dowolna

Lokale usługowe Gdynia - Oferty najmu i sprzedaży lokali

284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Górskiego

Redłowo,Gdynia

2 000 000 zł96 m² 20 942,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do kontaktu, aby uzyskać wiecej informacji na temat dokładnej lokalizacji! Na sprzedaż wykończony, dwustronny lokal użytkowy o powierzchni 95,5 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

67,20 zł/m²171 m² 11 485 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni prawie 171 m2 w samym centrum Gdyni. Lokal z dużymi witrynami i dwoma wejścia od strony głównej i bocznej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Inżynierska

Orłowo,Gdynia

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy 50 m - Gdynia Orłowo, niezależne wejście, po remoncie. Prezentuję wyjątkowy lokal usługowy zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Obłuże,Gdynia

69,70 zł/m²33 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal o pow.33m2 na parterze z witryną z wejściem od ulicy głównej w Gdyni na Obłużu. Lokal znajduję się w kamienicy z 1931r. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

860 000 zł62 m² 13 871 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal w centrum Gdyni! Prezentujemy przestronny lokal o powierzchni 62 m , usytuowany w samym sercu Gdyni, co gwarantuje doskonałą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

422 000 zł35 m² 12 057,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Dąbrowa - lokal użytkowy gotowy do wejścia! Szukasz miejsca, które od razu zrobi dobre wrażenie na Twoich klientach? Ten lokal to idealna przestrzeń, by rozwinąć skrzydła i rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

136,36 zł/m²22 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczno-usługowy o pow. 22m2 samym w sercu Gdyni przy Skwer Plymouth z ogródkiem gastronomicznym o pow.88m2. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 30 m2, znajdujący się w Gdyni Chwarzno-Wiczlino. Nieruchomość położona jest w bardzo dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 70,19 m2, znajdujący się w Gdyni Chwarzno-Wiczlino. Nieruchomość położona jest w bardzo dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Gryfa Pomorskiego

Karwiny,Gdynia

66,67 zł/m²48 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 48 m , położony w jednej z najgęściej zaludnionych dzielnic Gdyni - na Karwinach. To doskonała propozycja dla przedsiębiorców szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 40 m2, znajdujący się w Gdyni Chwarzno-Wiczlino. Nieruchomość położona jest w bardzo dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

72,81 zł/m²108 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o powierzchni 108,5m2 samym w sercu Gdyni. Lokal znajduję się na parterze z witryną i wejściem od ulicy głównej przy ul. Świętojańskiej w kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

71 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Dąbrowa - gotowy lokal usługowy na start Twojego biznesu! Szukasz idealnej przestrzeni na rozwój własnej działalności? Zatrzymaj się na chwilę - ten lokal ma wszystko, czego potrzebujesz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Karwiny,Gdynia

53,33 zł/m²15 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Znakomicie zlokalizowany pawilon do wynajęcia o powierzchni 15m2 w Gdyni w Karwinach. Pawilon znajduję się na rynku na Karwinach w najbardziej ruchliwej alejce. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Grabówek,Gdynia

300 000 zł117 m² 2 564,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze z witryną przy głównej ulicy o powierzchni 117m2 w Gdyni na grabówku/leszczynkach. Lokal znajduję się w pawilonie z 1992r. Lokal jest dwupoziomowy. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

68,97 zł/m²58 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najemca nie płaci prowizji! lokalizacja: lokal usługowy zlokalizowany jest w Gdyni w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra przy ulicy Ignacego Krasickiego 45, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biura serwisowane w centrum Gdyni to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących elastyczności i wygody. Ceny już od 1500 zł miesięcznie. Oferujemy szeroki wybór gabinetów o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

71,43 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal przygotowany pod salon kosmetyczny, położony w centrum Gdyni, przy jednej z głównych ulic miasta, w drugiej linii zabudowy. Bezczynszowy! ogrzewanie miejskie. Lokal z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Grabówek,Gdynia

3 400 000 zł380 m² 8 947,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Globalproperty ma do zaoferowania dla Państwa świetnie prosperujący biznes noclegowy z możliwością przekształcenia na inny typ działalności lub dom rodzinny. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Grabówek,Gdynia

46,67 zł/m²75 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o pow.75m2 z witryną od ulicy głównej na parterze w Gdyni na Grabówku. Lokal znajduję się w prywatnym domu wolnostojącym na terenie zamkniętym z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Aragońska

Oksywie,Gdynia

75 zł/m²28 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na wynajem - 28 m , parter, nowy budynek - Gdynia Oksywie, ul. Aragońska Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 28 m , położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Śląska

Śródmieście,Gdynia

63,83 zł/m²94 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam wyjątkową ofertę najmu dla inwestorów poszukujących lukratywnych zwrotów w tętniącej życiem lokalizacji. Ten lokal handlowy, położony na rogu ruchliwych ulic Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chwarznieńska

