dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Gdynia

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

2 600 zł45 m² 57,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort I nowoczesność Osiedle Beauforta 2 to część nowej, prężnie rozwijającej się dzielnicy w Pogórzu, tuż przy granicy z Gdynią. Składa się z 9 nowoczesnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Redłowo,Gdynia

2 750 zł46 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia zadbane, urządzone mieszkanie w budynku wielorodzinnym "kaskada Redłowska" w dzielnicy Gdynia Redłowo. Mieszkanie jest bardzo ustawne, z ekspozycją okien na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pelplińska

Leszczynki,Gdynia

1 950 zł47 m² 41,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia odnowione, całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie w nowszym budynku na osiedlu Zofijówka w Gdyni Leszczynkach wraz z miejscem postojowym w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

635 000 zł40 m² 15 690,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miasto w lesie - Sokółka Zielenisz na Skarpie. Największym atutem osiedla i apartamentu jest wyjątkowa cisza i spokój oraz jednoczesna bliskość przyrody, jak i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pelplińska

Leszczynki,Gdynia

1 950 zł47 m² 41,61 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem i widokiem na morze. Wokół las, korty tenisowe. Świetna lokalizacja, bardzo blisko na bulwar nadmorski i do centrum miasta. Mieszkanie jest w pełni umeblowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciepłe, przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w Gdyni Pogórze przy ul. Ignacego Paderewskiego. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciepłe, przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w Gdyni Pogórze przy ul. Ignacego Paderewskiego. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 049 000 zł69 m² 15 205 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartamenty na Polanie to kompleks nowoczesnych apartamentowców wybudowany przez Eko-Lan - jednego z najbardziej znanych i cenionych trójmiejskich deweloperów. Zlokalizowany tuż przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone w Małym Kacku przy ulicy Olgierda. Spokojna, kameralna okolica otoczona głównie zabudową jednorodzinną. W niedalekiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdynia

955 000 zł47 m² 20 207,40 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest piękne mieszkanie o pow. 47.26m2 zlokalizowane w sportowym sercu Gdyni przy ul. Kazimierza Górskiego. W skład mieszkania wchodzi: - przestronny Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chylonia,Gdynia

512 000 zł47 m² 10 987,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! | 3 pokoje | blisko skm | spokojna okolica | dobrze skomunikowane | balkon | gdynia chylonia | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeliwna

Pogórze,Gdynia

654 000 zł56 m² 11 678,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Gdyni Pogórze Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na parterze w 7-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 499 zł78 m² 70,50 zł/m²

 

Piętro:3/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

499 999 zł40 m² 12 437,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, wielki Kack - idealne dla osób aktywnych(bliskośc lasu) i ceniących komfort Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,20 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

449 000 zł74 m² 6 082,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu zlokalizowanego w Gdyni przy ul. Morskiej. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, która przeszła niedawno remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jachtowa

Wiczlino,Gdynia

649 000 zł58 m² 11 189,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 58m2 przy ulicy Jachtowej, gdynia-Wiczlino. Mieszkanie jest dwustronne (salon i sypialnia nr 1- południe, sypialnia nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

666 625 zł53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***kupujący nie płaci prowizji*** nowodworcowa - Twoje idealne miejsce do życia w harmonii z naturą i bliskością miasta! Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

2 070 000 zł79 m² 26 136,40 zł/m²

 

Piętro:4/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzy pokojowy apartament zlokalizowany w wizytówce Gdyni jaką jest inwestycja Sea Towers renomowanego dewelopera Invest Komfort. Wyróżnia go: - taras z widokiem na nabrzeże - Loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

499 999 zł40 m² 12 437,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

873 000 zł73 m² 11 901,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

660 000 zł64 m² 10 293 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży przestronne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Kamienica Janowska z 2010r. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze budynku z dużą, wygodną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

480 000 zł54 m² 8 938,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym w Gdyni Chyloni przy ulicy Morskiej 303. Lokalizacja Chylonia to największa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chwarzno,Gdynia

1 050 000 zł86 m² 12 242 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Chwarzno. Osiedle jest położone w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej infrastruktury handlowo- usługowej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jana Kazimierza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

332 600 zł27 m² 12 232,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup już dzisiaj, a płatnośc rozłóż na raty bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie dwupokojowe w budynkach Panoramy z cichobieżną windą. Kameralne osiedle zamknięte za budynkiem mały ogródek oraz placyk zabaw dla dzieci , ławki, huśtawki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 289 000 zł69 m² 18 735,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą w sercu Gdyni - inwestycja "żeromskiego 7" Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie z antresolą, usytuowane w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 890 000 zł92 m² 20 603,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament W sercu gdyni wśród zeleni Z pięknym widokiem Mieszkanie o powierzchni 91,73 m2 znajduje się na trzecim z czterech pięter Prestiżowego apartamentowca położonego bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 600 000 zł81 m² 68 965,50 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

850 000 zł46 m² 18 611,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest nowy, pięknie wykończony apartament o pow. 45,67m2, w skład którego wchodzi: - salon połączony z jadalnią oraz aneksem kuchennym - Sypialnia z dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

699 000 zł51 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowość wyłącznie w miocasa! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, przytulnego 2-pokojowego mieszkania w Gdyni, zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Fort Forest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 330 000 zł161 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest niepowtarzalny, przestronny apartament usytuowany na parterze w IV piętrowym budynku mieszkalnym na Osiedlu Zielonym w Gdyni Redłowo, przy ul. Janusza Korczaka. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

995 000 zł56 m² 17 850,70 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - odległość 200m do morza, - strefy relaksu z salą fitness dla mieszkańców, - inwestycja cenionego dewelopera, - stan deweloperski z możliwością aranżacji wg własnego projektu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chylonia,Gdynia

490 000 zł45 m² 10 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

2 pokoje | dobrze skomunikowane | po remoncie | winda | gdynia chylonia lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Chylonia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

499 999 zł40 m² 12 437,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pogórze,Gdynia

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje | dobrze skomunikowane | Z ogródkiem | parter | gdynia pogórze | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Square Apartments Gdynia - doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Gdyni na dłuższe pobyty. Sam decydujesz na ile i za ile wynajmujesz. Wybierz komfortowy apartament blisko morza, pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Orłowo,Gdynia

2 290 000 zł110 m² 20 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Piękna nieruchomość po kapitalnym remoncie położona w Gdyni Orłowie. Zaprojektowany przez architekta przestronny apartament położony na pierwszym piętrze składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Śródmieście,Gdynia

1 289 000 zł69 m² 18 735,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, na sprzedaż 3 pokojowy, dwupoziomowy z antresolą apartament w Nowej Inwestycji "żeromski 7" w samym Centrum Gdyni! Nieruchomość o powierzchni 68,80 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

520 415 zł42 m² 12 373,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonałe komunikacja/ Samowystarczalne miejsce do zamieszkania! $ cena: 520 415,00 zł bez waloryzacji! Termin realizacji budynku to II kwartał 2025 roku. Polecam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł30 m² 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie o pow. 30m2 w podwyższonym standardzie w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Gdyni z widokiem na morze, w skład którego wchodzi: - salon z aneksem.