dowolna

Mieszkania nad morzem Gdynia - Lista ogłoszeń

581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

581 ogłoszeń

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Luksusowy penthouse z prywatną windą i ogromnym tarasem! Najwyższej klasy nieruchomość w doskonałej lokalizacji. Penthouse: na sprzedaż nowoczesny, słoneczny, elegancki, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 330 000 zł71 m² 18 732,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | widok na morze | ogrody tesoro | 3 pokoje Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z widokiem na morze w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,90 m² 16 683 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,90 m2, położone w sercu Gdyni. W zaledwie kilka minut spacerem można dojść do plaży miejskiej oraz Bulwaru Nadmorskiego, gdzie można codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 655 zł37,28 m² 18 177,44 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate Są adresy, które się posiada. I są takie, które pracują na Ciebie. Gdynia Śródmieście. Kilka minut od morza. Inwestycja wendy -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

949 000 zł70,70 m² 13 422,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Duże, słoneczne mieszkanie w świetnym punkcie miasta. Idealne miejsce, by cieszyć się wszystkim, co najlepsze w Gdyni - kawą w parku, spacerem na bulwar i teatrem tuż za rogiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 612 zł57,90 m² 14 967,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 57,9 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na drugim piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym wyglądzie,.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł121 m² 38 016,53 zł/m²

 

Piętro:14/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł49 m² 14 286 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni przy ul. Obrońców Wybrzeża o powierzchni 49mkw. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

566 100 zł62,90 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zamiana lub sprzedaż. Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego z miejscem postojowym zewnętrznym na ogrodzony terenie, położonym w Gdyni Pogórzu. W pobliżu szkoła, przedszkole, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł29,07 m² 15 445,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Gotowa inwestycja w sercu Gdyni! lokalizacja: niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Nieruchomość usytuowana jest w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 612 zł57,80 m² 14 993,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfort I styl W sercu trójmiejskiego parku krajobrazowego Całoroczne korzystanie z tarasów | Przestronny lokal | W cenie miejsce postojowe w hali garażowej i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł114,88 m² 16 530,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Ponad 114 m przestrzeni | Blisko plaży i Śródmieścia | Smart Home.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł88,36 m² 62,25 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowe mieszkanie z powalającym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 88,36m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Mieszkanie znajduję się w inwestycji popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł84 m² 27 381 zł/m²

 

Piętro:13/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zakupu przestronnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 83,2 m , położonego na 13. piętrze prestiżowego kompleksu Sea Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł48 m² 14 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana. Powierzchnia: 48 m , Piętro: 2/4, budynek: lata 50., cegła. Dlaczego warto? To mieszkanie łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł78 m² 18 589,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 190 zł52,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: 0% prowizji od kupującego wysoki standard wykończenia budynku spokojna, kameralna okolica bliskość rezerwatu Kacze Łęgi i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego tylko 10 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł138 m² 26 811,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Nowe Orłowo to nowoczesne osiedle firmy Invest Komfort dewelopera doświadczonego w budowie prestiżowych inwestycji na terenie Trójmiasta. Jest to kompleks kilkunastu budynków o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 990 zł55,45 m² 16 230,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Cena 899.990 zł obowiązuje tylko do końca marca w ramach promocji. Najlepszym momentem na zakup takich obiektów jest właśnie okres przed sezonem,.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł70,30 m² 13 470,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Gdynia Grabówek - ponad 70 m , mieszkanie dla rodziny pod lasem Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,3 m , położone na 1. piętrze na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł77,61 m² 14 805 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł36,37 m² 16 442,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Agencja westate oferuje na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,37 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Gdyni, na Wzgórzu św. Maksymiliana.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł38,23 m² 13 575,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferujemy na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m , położone w najbardziej pożądanej części Gdyni - Śródmieściu. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako pewna.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł87,28 m² 34 257,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż na Fakturę - odlicz 8% vat. Sprzedaż bez pcc. Prestiżowy apartament z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 87,28m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe na wynajem Gdynia Obłuże, ul. Boisko Powierzchnia: 45 m Piętro: 4/4, z pięknym widokiem na bazę kontenerową i statki Budynek: z 1971 r., ocieplony, klatka po.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł40,80 m² 23 284,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z widokiem na morze! lokalizacja: wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdyni - przy prestiżowym Skwerze Kościuszki. To miejsce, gdzie codzienność łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47,45 m² 9 905,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdynia Chylonia Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Zamenhofa w Gdyni - Chyloni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 350 000 zł90,14 m² 26 070,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski. Atuty: - apartament w sercu Gdyni w nowoczesnym budynku - przynależne miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska - morze i Skwer.

Szczegóły ogłoszenia

3 670 000 zł121 m² 30 330,58 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

W inwestycji Portova jednej z najbardziej prestiżowych realizacji w Gdyni znajduje się luksusowy, narożny apartament o powierzchni 121 m , z tarasem o powierzchni 43 m ,.