dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdynia - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

662 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

662 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

2 400 zł42 m² 58,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort I nowoczesność Osiedle Beauforta 2 to część nowej, prężnie rozwijającej się dzielnicy. Składa się z 9 nowoczesnych budynków, w których powstają komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 13.05.2024 BEZPIECZNE TRANSKACJE WSPIERAMY WAŻNĄ POLICĄ OC Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkanie w Gdyni, położone w dzielnicy Redłowo przy ulicy Legionów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koperkowa

Dąbrowa,Gdynia

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow.55m2 w Gdyni na Dąbrowie na zamkniętym osiedlu z patio. Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu. Budynek z 2000r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

2 750 zł42 m² 65,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, kompletnie urządzone mieszkanie w Gdyni Redłowie. Mieszkanie jest położone na parterze kameralnego budynku po kapitalnym remoncie. Do budynku przynależy prywatny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Chylonia,Gdynia

489 000 zł38 m² 12 868,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na wysokim parterze w 10-piętrowym wieżowcu, tuż przy stacji skm na ulicy Młyńskiej 4 w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Dąbrowa,Gdynia

534 000 zł72 m² 7 468,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Nie szukaj dłużej! Przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Dąbrowie o powierzchni całkowitej 71,5m2/ użytkowej 58,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 101 100 zł50 m² 21 939 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Doskonałe położenie w pobliżu centrum miasta a jednocześnie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nowoczesna architektura, wysokiej jakości wykonanie, kameralna zabudowa, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

1 399 000 zł56 m² 24 982,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy 2-pokojowy apartament z pięknym tarasem, miejscem postojowym w hali garażowej, komórką lokatorską oraz dostępem do strefy saun, siłowni i strefy fitness w Centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

990 000 zł48 m² 20 759,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kompaktowe i wygodne wnętrze. Świetny format i aranżacja. Szlachetne i przyjazne materiały wykończeniowe. Elegancja. Właśnie w ten sposób najlepiej oddać charakter mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

519 000 zł60 m² 8 621,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

0% prowizji! Prowizję kupującego pokrywa strona sprzedająca. Mieszkanie (60,2 m2) 2 pokojowe z możliwością pozostawienia wyposażenia mieszkania. Mieszkanie składa się z: - salonu (20 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

515 000 zł43 m² 11 976,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Beuforta przy ul. Ignacego Jana Paderewskiego w Pogórzu, tuż obok Gdyni. Atuty: - położone na wyróżniającym się osiedlu Beuforta od dewelopera Euro Styl - bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

449 000 zł36 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W gdyni karwiny ul. Buraczana opis: - lokal o powierzchni 36 m2 - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój - do lokalu przynależy obszerny balkon - całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchnie 46m2 zlokalizowane w Śródmieściu Gdyni przy ulicy Starowiejskiej. 7 min spacerem od stacji Gdynia główna skm / pkp Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 100 900 zł50 m² 21 934,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Pogórze Górne,Gdynia

2 000 zł50 m² 40,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Połączenie ciszy i spokoju ze świetnym węzłem komunikacyjnym. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

845 000 zł40 m² 20 884,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,46 m2 zlokalizowane przy ul. Legionów w Gdyni. To mieszkanie jest kompletnie umeblowane i wyposażone, idealne do natychmiastowego wprowadzenia się. Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Algierska

Oksywie,Gdynia

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 58m2 w Gdyni na Oksywiu. Mieszkanie znajduję się na 2-piętrze w bezczynszowym domu w zabudowie bliźniaczej. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Śródmieście,Gdynia

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Widokowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42m2 w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduję się w wieżowcu na 9-piętrze. Teren ogrodzony i zamknięty, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogodna

Witomino-Radiostacja,Gdynia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone na skraju lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w cichej i pięknej, zielonej okolicy, jednocześnie parę minut od centrum Gdyni. Mieszkanie odświeżone, odmalowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Orłowo,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament 2 pokojowy W gdyni orłowie. Apartament składa się z sypialni, salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, łazienki. Lokal: apartament jest nowy i wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 400 zł33 m² 73,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy Apartament w Nowej Inwestycji - Gdynia Grabówek zostań pierwszym najemcą! Przedstawiam Państwu całkowicie nowe wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chylonia,Gdynia

399 000 zł38 m² 10 445 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta biura The House Nieruchomości. Szukasz inwestycji? Oto idealna oferta, która właśnie pojawiła się na rynku! nowy właściciel zyskuje przestronne mieszkanie z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

585 000 zł63 m² 9 315,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Cena promocyjna, obowiązująca do 15 czerwca 2024 r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położonego na drugim piętrze zadbanego bloku z 2002 roku ( Panorama"). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 600 zł60 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

678 000 zł43 m² 15 767,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Porządana lokalizacja ze względu na bliskość morza, bulwaru, centrum, na pograniczu Redłowa i Wzgórza Maksymiliana. Bulwar, świętojańska 3minuty autem, molo w Orłowie 5min.CH Riviera 8min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

785 000 zł64 m² 12 254,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam zaszczyt przedstawić niepowtarzalną ofertę komfortowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Działki Leśne. Elegancja, wygoda i doskonała lokalizacja tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

579 000 zł50 m² 11 633,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w topowej lokalizacji! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,77m2 znajdujące się w topowej dzielnicy Gdyni - Wzgórze Świętego Maksymiliana. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokoła

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

499 000 zł39 m² 12 940,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,82 m2 mieszczące się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Lokal mieści się przy ulicy Franciszka Sokoła Gdynia Wiczlino. Budynek Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2-pok. mieszkanie z widokiem na zieleń w Gdyni Grabówek. Mieszkanie o wyższym standardzie, po generalnym remoncie. Nieruchomość o pow. 40m2 składająca się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Leszczynki,Gdynia

1 999 zł39 m² 50,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w Gdyni? Musi być dobrze skomunikowane dla niemotoryzowanych oraz zmotoryzowanych? Mieszkanie z balkonem, z ładnym widokiem oraz miejscem parkingowym? Mówisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

395 000 zł39 m² 10 183 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu nieruchomości przez osobą nie posiadającą obywatelstwa polskiego. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: gdynia, dąbrowa. To cicha, spokojna i świetnie rozwinięta dzielnica. W okolicy znajdziemy pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz przychodnie. Wielkim atutem jest bliskość Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 64m2, zlokalizowane w Gdyni przy ul. Śląskiej 33, usytuowane na II piętrze kamienicy z nową elewacją. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

660 000 zł43 m² 15 456 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna wyłącznie w Mio Casa nieruchomości! Przedstawiam Państwu ofertę nowoczesnego mieszkania o powierzchni 42,70 m , zlokalizowanego w dzielnicy Gdynia Grabówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

859 900 zł72 m² 11 993 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferta biura The House Nieruchomości. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową propozycję zakupu dwupokojowego przestronnego mieszkania o powierzchni 71,7m2 usytuowanego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

599 000 zł44 m² 13 770,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie blisko centrum miasta i morza! Idealne pod inwestycję! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gdyni - Redłowie, w odległości 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 180 000 zł55 m² 21 454,60 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - odległość 200m do morza - Niesamowity widok na panoramę miasta - Strefy relaksu z salą fitness dla mieszkańców - Inwestycja cenionego dewelopera mieszkanie: słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

4 600 zł48 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: unikatowy apartament zaprojektowany przez projektanta wnętrz i wykończony w stylu pięknej modernistycznej Gdyni. Lokalizacja w centrum bijącego serca miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z widokiem na morze o pow.44m2, w którego skład wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz przestronny balkon. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów