dla rodziny. Po generalnym remoncie! nie pod flipa W mieszkaniu wymienione zostały wszystkie instalacje łącznie z elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tęczowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

750 000 zł65 m² 11 552,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie z pralnią (64,92 m2) i ogrodem (54,89m2! Gdynia Chwarzno-Wiczlino! Przestronne 3 -pokojowe mieszkanie z pralnią o powierzchni 64,92 m2 i ogrodem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.45m2 w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie znajduję się w budynku z 2007r., z windą. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fizylierów

Mały Kack,Gdynia

1 249 000 zł72 m² 17 306,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Poznaj komfort życia w otoczeniu natury, ciesząc się jednocześnie bliskością miejskich udogodnień! budynek I otoczenie Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny, trzypokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

565 000 zł56 m² 10 089,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zamieszkaj blisko lasu! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Gdyni - Pustkach Cisowskich. Okolica ta słynie z doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiejstuta

Mały Kack,Gdynia

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.80m2 w domu wolnostojącym w Gdyni na Małym Kacku. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

399 000 zł34 m² 11 910,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa oferta wyłącznie W mio casa! Na sprzedaż 2- pokojowe wyremontowanie mieszkanie na ul. Morskiej w Gdyni. Mieszkanie ok 2 lata temu, przeszło generalny remont tj wymiana instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sieradzka

Orłowo,Gdynia

633 900 zł77 m² 8 221,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 77, 60m2, 3 pokojowe położone na drugim parterze w budynku trzypiętrowym z samodzielnym wejściem klatki schodowej. Nieruchomość jest w stanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

525 000 zł43 m² 12 209,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Pośrednikom dziękuję! Proszę nie dzwonić w sprawie współpracy. Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,14 m , położone w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 500 000 zł103 m² 14 563,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, świetnie skomunikowane mieszkanie o powierzchni 103 m2, w Gdyni przy ulicy Warszawskiej, położone na parterze kamienicy o dwóch kondygnacjach, w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiejstuta

Mały Kack,Gdynia

2 200 zł80 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla maksymalnie dwóch osób. Poszukiwany najemca bez dzieci i bez zwierząt. 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.80m2 w domu wolnostojącym w Gdyni na Małym Kacku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poziomkowa

Dąbrowa,Gdynia

897 000 zł80 m² 11 202,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe, 3-y pokojowe mieszkanie z garderobą oraz ustawnym balkonem w Gdyni Dąbrowie. Nieruchomość znajduje się w Gdyni Dąbrowie, na ul. Poziomkowej 17C/4. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamrowskiego

Wiczlino,Gdynia

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio 30 m kawalerkę w 3 piętrowym bloku na parterze w Gdyni na Wiczlinie , oś, sokółka, ul. Kamrowskiego. Mieszkanie jest bardzo ustawne, salon 20 m2, kuchnia 4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 października 2024 do końca czerwca 2025! Oferuję na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w nowym budynku przy ul. Św. Piotra w Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Pogórze Górne,Gdynia

799 000 zł72 m² 11 097 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania na osiedlu mistral- blisko Mechelinek i Rewy! Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

995 000 zł154 m² 6 452,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Sprzedaż przestronnego mieszkania z ogródkiem w Gdyni, oksywie, ul. Płk. Dąbka Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 144,41 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

599 000 zł52 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokojowe mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji (gdynia Karwiny). Mieszkanie: ustawne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie po remoncie z wymienionymi instalacjami zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Chwarzno,Gdynia

589 000 zł42 m² 13 990,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu patio róży W gdyni chwarzno. Opis mieszkania Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze, składające się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 500 000 zł110 m² 59 090,90 zł/m²

 

Piętro:27/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

***dwupoziomowy apartament Z tarasem W sea towers*** lokalizacja: usytuowanie budynku Sea Towers zaspokaja również gusta osób ceniących sobie klimat nowoczesnego, rozwijającego się miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Obłuże,Gdynia

2 100 zł47 m² 44,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie plus garaż i piwnica. Na wynajem mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Gdynia Obłuże. Budynek z 1995 roku, zadbana klatka schodowa. W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 500 zł49 m² 112,24 zł/m²

 

Piętro:18/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Pogórze,Gdynia

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.40m2 w domu wolnostojącym w Gdyni na Obłużu. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia, wspólna z jedną Panią łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Kamienna Góra,Gdynia

579 000 zł35 m² 16 763,20 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gdynia korzysta z malowniczego położenia nad morzem, co przekłada się na dostęp do plaż, morskich atrakcji i możliwości aktywnego spędzania czasu. Miasto jest znane z bogatej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 000 zł58 m² 68,49 zł/m²

 

Piętro:3/32

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

5 300 zł93 m² 56,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie o pow. 93m2 przy ścianie lasu w Gdynia na Chwarznie. Nieruchomość mieści się w kompleksie apartamentowców na zamkniętym, strzeżonym, monitorowanym osiedlu.