dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdynia - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

662 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

662 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o godne polecenia w rozsądnej cenie Mieszkanie środkowe, słoneczne i ciepłe. Salon ustawny z balkonem o pow 17m2- na podłodze parkiet, sypialnia 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

259 000 zł44 m² 0,05 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdynia blisko śródmieścia i blisko morza; 2 niezależne, ustawne pokoje (około 21 i 10 m2), oddzielna i widna kuchnia, łazienka, przedpokój; po remoncie; nowe okna pcv; centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

348 000 zł60 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, jasne, zadbane mieszkanie w Gdyni Redłowie na osiedlu zielonym, w otoczeniu zielonych terenów, idealne dla młodych rodzin lub osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe położone w urokliwym punkcie Redłowa. Składa się z 2 pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

900 zł44 m² 20,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, umeblowane i wyposażone o pow. 44 m2 - na podłodze w pokojach panele, ściany cekolowane, kuchnia niezależna o pow. 8m2 w nowej zabudowie, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

385 000 zł64 m² 5 991,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie zlokalizowane w domu czterorodzinnym, w Orłowie Nadmorskim. Dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba, korytarz. Wyskość mieszkania - 3,10 m. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestrzenne ,zadbane mieszkanie w rozsądnej cenie! Ładne dwustronne, środkowe mieszkanie, po remoncie w cichej i spokojnej części Witomina.2 niezależne o pow. pokoje- salon 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie (46m2) w spokojnej okolicy, całkowicie umeblowane, na 1 piętrze. Składa się z dwóch pokoi (15m2; 13m2), na podłogach panele, ściany gładzone, malowane. Kuchnia (10m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

163 000 zł39 m² 4 222,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie z balkonem zlokalizowane na osiedlu mieszkalnym w Gdyni Chylonii. Mieszkanie zadbane, składa się z dwóch pokoi , kuchni z prześwitem na pokój dzienny, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stoigniewa

Gdynia,pomorskie

295 000 zł55 m² 5 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie o wysokim standardzie w nowoczesnym, 9-letnim budynku, usytuowanym na wzgórzu z pięknym widokiem na panoramę miasta i Zatokę. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest umeblowane gotowe do zamieszkania od 01.12.12 .Dwa równej wielkości pokoje cieple osobna kuchnia i łazienka.W kuchni pralka lodówka czajnik bezprzewodowy kuchenka gazowa.Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 200 zł33 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia genialnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie. Nieruchomość położona w samym centrum Gdyni, blisko Skweru Kościuszki. Mieszkanie jest częsciowo umeblowane, domeblowanie na życzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po całkowitym remoncie, przytulne, słoneczne z balkonem na wschód i zieleń drzew. Łazienka i kuchnia w pełni wyposażona. We wnękach nowoczesne szafy indeco, zostawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, dwa niezalezne pokoje, trzeci otwarty na kuchnię - duża jadalnia. W kuchni zabudowa na wymiar, lodówka, zmywarka, kuchenka. Pokoje umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Karwiny

Karwiny,Gdynia

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, 50m2 , nieumeblowane. Czynsz: 800zł + opłaty do spółdzielni ( latem ok. 300 zł, w sezonie grzewczym ok. 530 zł) + energia elektryczna. Kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gojawiczyńskiej

Karwiny,Gdynia

1 150 zł54 m² 21,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciepłe,nasłonecznione.Panele venge i wierzba,okna i drzwi antywł.Blisko Trójmiejski Park Krajobrazowy,szafa wolnostojaca i w zabudowie,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosławy

Fikakowo,Gdynia

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na ul Witoslawy, os. Fikakowo, w Gdyni Wielkim Kacku, z aneksem kuchennym, balkonem, 48 m kw. W pokojach niezbędne podstawowe meble, w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

1 250 zł45 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie Mieszkanie położone na Karwinach 1 , w bardzo dobrym miejscu, w bezpośredniej bliskości Orłowa, sopotu i obwodnicy Trójmiasta. Miejsce jest kameralne, bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

990 000 zł90 m² 10 963,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne, funkcjonalne i ładnie urzadzone mieszkanie dwupokojowe z dużym 20 metrowym tarasem od strony zachodniej. Mieszkanie o pow. 50,3 mkw składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

1 150 zł38 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie w Centrum gdyni, blisko Hali targowej, placu Kaszubskiego, morza. Pokoje umeblowane, szafy w zabudowie. Kuchnia umeblwoana i wyposażona: lodówka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

325 000 zł52 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pokrywa sprzedający! nowa niższa cena! Bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie znajduje się na osiedlu Sokółka wybudowanym przez Hossę.Mieszkanieposiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Izydy

