dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Gdynia

533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

370 000 zł38 m² 9 840,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycyjne, 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie ciche i słoneczne, okna bowiem nie są skierowane na ulicę Morską, a na las, od słonecznej, południowej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

799 000 zł86 m² 9 258,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szukasz klimatycznego i rodzinnego apartamentu na Pustkach Cisowskich? Idealnie trafiłeś! atuty: - przestronne 3 pokojowe mieszkanie, - duży taras od strony południowej, - 30m2 poddasza do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Demptowo

Demptowo,Gdynia

799 000 zł86 m² 9 258,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wachowiaka

Redłowo,Gdynia

739 000 zł66 m² 11 197 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży bardzo interesującej nieruchomości - mieszkania na ul. Wachowiaka Gdynia Redłowo. Preferowany klient gotówkowy! Niezmiernie rzadko trafiają na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

779 000 zł50 m² 15 580 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

- oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 50m2 w centrum miasta, 10 min do morza - - Gdynia Śródmieście - - Oferta na wyłączność - Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze - Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Śródmieście,Gdynia

970 000 zł98 m² 9 897,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Uwaga, wyjątkowa oferta! 6-cio pokojowe mieszkanie w centrum miasta, po remoncie! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednym z bardzo dobrych punktów miasta, bezpośrednio przy przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wiczlino Ogród,Gdynia

499 000 zł44 m² 11 322,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uwaga! Nowa niższa cena! 30000 zł rabatu na odświeżenie i umeblowanie! Apartament opróżniony czeka na nowego właściciela. Pozostaje tylko zakup i ułożenie paneli podłogowych i listew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Damroki

Fikakowo,Gdynia

739 000 zł96 m² 7 697,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - mieszkanie dwustronne z ekspozycją na wschód i zachód - gotowe do zamieszkania od zaraz wraz z wyposażeniem - mieszkanie dwupoziomowe - możliwość powiększenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | dobra inwestycja | blisko plaży | pod wynajem | gdynia śródmieście lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w Śródmieściu, przy ul. Wójta Radtkego. Lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

459 000 zł56 m² 8 211,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w Gdyni przy ul. Morskiej. Mieszkanie gotowe do wydania! nieruchomość Nieruchomość o powierzchni niecałych 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

1 000 zł21 m² 48,31 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem pokój (20,70 m2) z balkonem i widokiem na Zatokę w mieszkaniu 3 pokojowym (52 m2) z dostępem do kuchni, łazienki oraz wc. Mieszkanie położone jest w Gdyni Oksywie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

779 000 zł50 m² 15 580 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

- oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 50 m2 w centrum miasta, 10 min do morza - - Gdynia Śródmieście - - Oferta na wyłączność - Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze - Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Nasypowej W gdyni opis mieszkania: lokal o powierzchni 27 m2 składa się z: - pokoju połączonego z kuchnią - przedpokoju - sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bławatna

Pustki Cisowskie,Gdynia

419 000 zł31 m² 13 692,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Szukasz klimatycznego i jasnego mieszkania w Gdyni - Pustki Cisowskie? Idealnie trafiłeś! atuty: - możliwość aranżacji garderoby, - gotowe do zamieszkania, - po remoncie, - bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

435 000 zł47 m² 9 243,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Chylońskiej, na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość o łącznej powierzchni 47,06 m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

699 000 zł67 m² 10 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Uwaga: mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chwarzno-Wiczlino Patio Róży ul. Zaruskiego, 3 pokoje gotowe do wprowadzenia, w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego -> idealna przestrzeń dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karwiny,Gdynia

394 400 zł40 m² 9 860 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pokoje świetnie skomunikowane - Gdynia, karwiny! Nieruchomość składa się z jasnego pokoju dziennego z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni, sypialni oraz łazienki. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

779 000 zł50 m² 15 580 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

777 000 zł67 m² 11 597 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż jasne i ustawne 2 pokojowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie, znajdujące się przy ul. Warszawskiej w Gdyni, blisko centrum. Mieszkanie składa się z: -dwóch dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

760 000 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Oferta dotyczy bardzo ładnego i praktycznego, prawie 80 metrowego, 4-pokojowego mieszkania w Gdyni Dąbrowie na ulicy Sojowej. Znajduje się ono na drugim piętrze, w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

779 000 zł50 m² 15 580 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

- oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 51,94 m2 w centrum miasta, 10 min do morza - - Gdynia Śródmieście - - Oferta na wyłączność - Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Wiczlino,Gdynia

