dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Gdynia

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

910 375 zł47 m² 19 440 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - mieszkanie na skraju morza - świetna lokalizacja - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł35 m² 54,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdyni przy ul. Władysława IV, z miejscem postojowym na zamkniętym ogrodzonym parkingu przy budynku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

895 000 zł62 m² 14 529,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowy apartament na osiedlu cis w Gdyni (wybudowane przez dewelopera Eurostyl). Atuty: - jasny, przestronny i wygodny rozkład mieszkania. - nowe meble i sprzęt agd (5 lat gwarancji) - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnicza

Fikakowo,Gdynia

848 000 zł72 m² 11 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Praktyczne, przytulne, przestronne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się w spokojnym punkcie Fikakowa posadowione w budynku Willa Fikakowo wybudowanym przez dewelopera Panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wiczlino,Gdynia

599 999 zł47 m² 12 658,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyłącznie w naszej ofercie! Przy zakupie tego apartamentu nie ma obowiązku nabycia powierzchni dodatkowych! Dlaczego Wiczlino? Bo to miasto w mieście - połączenie nowoczesnej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 177 000 zł96 m² 12 217,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack apartament 96 m2 ( jedna część wykończona, gotowa do zamieszkania lub wynajmu tj. salon z aneksem kuchennym, jeden pokój i łazienka ) Lokal idealny jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Leszczynki,Gdynia

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | niskie opłaty | dobrze skomunikowane | lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gdyni, jaką jest Chylonia. Charakteryzuje się ona bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dąbrowa,Gdynia

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem w nowym budownictwie. [mieszkanie] Bardzo zadbane, stylowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 składa się z dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze,Gdynia

849 000 zł77 m² 11 026 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę zwolenników życia niedaleko centrum Gdyni, przy jednoczesnej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

930 000 zł40 m² 22 985,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

-> nowe, przytulne i nigdy nie użytkowane -> kompletnie urządzone i umeblowane, oszczędzasz czas i pieniądze -> W cenie garaż i komórka -> niskie opłaty miesięczne -> świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Redłowo,Gdynia

920 000 zł60 m² 15 407,80 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowy apartament, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, w nowoczesnym budynku usługowo-mieszkalnym "altus" wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

744 000 zł50 m² 14 961 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W naszej ofercie przytulne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 50m2, zlokalizowane na parterze trzykondygnacyjnego budynku z 2018 roku na osiedlu Bernadowo Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

500 000 zł43 m² 11 528,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Słoneczne, przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w bloku w miejscowości Pogórze k. Gdyni przy ulicy Kościuszki. Budynek Kameralny trzypiętrowy budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

920 001 zł60 m² 15 410,40 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecamy trzypokojowy apartament, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, w nowoczesnym budynku usługowo-mieszkalnym "altus" wybudowanym w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone W doskonałej lokalizacji, w centrum gdyni, w niedalekiej odległości od gdyńskiej plaży I bulwaru, dworca pkp, centrum kwiatkowskiego oraz C.H. Batory. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45m2, zlokalizowane w Gdyni Redłowo przy ulicy Legionów w Kaskadzie Redłowskiej. Usytuowane na II piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bryla

Zielenisz,Gdynia

912 500 zł95 m² 9 624,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy bardzo słoneczny apartament położony na ostatnim piętrze budynku! Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 79,35 m2, całkowita 94,81m2. Dolny poziom apartamentu zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstania Styczniowego

Redłowo,Gdynia

668 000 zł39 m² 16 988,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,32 m2 na osiedlu zamkniętym, położone przy rezerwacie przyrody w Gdyni Redłowo w niedalekiej odległości od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 490 000 zł58 m² 25 850,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe Kolibki / Invest Komfort - 3 pokojowe mieszkanie na eleganckim osiedlu. Pierwsze piętro, kameralny, dwupiętrowy budynek usytuowany jest tuż przy ścianie lasu. Dookoła dużo zieleni. Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieszczadzka

Wielki Kack,Gdynia

2 500 zł45 m² 56,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupoziomowy apartament o powierzchni 44,61 m2, zlokalizowany na osiedlu Zielona Laguna w Gdyni. Nieruchomość składa się ustawnego salonu (22,71m2) z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 800 zł62 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie położone w w pobliżu centrum w bardzo dobrej lokalizacji - przy ul. Warszawskiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 149 000 zł102 m² 11 209,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 0% prowizji dla kupującego Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję. Wirtualny spacer odzwierciedlający stan mieszkania Na sprzedaż piękne obecnie 3pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

