dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Gdynia

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Wiczlino,Gdynia

424 267 zł39 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w promocyjnej cenie! Rabat 25%| Umów się na prezentacje! Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Najważniejsze atuty tego mieszkania: dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Wiczlino,Gdynia

544 183 zł54 m² 10 044 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe w promocyjnej cenie! Rabat 25%| Umów się na prezentacje! Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Najważniejsze atuty tego mieszkania Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na las - Gdynia-Obłuże, ul. Podgórska 11 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2, po generalnym remoncie, zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Wiczlino,Gdynia

386 469 zł34 m² 11 287,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe w promocyjnej cenie! Rabat 23%| Umów się na prezentacje Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Najważniejsze atuty tego mieszkania: dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

660 000 zł50 m² 13 084,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Tęczowej w Gdyni Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialnia oraz łazienka, - powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

545 000 zł46 m² 11 720,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie | słoneczne | przestronne | dobrze skomunikowane | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Port,Gdynia

1 800 000 zł71 m² 25 352,10 zł/m²

 

Piętro:9/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesny apartament w Sea Towers - widok na port, prestiżowa lokalizacja tuż przy marinie Na sprzedaż oferujemy przestronny, klimatyzowany apartament o powierzchni (wraz komórką lokatorską).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

2 700 zł45 m² 60,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort I nowoczesność Osiedle Beauforta 2 to część nowej, prężnie rozwijającej się dzielnicy w Pogórzu, tuż przy granicy z Gdynią. Składa się z 9 nowoczesnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dąbrowa,Gdynia

960 587 zł82 m² 11 664,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie dostępne od zaraz. Przestronne i komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 82,35 m z balkonem 6,99 m , na nowopowstającym, nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł51 m² 48,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Atrakcyjny, urządzony i wyposażony apartament położony w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, cekolowane ściany, wymienione instalacje, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spacerowa

Orłowo,Gdynia

4 250 000 zł108 m² 39 279,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament Z widokiem na morze W nowym orłowie Wyjątkowa lokalizacja | Wyjątkowe osiedle | Wyjątkowy apartament ***** opis inwestycji: nowe Orłowo to nowoczesne, kameralne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

4 600 zł59 m² 77,66 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia nowy, luksusowo wykończony apartament na 11 piętrze w prestiżowej inwestycji Portova w Centrum Gdyni. Apartament składa się: - salonu z aneksem kuchennym ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

645 000 zł38 m² 16 982,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Umowa rezerwacyjna do dnia 8.08.2025 Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania z bezpośrednim widokiem na morze! Widok z dużego pokoju z balkonem oraz z małego pokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

504 495 zł50 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera W standardzie mieszkania położonego w nowoczesnym budynku przewidziano m.in pakiet antysmogowy oraz system Smart Home, który pozwala sterować ogrzewaniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze,Gdynia

596 000 zł61 m² 9 825,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mio Casa Nieruchomości przedstawia: na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Euro Stylu Osiedle Beauforta w Gdyni. Idealne dla rodzin lub osób ceniących wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

519 000 zł55 m² 9 402,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55.20m2, w skład którego wchodzi: -salon z balkonem o południowej ekspozycji -sypialnia/biuro od strony południowej -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

899 000 zł78 m² 11 579,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Uwaga: mieszkanie na sprzedaż Gdynia Redłowo, ul. Kaczewska, 3 duże pokoje, po remoncie - stan deweloperski, wolne od zaraz idealna przestrzeń dla dużej rodziny, pod wynajem na pokoje/mikro kawalerki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagnera

Chwarzno,Gdynia

1 149 000 zł84 m² 13 678,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie na nowym osiedlu położonym w otulinie lasu (chwarzno - Polanki) Atuty mieszkania: - wysoki standard wykończenia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Wiczlino,Gdynia

395 486 zł28 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność z harmonią natury Sprzedaż bez prowizji oraz podatku pcc Przedstawiam Państwu kawalerkę o powierzchni 27,56 m2 znajdującą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

4 700 zł58 m² 81,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy loft w wysokim standardzie wraz z miejscem postojowym w hali garażowej, zlokalizowany na 4 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Baltic Plaza - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

819 000 zł50 m² 16 272,60 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje mieszkanie z loggią i prywatnym ogródkiem. Nowoczesne mieszkanie w Gdyni Redłowie, jedyne 3-pokojowe mieszkanie poniżej 900 tysięcy w inwestycji Alvarium do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dąbrowa,Gdynia

499 367 zł40 m² 12 537 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe mieszkanie (39,83 m2), położone 3-cim piętrze w Gdyni Dąbrowie. Mieszkanie: oferowane 2- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstania Styczniowego

Redłowo,Gdynia

1 379 000 zł71 m² 19 422,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Grabówek,Gdynia

539 000 zł45 m² 11 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie o pow. 45,30m2 znajdujące się na 1 piętrze zadbanego bloku z cegły oddanego do użytku w 1970r. Budynek posiada nową windę, szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

889 000 zł59 m² 14 951,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament z dwoma kameralnymi tarasami - Inwestycja Nadmorskie Tarasy Przedstawiam Państwu nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 59,46 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

15 000 zł81 m² 184,73 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 500 zł64 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***przepiękny widok na zatokę*** lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

1 999 000 zł76 m² 26 302,60 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

1 299 000 zł54 m² 24 136 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Niecodzienna równowaga: natura, design, prestiż - apartament w sercu miasta z widokiem na Trójmiejski Park | Gdynia, silva - Invest Komfort Z przyjemnością oferuję na sprzedaż elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Grabówek,Gdynia

539 000 zł45 m² 11 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dąbrowa,Gdynia

585 397 zł48 m² 12 313 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe mieszkanie (47,54 m2) z własnym ogródkiem (24 m2), położone na parterze w Gdyni Dąbrowie. Mieszkanie: oferowane 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karpińskiego

Oksywie,Gdynia

2 400 zł41 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe, całkowicie umeblowane i wyposażone, położone w nowszym budynku czteropiętrowym z windą oferowane wraz z zewnętrznym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Leszczynki,Gdynia

519 000 zł55 m² 9 402,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Denhoffa

Grabówek,Gdynia

2 950 zł36 m² 81,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 350 000 zł121 m² 52 479,30 zł/m²

 

Piętro:17/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament o metrażu 121 m2, położony na 17 piętrze najbardziej znanego, prestiżowego budynku Gdyni -sea Towers. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

890 000 zł66 m² 13 403,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedam mieszkanie w centrum Gdyni z widokiem na morze. Trzypokojowe, dwurozkładowe, mieszkanie o powierzchni 66,4 m/2 znajduje się na 10 piętrze. W budynku jest nowoczesna winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Patio Róży,Gdynia

735 000 zł60 m² 12 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość, która łączy komfort życia w mieście z relaksem we własnej oazie zieleni. Jeśli marzysz o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

499 001 zł35 m² 14 339,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdyni, przy ul. Władysława IV. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do morza, punktów handlowych i usługowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dąbrowa,Gdynia

730 475 zł61 m² 12 020 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3- pokojowe mieszkanie (60,77 m2) z osobnym ogródkiem (24 m2), położone na parterze w Gdyni Dąbrowie. Mieszkanie: oferowane 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł51 m² 48,79 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

499 000 zł35 m² 14 339,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdyni, przy ul. Władysława IV. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do morza, punktów handlowych i usługowych oraz.