639 000 zł70 m² 9 128,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli chcesz zamieszkać w młodej , niezwykle prężnej i najszybciej rozwijającej się części Gdyni -to oferta uszyta na miarę. Gdynia Wiczlino - zachodnia dzielnica Miasta , która od prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, dzielnicy Wielki Kack, vis a vis karwiny 3. Lokal posiada przynależne miejsce parkingowe w garażu oraz piwnicę. W pobliżu znajduje się;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiklinowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

455 000 zł46 m² 9 842,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz klimatycznego i przestronnego mieszkania w Gdyni - Pustki Cisowskie? Idealnie trafiłeś! atuty: - 3 pokoje, - dwa oddzielne pokoje, - gotowe do zamieszkania, - po remoncie, - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Gdynia

598 000 zł51 m² 11 725,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dostępne w bezpiecznym kredycie 2%. Piękne mieszkanie w wysokim standardzie. Atuty nieruchomości: - lokalizacja, położenie nieruchomości: blisko skm, autobusy, plaża Gdynia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kamienna Góra,Gdynia

2 329 000 zł71 m² 32 802,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyłącznie w naszej ofercie! Unikatowy apartament na Kamiennej Górze to luksus, którego nie da się opisać słowami. To trzeba zobaczyć na żywo, to trzeba poczuć, w tym trzeba się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chwarzno,Gdynia

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Gdynia Chwarzno Wiczlino z własnym ogrodem. Budynek z 1999 roku. Mieszkanie jest dwustronne, ma bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne pod wzgledem turystycznym mieszkanie w dzielnicy Gdynia Oksywie na drugim pietrze. Na powierzchnie mieszkania skladają się 3 pokoje w tym jeden z dużym balkonem łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

4 600 000 zł99 m² 46 306 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zjawiskowy apartament w Orłowie ze stumetrowym ogrodem, z którego widać morze. Lokalizacja wyśmienita - 100 metrów od plaży i orłowskiego molo. Kolekcjonerskie, eklektyczne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

940 000 zł54 m² 17 375,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa oferta W biurze mio casa nieruchomości! idealne mieszkanie na start lub lokata kapitału Z wysoką stopą zwrotu! Zapraszam na prezentację 3pokojowego mieszkania położonego w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka

Demptowo,Gdynia

579 000 zł79 m² 7 319,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do niesamowitej oferty, 579.000 zł. za 4 pokojowe mieszkanie - o powierzchni użytkowej mieszkania 75,30 m2 - dodatkowym przedsionkiem 3,8 m2 - z dużym strychem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 200 000 zł90 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Szukasz czteropokojowego apartamentu wykończonego w wysokim standardzie w Gdyńskim pasie nabrzeżnym? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bliskość lasów Kępy Redłowskiej, - b. wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Redłowo,Gdynia

619 000 zł53 m² 11 786 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania z pięknym widokiem! Opis mieszkania: mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,87 m2 z balkonem i małą piwnicą, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

389 000 zł35 m² 11 146,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Piękne, wyremontowane mieszkanie gotowe do zamieszkania! Oferta wyłącznie w Mio Casa! Osobom zainteresowanym chętnie podeślę film z mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

620 000 zł65 m² 9 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl ***klucze już dziś do mieszkania *xx Możliwość wzięcia w rozliczeniu innej nieruchomości. Mieszkania bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

754 000 zł57 m² 13 158,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie zlokalizowana jest przy ul. St. Żeromskiego, stąd mamy kilka minut spacerem do Skweru Kościuszki, teatru Muzycznego i bulwaru nadmorskiego. Doskonałe położenie pozwala nam dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabówek,Gdynia

487 000 zł66 m² 7 370,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż oferujemy Państwu jasne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 66,07 m2. Usytuowane jest na trzecim piętrze, położone przy ul. Komandorskiej w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

855 809 zł76 m² 11 260,60 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja i widoki , które zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów - na sprzedaż apartamenty zlokalizowane w Inwestycji Modern Tower Dewelopera atal. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino,Gdynia

589 000 zł54 m² 10 913,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjne 3 - pokojowe mieszkania dla rodziny w świetnej lokalizacji - Gdynia Wiczlino! 53,97 m2/ 3 pokoje/ Gdynia ul. Stanisława Filipkowskiego/ Gotowe do zamieszkania Z wielką przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Kamienna Góra,Gdynia

715 000 zł54 m² 13 216,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (54,10 m2) blisko bulwaru gdyńskiego na przeciw teatru miejskiego!. Mieszkanie mieści się na 8 piętrze w topowej lokalizacji Gdynia Kamienna Góra przy ul. Bema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fikakowo,Gdynia

688 000 zł63 m² 10 851,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Fikakowo - Wielki Kack. Mieszkanie o powierzchni.