dowolna

Mieszkania nad morzem Gdynia - Lista ogłoszeń

584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

584 ogłoszenia

2 300 zł58,30 m² 39,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i słoneczne mieszkanie położone w Gdyni przy ul. Zielonej. Lokal jest przestronny, funkcjonalny i został niedawno odświeżony, dzięki czemu jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 027 550 zł96,55 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament z ogródkiem w prestiżowej lokalizacja 500m od morza. Atuty: najbardziej pożądana lokalizacja na mapie Polski - nadmorska część Gdyni. Nadmorski klimat, 10 min do plaży Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

686 913 zł63,44 m² 10 827,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 63,44 m Balkon: 2 x 4,5 m Układ: salon z kuchnią, sypialnia i 2 pokoje Piętro: 1 Planowane oddanie: IV-V.2026r OSTATNIE 4 POKOJE (w tej inwestycji) KRÓTKI OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 717 zł35,17 m² 10 512,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie (36,84 m - powierzchnia ścian 1,01 m = 35,83 m pow. użytkowa) na 3. piętrze od zachodu, w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 340 000 zł41,10 m² 32 682,93 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu śliczny apartament na sprzedaż usytuowany na 14 piętrze eleganckiego apartamentowca Portova. Projekt Portova, którego inwestorem jest znany deweloper Invest Comfort charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł59 m² 13 898,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 59 m , zlokalizowanego przy jednej z najbardziej pożądanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł62,50 m² 25 600 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowy apartament w centrum Gdyni | loggia | premium Na sprzedaż wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 62,5 m , położony na III piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 053 000 zł78,50 m² 13 414,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Gdynia, działki Leśne 78,5 m | 3 pokoje | oddzielna jasna kuchnia | centrum miasta | kamienica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78,5 m położone w samym sercu Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 082 099 zł43,18 m² 25 060,20 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,18 m , położone na 14. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł47,60 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Avanport w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w inwestycji z 2020 roku o wyższym standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł63,50 m² 48 818,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja nieruchomości Crystal House prezentuje piękne mieszkanie w Gdyni z widokiem na marinę. Lokalizacja Inwestycja położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 548 311 zł92,75 m² 16 693,38 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dopasuję się do Twoje czasu - pracuję również wieczorami i w weekendy Wyjątkowy apartament To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie mieć szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 274 526 zł74,66 m² 17 071,07 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna także wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - zyskujesz - 0% podatku pcc, 0% prowizji Mieszkanie wykończone pod klucz - gotowe do zamieszkania od razu! W cenie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł59,50 m² 11 260,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do oferty wyjątkowego, dwustronnego mieszkania o pow 59,50 m2, na 6. piętrze bloku z windą przy ul. Turkusowej w Gdyni. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł55,30 m² 14 086,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Najważniejsze atuty: bliskość do morza, centrum miasta, widok na zieleń wyremontowany budynek z windą funkcjonalny układ pomieszczeń lokalizacja: 12 minut spacerem do plaży, 3 minuty do skm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Witam Serdecznie, na sprzedaż mieszkanie w którym zostanie przeprowadzony kapitalny remont pod klienta. Atuty: największym i niepodważalnym atutem nieruchomości jest jej widok na morze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 750 zł35,17 m² 10 115,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie (35,17 m - powierzchnia ścian 0,96 m = 34,21 m pow. użytkowa) na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki Kack). To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 661 zł66,23 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4- pok. mieszkanie w unikalnym miejscu, dla osób szukających równowagi między życiem prywatnym a zawodowym. Bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł45,57 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty nieruchomości mieszkanie położone bezpośrednio przy lesie - widok na zieleń i cisza za oknem świetna lokalizacja na granicy Działek Leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

597 500 zł32,65 m² 18 300,15 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

To mieszkanie o powierzchni 32,65 m to coś więcej niż liczby - to styl życia. Idealna równowaga między dynamiką centrum a komfortem, który daje wytchnienie każdego dnia. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 000 zł57,48 m² 15 518,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe nowe słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 330 711 zł74,50 m² 17 861,89 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna także wieczorami i w weekendy Mieszkanie wykończone pod klucz - gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów! W cenie znajduje się zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 740 zł33,80 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy do sprzedaży nowoczesną kawalerkę o powierzchni 33,8 m , położoną w kameralnym osiedlu w prestiżowej dzielnicy Gdyni. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako pewny.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł46 m² 31 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł68 m² 88,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł39,44 m² 13 945,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Beauforta przy ul. Paderewskiego na Pogórzu, o powierzchni 39,44m2. Piętro pierwsze w budynku z windą z 2022 roku. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł58,50 m² 11 606,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Istnieje opcja połączenia tego mieszkania i uzyskania jednego, dużego lokalu o powierzchni ponad 110 m2, unikat w okolicy! O więcej informacji dopytaj agenta. Na sprzedaż trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł110 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie idealnie dla studentów - Gdynia Witomino, ul. Słoneczna 12 Szukasz komfortowego miejsca do nauki i życia nad morzem? To mieszkanie będzie idealnym wyborem dla grupy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy Państwu ofertę 70m2 mieszkania w Gdyni na Pogórzu Dolnym. Największą zaletą takich miejsc jest spokój oraz brak zgiełku pod oknem. Doskonałe miejsce na rekreację i odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł46 m² 12 934,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w samym centrum Gdyni - idealna propozycja dla osób, które chcą wykończyć wnętrze według własnego projektu. Funkcjonalne 3 pokoje stanowią doskonałą bazę do stworzenia komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł55,32 m² 72,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie blisko nadmorskich atrakcji Silver House I 2 pokoje I Blisko plaży I Kameralna ulica w centrum miasta | Miejsce w hali garażowej w cenie | Stałe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł114,34 m² 18 366,28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży mieszkanie o powierzchni 114,34 m + 2,87 m komórka lokatorska. Stan prawny: pełna własność bez obciążeń. 1 aranżacja na załączonym filmie. 2 aranżacja na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł57,40 m² 12 996,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa propozycja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowie. To miejsce łączy bliskość morza, terenów zielonych i pełnej infrastruktury z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 2 pokoje |.