dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

688 ogłoszeń

1 070 000 zł67,20 m² 15 922,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 583 882 zł69,13 m² 22 911,64 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł84 m² 60 zł/m²

 

Piętro:13/35

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Zapraszamy do wynajęcia przestronnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 83,2 m , położonego na 13.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56 m² 14 267,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Atuty: - prywatny parking na zamkniętym podwórzu z bramą wjazdową otwieraną na pilota - duży balkon wychodzący na podwórze - 10 minut spacerem do plaży - doskonała komunikacja z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 549 000 zł127,50 m² 12 149 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w gdyńskim Śródmieściu przy ul. Świętojańskiej! Pożądana lokalizacja - nieopodal centrum. Doskonały punkt komunikacyjny - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł88 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie w Orłowie | 88 m2 | 3 pokoje | Garaż | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m2 położone na I piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł50,56 m² 9 394,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50,56 m znajduje się na parterze w bloku przy ulicy Helskiej. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu, - dwóch sypialni, - osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60,39 m² 14 737,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z dumą prezentujemy unikatowe mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł62,50 m² 15 840 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament 3-pokojowy o powierzchni 62,5 m2, jest możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej i dwa pomieszczenia zamykane( boksy na rowery) za cenę 50 000 zł, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł61,23 m² 124,12 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament Premium z widokiem na Zatokę Gdańską Gdynia, ul. Św. Piotra. Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 61,23 m , położony na 14. piętrze w 17-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Perkoza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

499 500 zł48,21 m² 10 360,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie miejsce prawdziwego wypoczynku z widokiem na ścianę lasu, a dzieci bezpiecznie idą do szkoły nowoczesnymi alejkami. To Chwarzno-Wiczlino samowystarczalne miasteczko, które.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł62,40 m² 9 919,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz przestrzeni, światła i widoku, który daje oddech? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Układ daje wiele możliwości- można je.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 321 zł75,83 m² 19 125,95 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,83 m z loggią (4,39 m ), położone na 7. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł59,40 m² 10 353,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Makuszyńskiego na Karwinach. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z balkonem, dwie sypialnie, oddzielna jasna kuchnia, łazienka, osobna toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Pogórze, ul. Porębskiego Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Pogórze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł82,62 m² 114,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy świeżo wykończone, ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z 2 dużymi tarasami, loggią i widokiem na morze, jedyne 500 metrów od morza, w Gdyni przy ul. Cypriana Norwida 9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 276 822 zł75,81 m² 16 842,40 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,81 m z dużą loggią (11,34 m ), położone na 8. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,73 m² 11 947,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Z kw. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,73 m2 znajdujące się w doskonałej części Gdyni - Gdynia Chylonia. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł59,50 m² 11 075,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59,60 m² 12 567,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 59,3 m2 położone w Gdyni przy ul Marii Wittekówny na osiedlu Komandorskie Wzgórze To spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 937 zł66,79 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe do odbioru 3 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w wyjątkowo niskiej cenie za metr kwadratowy, tj.: 10 300 PLN. rynek: pierwotny Nieruchomość idealna dla rodziny:.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł83,04 m² 18 052 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Umowa przedwstępna Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 83 m , położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku przy ul. Żeromskiego w Gdyni. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł71,55 m² 11 865,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Najważniejsze atuty: bliskość do morza, lasu, spokojna okolica wyremontowana kameralna kamienica funkcjonalny układ pomieszczeń (możliwość dowolnej aranżacji i zmiany układu) lokalizacja: 17.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł109,40 m² 9 689,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duże, dwupoziomowe mieszkanie zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 593 600 zł64 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie W centrum gdyni | siłowania | miejsce postojowe | komórka lokatorska | blisko plaży I mariny inwestycja: inwestycja Świętego Piotra 6 to nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł56 m² 13 303,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w Gdyni Dąbrowie przy ul. Poziomkowej. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,6 m oraz balkon ok. 6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67 m² 17 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane jest na sprzedaż nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchnia użytkowej 65,50 m2, wykończone w wysokim standardzie oddane w 2024 rok w inwestycji solano w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 866 zł54,34 m² 9 898,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł56,44 m² 38 979,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Słoneczny apartament w Orłowie z ogrodem oraz zimowym tarasem. Atuty: - przestronny ogród ponad 100 m2 - zaaranżowany taras zimowy - przynależne miejsce postojowe i komórka lokatorska -.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł55 m² 19 072,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony kilka minut spacerem od morza i molo, w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Trójmiasta Gdyni Orłowo. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 120 000 zł88,10 m² 24 063,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atuty: wysoki standardblisko plażydoskonała komunikacjaopis salon z aneksem kuchennym2 sypialnie2 łazienkipralniaprzedpokójeleganckie i spójne wnętrze zostało funkcjonalnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł76 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Zamieszkaj w prestiżowej Kaskadzie Redłowskiej jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61 m² 13 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty: - funkcjonalny układ , możliwość swobodnej aranżacji wnętrz- stan deweloperski - duży, prywatny okalający całe mieszkanie ogród (112 m2) - mieszkanie narożne na podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

3 799 000 zł108 m² 35 175,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł67 m² 10 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na sprzedaż, gdynia Działki Leśne, warszawska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży aktualnie 2-pokojowego mieszkania o pow. 67 m2 położonego przy samym Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł67 m² 22 388,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, luksusowe mieszkanie z antresolą -.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł79,80 m² 25 939,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 79,8 m2, położone na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1935 r., w prestiżowej lokalizacji - Gdynia Kamienna Góra, 160 m od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 344 zł53,18 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł70 m² 17 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

English version below Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, wygodnym układem pomieszczeń i dużą piwnicą. Mieszkanie wyróżnia się dobrze przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

679 000 zł69 m² 9 840,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na cenionym osiedlu Sokółka 2 w Gdyni. Idealna propozycja dla osób szukających klimatycznych wnętrz z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł72 m² 12 069,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze - Osiedle Morskie, pogórze Wyjątkowe, narożne mieszkanie o powierzchni 73,7 m z dużym balkonem i pomieszczeniem gospodarczym.