dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Gdynia

529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 ogłoszeń

2 349 000 zł165 m² 14 236 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1939

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa i niepowtarzalna nieruchomość w samym centrum Gdyni! atuty: - 2 niezależne mieszkania gotowe do zamieszkania - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 594 000 zł89,70 m² 17 770,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 89,70 M2 + suterena(wysokość 2,5M)- 69,30 M2 + garaż + słoneczny ogród. Opis nieruchomości: wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej poszukiwanych części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38 m² 13 132 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Swpl - bez remontu, od razu do zamieszkania. Oferuję na sprzedaż przytulne, zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , które przeszło gruntowny remont. Jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł65,06 m² 17 368,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

<!-startfragment-> Słoneczne mieszkanie w sercu Gdyni | balkon | hala garażowa Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

580 000 zł54,10 m² 10 720,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na II piętrze czteropiętrowego budynku z ok. 2000 roku. Nieruchomość stanowi pełną własność i idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m2, znajdujące się na 8 piętrze w bloku przy ulicy żelaznej W Gdyni. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 zł61,23 m² 130,64 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament Z widokiem na zatokę Ekskluzywnie Wykończony | Z panoramicznym Widokiem Na Zatokę | Funkcjonalny Układ | Prestiżowa Lokalizacja | Wysoki standard | Gdynia Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

574 900 zł51,78 m² 11 102,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 103 zł78,54 m² 10 887,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! Żyj wygodnie w mieście 15-minutowym! Nowoczesne osiedle - pierwszy etap Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań na nowym, wyjątkowym osiedlu, stworzonym zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł42,47 m² 11 655,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 4. piętrze budynku przy ulicy Szczecińskiej w Gdyni. To oferta idealna dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 861 zł75,35 m² 11 491,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje 75,35 m ogródek z tarasem 34 m parter termin wydania 1 kwartał 2027 stan deweloperski Cena brutto: 855.255 zł OSIEDLE i APARTAMENT Nowoczesne, samowystarczalne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,69 m² 56,94 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia Kaskada Redłowską świetna komunikacja miejska. W pobliżu znajduje się: plaża Redłowska ( 1,8 km) , Centrum (1.9 km )oraz Stadion Miejski w Gdyni ( 1,3 km). Na miejscu zapewniono.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł97,50 m² 9 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne, wysokie i bardzo jasne mieszkanie zlokalizowane w kamienicy z cegły, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Działki Leśne. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł40,32 m² 23 809,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z oferta nieruchomosci dostępnej tylko w Naszym biurze. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdyni Bank Polski 1929 Na sprzedaż komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,99 m² 13 063,55 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Signum w Gdyni Pogórzu. Lokal o powierzchni 64,99 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł90 m² 19 988,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł79,80 m² 11 892,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Hot oferta! tylko W pepper house! Na sprzedaż: przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe 4 pokojowe - Gdynia Fikakowo, - 95 m (pow. całkowita) Nowoczesna przestrzeń dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł116,40 m² 11 082,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Lokal mieszkalny usytuowany na I piętrze w budynku szeregowym usługowo-mieszkalnym w doskonałej lokalizacji centrum Gdyni Chyloni ulica Kartuska. Oferujemy Państwu sprzedaż lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 840 zł64,60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Jeżeli poszukujesz słonecznego, 2-pokojowego mieszkania położonego w centrum Gdyni, a jednocześnie doskonale skomunikowanego z całym Trójmiastem ta oferta jest idealna dla Ciebie. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,90 m² 16 683 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,90 m2, położone w sercu Gdyni. W zaledwie kilka minut spacerem można dojść do plaży miejskiej oraz Bulwaru Nadmorskiego, gdzie można codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł43,23 m² 14 457,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m , zlokalizowane w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w samym sercu Gdyni - przy ul. Świętojańskiej. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Krauzego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 349 000 zł89,47 m² 15 077,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu, położonego w zielonej i spokojnej części Gdyni, na prestiżowym osiedlu Sokółka Zielenisz. To przestrzeń, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 190 zł52,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: 0% prowizji od kupującego wysoki standard wykończenia budynku spokojna, kameralna okolica bliskość rezerwatu Kacze Łęgi i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego tylko 10 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

899 990 zł55,45 m² 16 230,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Cena 899.990 zł obowiązuje tylko do końca marca w ramach promocji. Najlepszym momentem na zakup takich obiektów jest właśnie okres przed sezonem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł77,61 m² 14 805 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe na wynajem Gdynia Obłuże, ul. Boisko Powierzchnia: 45 m Piętro: 4/4, z pięknym widokiem na bazę kontenerową i statki Budynek: z 1971 r., ocieplony, klatka po.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł40,80 m² 23 284,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z widokiem na morze! lokalizacja: wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdyni - przy prestiżowym Skwerze Kościuszki. To miejsce, gdzie codzienność łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest zlokalizowane w Gdyni Małym Kacku przy ul. Piotrkowskiej. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce w niedalekim sąsiedztwie Zatoki, trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i rynku.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47,45 m² 9 905,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdynia Chylonia Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Zamenhofa w Gdyni - Chyloni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł43,89 m² 26 885,40 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup tej nieruchomości jest dobrym celem inwestycyjnym. Gdynia to dynamicznie rozwijające się miasto, co może oznaczać potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,70 m² 11 515,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,70mkw w Gdyni przy ul. Waleriana Szefki. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Fregatowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

550 000 zł51,13 m² 10 756,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 51,13 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - cesję praw do.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł80,90 m² 13 164,40 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z garderobą i 2 balkonami! Widok na Zatokę - Witawa! Słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 80,90m2 zlokalizowane na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł67,13 m² 25 309,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: doskonała lokalizacja Gdynia Śródmieście, propozycja idealna zarówno do zamieszkania jak i z przeznaczeniem na wynajem krótko i długoterminowy. Lokalizacja: inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł35,40 m² 15 536,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecamy do sprzedaży przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44,97 m² 10 006,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy?ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł56,41 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,04 m , położone w centrum Gdyni bez windy. Lokal składa się z dwóch pokoi oraz oddzielnej, widnej kuchni. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł61,30 m² 23 164,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja Westate Gdańsk oferuje na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 61,3 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji dewelopera Invest Komfort. Nieruchomość znajduje.