Chwarzno,Gdynia

1 500 zł76 m² 19,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 76m częsciowo umeblowany na trzeciej kondygnacji domu wielorodzinnego wynajme .Lokal składa sie z salonu z kominkiem, aneksem kuchennym o wysokim standardzie.Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolnicza

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie (50m2) świeżo po remoncie, częściowo umeblowane, na parterze, z loggią 50m. Składa się z dwóch pokoi (24m2; 7m2), na podłogach panele, ściany gładzone, malowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolnicza

Witomino-Radiostacja,Gdynia

227 000 zł43 m² 5 279,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie (43m2) po remoncie. Składa się z dwóch pokoi (20m2, 10m2), na podłogach panele. Kuchnia z oknem, oddzielna, w zabudowie, z pasem glazury na ścianie. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Obłuże

Obłuże,Gdynia

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 51m2 (2 pokoje + kuchnia + łazienka + wc).Dwie szafy na przedpokoju.Kuchnia umeblowana.Mały pokój umeblowany.Telefon, alarm, monitoring.Cicha okolica.Opłaty: lato 250,00 PLN; zima.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

310 000 zł58 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie (58m2) zaaranżowane w wysokim standardzie. Składa się z dwóch pokoi, na podłogach panele, ściany gładzone, malowane, w mniejszym pokoju szafa w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gdyni Chyloni. Blok 4 piętrowy ocieplony, mieszkanie bardzo ciepłe, położone w centrum Parku Kilońskiego, 3 piętro bez windy. Blisko zkm (4 minuty) skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

179 000 zł38 m² 4 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie (38m2) w spokojnej okolicy. Składa się z dwóch pokoi (16m2; 11m2), na podłogach panele, ściany w tapecie. Kuchnia z oknem, oddzielna, pas glazury w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starogardzka

Chylonia,Gdynia

1 000 zł36 m² 27,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, czyste, ciepłe i przytulne mieszkanie dwupokojowe, do wynajęcia na dłuższy okres. Nieruchomość znajduje się w bardzo spokojnej okolicy i w doskonałym punkcie komunikacyjnym (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cylkowskiego

Redłowo,Gdynia

310 000 zł42 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie (42m2) z widokiem na panoramę Gdyni. Składa się z dwóch pokoi (z dwóch małych zrobiony jeden duży, drugi oddzielny), na podłodze parkiet, ściany gładzone, malowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pruszkowskiego

Pogórze,Gdynia

750 zł32 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe w Gdyni-Pogórze na Pruszkowskiego 32 m2 w pełni gustownie wyposażone. Parter z zabudowanym kratą balkonem.Polecam.Tanio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świętopełka

Orłowo,Gdynia

790 000 zł51 m² 15 490,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Elegancki, dwupokojowy apartament znajdujacy sie w apartamentowcu nazwanym "dwór Królowej Marysieńki" , który został usytuowany w zacisznej i willowej zabudowie Orłowa - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie (46m2) w dobrze zlokalizowanej części Gdyni. W pobliżu pełna infrastruktura, sklepy, szkoły, przystanki autobusowe oraz obwodnica. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam,szukamy współlokatorki do 2 pokojowego,eleganckiego mieszkania.W wyposażeniu znajduje się zupełnie nowa lodówka,zmywarka,zabudowa kuchenna,pow mieszkania 52m.posiada również miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie (36m2) w spokojnej okolicy. Składa się z dwóch pokoi (15m2; 8m2), na podłogach panele, wykładzina, ściany gładzone, malowane. Kuchnia (5m2) z oknem, oddzielna, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pokrywa sprzedający! Dwupokojowe, słoneczne, ustawne mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w samym centrum Karwin, blisko środków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie (38m2) świeżo po remoncie, w wysokim standardzie wykończenia, częściowo umeblowane. Składa się z dwóch pokoi, na podłogach panele, ściany gładzone, malowane. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Architektów

Orłowo,Gdynia

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2 pokojowe aneks kuchenny łazineka.Mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy. wolne od zaraz.dodatkowo w cenie garaż, piwnica i taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

333 000 zł45 m² 7 416,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie (44,9m2) w stanie deweloperskim z projektem aranżacji projektanta w cenie. Na życzenie klienta, możliwość wykończenia mieszkania. Apartamenty Altoria Gdynia, mały Kack.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie (49m2) z balkonem. Składa się z dwóch pokoi, na podłogach parkiet, ściany gładzone, malowane. Sypialnia z zabudową i szafą z półkami, biurko wraz.