Wiczlino,Gdynia

2 790 000 zł437 m² 6 384,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaje lokal usługowy wolnostojący z piwnicą o metrzu 280m2 oraz przyleglym parkingiem. Nad lokalem jest dom o powierzchni 157m2 i garaż na jedno auto. Cala nieruchomosc ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

53,89 zł/m²180 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal o powierzchni około 180m2 na głównej ulicy w Gdyni Obłużu. Lokal po banku, dlatego jest przystosowany do podobnej działalności bez nakładów finansowych. Doskonały byłby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

92,95 zł/m²65 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony na nowym osiedlu w ciągu handlowo-usługowego. Mieści się na parterze apartamentowca. Posiada wysokie witryny od strony ulicy. Jest bardzo dobrze widoczny od strony ulicy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

42 zł/m²200 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dobrze zlokalizowany obiekt do wynajęcia o pow.200m2 w Gdyni na Dąbrowie. Lokal znajduję się w sąsiedztwie głównej ulicy. Obiekt o przeznaczeniu handlowym, usługowym, biurowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Cisowa,Gdynia

17 zł/m²500 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o pow.500m2 w perfekcyjnej lokalizacji przy głównej trasie w Gdyni na Cisowej. Wejście do lokalu od ulicy głównej- od Morskiej. Lokal składa się z 4-pomieszczeń głównych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Orłowo,Gdynia

87,50 zł/m²28 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy z witryną po kapitalnym remoncie do wynajęcia o pow. 28m2 w Gdyni w Orłowie. Lokal znajduje się na parterze w kamienicy w ciągu handlowo-usługowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Grabówek,Gdynia

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o pow.80m2 w Gdyni na Grabówku. Lokal znajduję się w prywatnym domu wolnostojącym na terenie zamkniętym z prywatnym wejściem i dużym tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Cisowa,Gdynia

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o pow.200m2 z placem o pow.1000m2 w perfekcyjnej lokalizacji przy głównej trasie w Gdyni na Cisowej. Wejście do lokalu od ulicy głównej- od Morskiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Cisowa,Gdynia

14 zł/m²750 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o pow.750m2 w perfekcyjnej lokalizacji przy głównej trasie w Gdyni na Cisowej. Wejście do lokalu od ulicy głównej- od Morskiej. Lokal składa się z 10-pomieszczeń głównych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

1 552 320 zł118 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem lokal usługowo-biurowy przy ul. Redłowskiej w Gdyni o powierzchni 117,6 m na dwóch poziomach. Parter z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kasztanowa

Orłowo,Gdynia

30,26 zł/m²258 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal w samym sercu Gdyni Orłowo. Szczególnym atutem tej nieruchomości jest dogodna i komfortowa lokalizacja. DO wynajęcia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

80 000 zł24 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy zlokalizowany przy Chylońskiej w Gdyni. Atuty pawilonu: położenie przy ulicy głównej o dużym natężeniu pieszych. Otoczeniu bloków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

449 000 zł34 m² 13 205,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - Gdynia, ul. Śląska Lokalizacja: gdynia, ul. Śląska Powierzchnia: 33,9 m Poziom: parter Typ nieruchomości: lokal usługowy Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

102,94 zł/m²34 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy - Gdynia, ul. Śląska Lokalizacja: gdynia, ul. Śląska Powierzchnia: 33,9 m Poziom: parter Typ nieruchomości: lokal usługowy Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

35,71 zł/m²252 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy do wynajęcia lokal na I piętrze budynku o powierzchni 252 m2 składający się z open space o powierzchni 152m2 i 3 pomieszczeń biurowych (40m2, 24m2 i 17m2) oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

35,19 zł/m²287 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy do wynajęcia lokal na II piętrze budynku o powierzchni 287 m2 składający się z open space i 2 mniejszych pomieszczeń biurowych oraz kuchni i łazienki. - budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

98,20 zł/m²111 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 111m2 na parterze z witryną w prestiżowej, nadmorskiej dzielnicy Gdyni-w Orłowie. Lokal znajduję się na skrzyżowaniu ulicy Orłowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem wynajmu jest lokal biurowy usytuowany na ostatnim piętrze, w zadbanej III piętrowej kamienicy w samym sercu Gdyni przy ulicy Świętojańskiej. Miejsce szczególnie polecane dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Gdynia

Oksywie,Gdynia

1 279 000 zł140 m² 9 135,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość na sprzedaż na w województwie pomorskim w Gdyni Oksywie. Znajduje się na nowym osiedlu, przy jednej z głównych ulic dzielnicy. Narożny lokal o powierzchni prawie 140.