dowolna

Kawalerki Gdynia - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem i widokiem na morze. Wokół las, korty tenisowe. Świetna lokalizacja, bardzo blisko na bulwar nadmorski i do centrum miasta. Mieszkanie jest w pełni umeblowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stoigniewa

Grabówek,Gdynia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Widokowa kawalerka do wynajęcia o powierzchni 35m2 w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2005r. na terenie zamkniętym. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

325 855 zł27 m² 11 984,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne Biuro Sprzedaży Nieruchomości Dla moich klientów ogromne rabaty tylko w listopadzie. Jako zewnętrzne biuro sprzedaży, oferuję kompleksową obsługę inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

367 211 zł30 m² 12 410 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne Biuro Sprzedaży Nieruchomości Dla moich klientów specjalnie rabaty tylko w listopadzie! Jako zewnętrzne biuro sprzedaży, oferuję kompleksową obsługę inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Gdynia działki leśne - od zaraz! Słoneczna, nowoczesna kawalerka o powierzchni 27 m2, znajdująca się na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym, przy ulicy Pomorskiej 53! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Matejki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w idealnej lokalizacji Zostań pierwszym najemcą! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki usytuowanej na VI piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dantyszka

Leszczynki,Gdynia

290 000 zł31 m² 9 271,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nietuzinkowego mieszkania dla singla, pary lub idealnego pod inwestycję, mieszczącego się w trzykondygnacyjnej kamienicy. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

399 000 zł32 m² 12 307 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Cisza i spokój w sercu Gdyni! Mieszkanie blisko stacji skm Redłowo. Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 32,42 m2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Oferuję Państwu na wynajem umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 18 m (kawalerka). Mieszkanie jest wyposażone w meble i sprzęt agd. Podwójne okno sprawia, że mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciesz się komfortem tego nowoczesnego mieszkania w centrum Gdyni! To gustownie urządzone mieszkanie oferuje wszystko, czego potrzebujesz na dłuższy pobyt. W mieszkaniu znajduje się przytulny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 890 zł23 m² 82,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Elegancka Kawalerka, gdynia Śródmieście 1 piętro, winda - ok. 23 m2. Mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Starowiejskiej. Okno wychodzi na stronę południową. W pełni umeblowane. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł35 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Polecamy do wynajęcia przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jana Kazimierza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

332 600 zł27 m² 12 232,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup już dzisiaj, a płatnośc rozłóż na raty bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paprykowa

Dąbrowa,Gdynia

1 800 zł34 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Najemca nie płaci prowizji! Na wynajem przestronna kawalerka dla singla lub pary z dużym balkonem. Budynek położony w zacisznej części Gdyni Dąbrowy w otoczeniu lasu. Pod blokiem sporo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

550 000 zł33 m² 16 773,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł35 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Oferujemy do wynajęcia przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

590 000 zł35 m² 16 939,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze!widok na morze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

520 000 zł35 m² 14 955,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

379 000 zł26 m² 14 804,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Gdynia korzysta z malowniczego położenia nad morzem, co przekłada się na dostęp do plaż, morskich atrakcji i możliwości aktywnego spędzania czasu. Miasto jest znane z bogatej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

640 000 zł38 m² 16 980,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w Gdyni przy ul. Wielkokackiej 4a Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze inwestycji Witawa. Budynek jest wyposażony w windę. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gdynia

1 650 zł20 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Polecamy do wynajęcia przytulną kawalerkę w ścisłym Centrum Gdyni położoną na trzecim piętrze kamienicy bez windy. Mieszkanie jest całkowicie odmalowane. W pokoju mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

399 000 zł32 m² 12 307,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Tylko w ten weekend! Cisza i spokój w sercu Gdyni! Mieszkanie blisko stacji skm Redłowo. Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 32,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

620 000 zł39 m² 15 820,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

530 000 zł33 m² 15 868,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

239 000 zł15 m² 15 933 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania przytulną kawalerkę, znajdującą się w Gdyni przy ul. Zamenhofa kilkaset metrów od zjazdu z estakady. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w dziesięcio-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł40 m² 58,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Polecamy do wynajęcia przytulne jednopokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

1 650 zł20 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem długoterminowy kawalerka w ścisłym centrum Gdyni przy ul. 10 Lutego. Zadbana, odrestaurowana kamienica. Mieszkanie słoneczne, jednostronne, z duży oknem, w pokoju jest kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Square Apartments Gdynia - doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Gdyni na dłuższe pobyty. Sam decydujesz na ile i za ile wynajmujesz. Wybierz komfortowy apartament blisko morza, pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Chylonia,Gdynia

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękna kawalerka w dzielnicy Gdynia Chylonia. Tuż przy ul. Morskiej, bardzo blisko obwodnicy, stare Tesco, obi. 12 min pieszo do skm Metraż ok 18 m2 Umeblowana z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł40 m² 58,23 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

489 000 zł36 m² 13 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m w Gdyni, dzielnica Chylonia. Nieruchomość mieści się na 1-piętrze w budynku przy ul. Morskiej. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł30 m² 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie o pow. 30m2 w podwyższonym standardzie w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Gdyni z widokiem na morze, w skład którego wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł35 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

489 000 zł27 m² 18 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Przeniesienie własności mieszkania za 1 zł! W przypadku zakupu tego mieszkania przeniesienie własności u notariusza za symboliczną złotówkę! Atrakcyjna Kawalerka w Centrum Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

349 000 zł23 m² 15 010,80 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

799 999 zł38 m² 21 225,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010