420 000 zł38 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***dwa pokoje Z osobną kuchnią*** do własnej aranżacji*** doskonała inwestycja *** lokalizacja: witomino Radiostacja, ul. Konwaliowa, dobrze skomunikowana dzielnica Gdyni, z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chwarzno,Gdynia

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w Gdyni w dzielnicy Chwarzno. Ciche, spokojne sąsiedztwo przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, z licznymi ścieżkami rowerowymi to dobre miejsce do życia. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe mieszkanie, w centrum Gdyni, świeżo wykończone w przepięknym eleganckim stylu w nowym budownictwie. Mieszkanie dwupokojowe w skład którego wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

870 000 zł46 m² 18 814,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywna oferta W mio casa! zamieszkaj W nowym apartamentowcu tuż przy sea towers I skwerze kościuszki! Inwestycja urzeka niezwykłym charakterem. Wszechobecna sztuka uliczna miesza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mały Kack,Gdynia

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w naszej ofercie! Nowa niższa cena! Zapraszamy do odkrycia bardzo ciekawego apartamentu w urokliwym Małym Kacku tylko 200 m od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! Apartament Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

2 300 zł42 m² 54,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort I nowoczesność Osiedle Beauforta 2 to część nowej, prężnie rozwijającej się dzielnicy. Składa się z 9 nowoczesnych budynków, w których powstają komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

686 200 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Możliwość wzięcia w rozliczeniu innej nieruchomości. Mieszkania bezczynszowe. Opis: inwestycja Z wielką satysfakcją chcielibyśmy przedstawić Państwu i zaproponować nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Fikakowo,Gdynia

668 000 zł53 m² 12 603,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania W Gdyni na krańcu osiedla Fikakowo w bardzo cichej i spokojnej okolicy. To urocze mieszkanie o powierzchni 53m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Oksywie,Gdynia

999 000 zł92 m² 10 858,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Nowa oferta W mio casa! zamieszkaj W nowym apartamentowcu blisko morza W gdyni! Mam przyjemność zaprosić na prezentację bardzo przestronnego mieszkania, które mieści się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 175 000 zł96 m² 12 196,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack apartament 96 m2 ( częściowo wykończone tj salon z aneksem kuchennym, jeden pokój i łazienka ) Lokal idealny jako inwestycja na wynajem : jedno mieszkanie, dwa mieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 380 000 zł96 m² 14 307,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Fort Forest to idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego i cichego życia dla swojej rodziny. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum, w pobliżu znajdują się mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karpińskiego

Oksywie,Gdynia

2 200 zł41 m² 53,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe, całkowicie umeblowane i wyposażone, położone w nowym budynku 4 piętrowym z windą. W doskonałej lokalizacji - Gdyni Oksywiu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Działki Leśne,Gdynia

1 290 000 zł87 m² 14 768,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż ustawny i słoneczny lokal, położony na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym na Działkach Leśnych w Gdyni przy ulicy Wolności. Lokalizacja Działki Leśne to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

870 000 zł46 m² 19 049,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Poszukujesz apartamentu w okolicy blisko centrum Gdyni? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Miejsce idealne dla osób ceniących sobie aktywne życie miejskie. Centrum Gdyni, plaża, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

749 000 zł50 m² 15 061,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy eleganckie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 50m2, zlokalizowane na parterze trzykondygnacyjnego budynku z 2018 roku, w jednym z najbardziej atrakcyjnych rejonów Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Mały Kack,Gdynia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym 50m.kw. Wysoki standard, w pełni wyposażone (zmywarka, pralka, lodówka, tv) w bardzo spokojnej okolicy na skraju trójmiejskiego parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z pokoju o pow.26,0 m2 oraz aneksu kuchennego, aneksu sypialnianego, łazienki oraz przedpokoju. Zadbane, umeblowane, wyposażone. Mieszkanie położone jest blisko Akademii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

3 550 000 zł111 m² 31 850 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ponad stumetrowy, luksusowy penthouse z tarasem o rzadko spotykanej powierzchni około 120 m2. Nieruchomość położona na ostatnim, piątym piętrze kamerlanej inwestycji Art Deco znanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:9/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.