dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Gdynia

532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

532 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Pogórze,Gdynia

350 000 zł32 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie, w najlepszym miejscu dzielnicy Gdynia-Obłuże. Idealne do zamieszkania jak i na wynajem! Budynek 4 piętrowy w niedalekiej odległości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świeżo urządzone, gotowe do szybkiego wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w samym sercu Gdyni, przy ul. 3 maja. W najbliższym sąsiedztwie plaża miejska, bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

582 000 zł43 m² 13 491 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedaję prywatnie i bez prowizji 2-pokojowe mieszkanie (z oddzielną kuchnią i balkonem) o powierzchni 43,14 m , położone w zadbanym budynku blisko lasu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

660 000 zł55 m² 12 028,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nieruchomość położona w Gdyni Redłowie jest doskonałą inwestycją ze względu na zapotrzebowanie na najem w tej okolicy lub idealnym miejsce do życia dla ludzi, którzy cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

439 000 zł46 m² 9 543,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 m2 składa się z kuchni, salonu z wyjściem na balkon, 2 oddzielnych pokoi, łazienki, wc oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

439 000 zł46 m² 9 543,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

919 000 zł66 m² 13 924,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

> atrakcyjny, całkowicie wykończony i wyposażony apartament z dużym, przynależnym ogrodem (144 m2) zlokalizowany na prestiżowym osiedlu ogrody tesoro < przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

598 000 zł49 m² 12 204,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Opis srzedam bezpośrednio, bez prowizji. (biura nieruchomości, agenci, doradcy itd. proszę nie dzwonić!) Nowoczesne, wyremontowane i całkowicie wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Karwiny,Gdynia

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetnie skomunikowane dwustronne mieszkanie o pow. 63m2, w skład którego wchodzi przestronny salon z otwarta kuchnia, sypialnia, dodatkowy pokój do aranżacji (nadaje się na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Nieruchomości: do wynajęcia kawalerka o powierzchni 37 m , zlokalizowana w samym sercu Śródmieścia Gdyni. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Redłowo,Gdynia

669 000 zł47 m² 14 138 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oto propozycja, która jest spełnieniem tego czego oczekujesz - mieszkanie oferujące komfort, spokój i bliskość natury, a jednocześnie pełną infrastrukturę miejską na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wagnera

Wiczlino,Gdynia

749 999 zł45 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

: na skróty : Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m z aneksem kuchennym | Gdynia, nowa dzielnica Chwarzno-Polanki | 2. piętro z windą | Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis mieszkania Słoneczne mieszkanie o powierzchni 48 m położone jest w bardzo dobrej lokalizacji, około 1,5 km od obwodnicy trójmiejskiej. W pobliżu znajdują się przystanki skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

409 000 zł31 m² 13 331,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Tylko W mio casa! do zamieszkania, bez nakładów finansowych! kawalerka W cichej dzielnicy wielkiego kacka! Mieszkanie położone jest przy ulicy Starodworcowej. Zadbane mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

635 000 zł53 m² 11 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atuty Wygodne, urządzone w naturalnym barwach mieszkanie trzypokojowe w niedalekiej odległości od plaży ,ścieżek rowerowych i kompleksowej infrastruktury. Duży balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

1 890 zł36 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo funkcjonalne, całkowicie umeblowane, 2 - pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Gdynia Grabówek, na osiedlu Tarasy Gdyni, przy ul. Dembińskiego. Oferta dotyczy wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Pogórze,Gdynia

590 000 zł66 m² 8 939,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w energooszczędnym budynku z 2023 roku z przynależną komórką lokatorską oraz zewnętrznym miejscem postojowym. Dostępne od zaraz. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 10 kwietnia dostępne dwupokojowe mieszkanie (54m2) w Gdyni, przy ulicy Janki Bryla 31, w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. To mieszkanie idealnie nadaje się dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Top lokalizacja! Na sprzedaż piękne mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Śródmieście. Nieruchomość szczyci się świetną lokalizacją - samo serce Gdyni, 5 minut pieszo do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Warszawskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i osobnej toalety. Mieszkanie odnowione ładnie utrzymane, słoneczne. Na wyposażeniu meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryla

Wiczlino,Gdynia

559 000 zł41 m² 13 680,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Idealna lokalizacja dla ceniących bliskość z naturą, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Leszczynki,Gdynia

1 470 000 zł50 m² 29 400 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament z widokiem na morze w Centrum Gdyni - kompletnie urządzony. Nowoczesny budynek, w którym znajduje się apartament jest usytuowany w zacisznym miejscu nag morzem, przy plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

435 000 zł43 m² 10 220,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dobra lokalizacja - to hasło nadrzędne w odniesieniu do tematu nieruchomości , zaś ta nieruchomość zdecydowanie spełnia ten warunek. Bliskość ścisłego centrum Gdyni , rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem przestronna kawalerka W centrum gdyni Z widokiem na morze mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 27 m2 składa się z pokoju, kuchni z jadalnią, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

759 000 zł67 m² 11 277,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,30 m2, usytuowane na 5 piętrze budynku, położone w dzielnicy Działki Leśne, blisko centrum, w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

545 000 zł45 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!tylko U nas! mieszkanie 2 pokoje | centrum | blisko morze | gdynia działki leśne |lokalizacja:Nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, w odległości 600 metrów od skm. Spacerkiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

650 000 zł42 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe Mieszkanie w Gdyni - Redłowo Lokalizacja Położone w prestiżowej dzielnicy Gdyni, redłowo, to dwupokojowe mieszkanie cieszy się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Obłuże,Gdynia

459 000 zł46 m² 10 065,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

> gotowe do zamieszkania, 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze < przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45,6 m2 usytuowane na 6 piętrze w wieżowcu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dąbrowa,Gdynia

2 500 zł46 m² 54,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwu pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przestronnego salonu, umeblowanej sypialni, otwartej kuchni, w której znajduje się przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 069 000 zł78 m² 13 687,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta ekskluzywnego apartamentu na Osiedlu Fort Forest - Gotowego do zamieszkania! Położenie Zapraszamy Państwa do nabycia wyjątkowego apartamentu, zlokalizowanego w obrębie strzeżonego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Karwiny,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej w Gdyni. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 190 000 zł84 m² 14 248 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1947

Rezerwacja! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 84 m2 położone na III piętrze w urokliwej, zadbanej kamienicy z windą przy ulicy 3 Maja w Gdyni, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem dwu pokojowe w centrum Gdyni, w dzielnicy Działki Leśne. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, bardzo dobry standard. Dwa niezależne pokoje, w każdym po dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

- bardzo dobry punkt! środek ulicy - zadbana kamienica gdyńska - bardzo ładna klatka schodowa - 4 piętro bez windy. Lokal po kapiatalnym remoncie, w bardzo dobrym stanie /zdjęcia sprzed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Wiczlino,Gdynia

780 000 zł45 m² 17 333 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

545 000 zł45 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

!tylko U nas! mieszkanie 2 pokoje | centrum | blisko morze | gdynia działki leśne | lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, w odległości 600 metrów od skm. Spacerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł61 m² 13 036,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 3 pokoje w samym sercu nadmorskiej Gdyni z miejscem parkingowym na zamkniętym podwórzu Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł65 m² 46,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze w modernistycznej kamienicy, w Gdyni Śródmieście, przy ulicy 3 Maja. Najem Czynsz najmu 3 000 zł, kaucja 3 000 zł. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdynia

1 911 000 zł91 m² 21 074,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone pod klucz w wyjątkowym standardzie gotowe do odbioru. Bardzo blisko morza. Szczegóły oferty: lokalizacja: plac Kaszubski, gdynia - serce miasta, otoczone kulturą, rozrywką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

: na skróty : Wyjątkowa oferta - kawalerka idealna dla studenta lub singla, szukającego swojego pierwszego mieszkania. Mieszkanie o powierzchni 25m2, gotowe do wprowadzenia się bez dodatkowych.