dowolna

Lokale usługowe Gdynia - Oferty najmu i sprzedaży lokali

284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Gdynia

Oksywie,Gdynia

1 279 000 zł140 m² 9 135,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość na sprzedaż na w województwie pomorskim w Gdyni Oksywie. Znajduje się na nowym osiedlu, przy jednej z głównych ulic dzielnicy. Narożny lokal o powierzchni prawie 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

44,25 zł/m²113 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy usytuowany na II piętrze w zadbanej III piętrowej kamienicy w samym centrum Gdyni, przy ulicy Świętojańskiej. Miejsce szczególnie polecane dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

67,20 zł/m²171 m² 11 485 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy o powierzchni prawie 171 m2 w samym centrum Gdyni. Lokal z dużymi witrynami i dwoma wejścia od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

50 zł/m²130 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem wynajmu jest nietuzinkowy lokal handlowo - usługowy mieszczący się w historycznej kamienicy przy ulicy Świętojańskiej w Gdyni. Ze względu na położenie jest to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

100 zł/m²35 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

1 552 320 zł118 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gdynia Redłowo | Lokal usługowo-biurowy 117,6 m | Witryna od ulicy | 2 poziomy | Idealny pod usługi i biuro Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o powierzchni 117,6 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Akacjowa

Orłowo,Gdynia

26,76 zł/m²258 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal w samym sercu Gdyni Orłowo. Szczególnym atutem tej nieruchomości jest dogodna i komfortowa lokalizacja. DO wynajęcia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

35,78 zł/m²109 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal dwupoziomowy o pow.109m2 w Gdyni na Działkach Leśnych. Lokal znajduję się w budynku na terenie zamkniętym. Składa się z dwóch poziomów. Poziom pierwszy to pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal handlowo/usługowy położony w dzielnicy Gdynia Obłuże ul. Benisławskiego. Lokal: powierzchnia ok. 90m2 z wyjściem i witrynami od głównej ulicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Śródmieście,Gdynia

33,42 zł/m²839 m² 28 025 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 838,56 m , położony przy jednej z głównych, ruchliwych ulic w centrum Gdyni. Doskonała lokalizacja zapewnia wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

990 000 zł84 m² 11 785,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas na sprzedaż lokal usługowy w sercu Gdyni - wejście od ul. Świętojańskiej i Władysława IV.! topowa lokalizacja, która pracuje na Twój sukces - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

422 000 zł35 m² 12 057,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Dąbrowa - gotowy lokal usługowy na start Twojego biznesu! Szukasz idealnej przestrzeni na rozwój własnej działalności? Zatrzymaj się na chwilę - ten lokal ma wszystko, czego potrzebujesz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Orłowo,Gdynia

54,44 zł/m²90 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowy po generalnym remoncie lokal do wynajęcia o pow. 90m2 w Gdyni w Orłowie. Lokal znajduję się w odnowionej i dobrze utrzymanej kamienicy z 1974r. Prywatne wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

749 000 zł70 m² 10 633,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż - lokal użytkowy Z najemcą "żabka" - gdynia, wielki kack Lokal z długoterminowym, stabilnym najemcą - gotowa inwestycja! lokalizacja: gdynia - Wielki Kack, ul. Myśliwska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mariacka

Kamienna Góra,Gdynia

100 zł/m²50 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kamienna Góra, lokal usługowy usytułowany na parterze z osobnym wejściem, o powierzchni 50 m2, prestiżowa lokalizacja, idealne miejsce pod np. salon beauty, czy gabinet lekarski. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

85,21 zł/m²65 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowy Lokal usługowy/gastronomiczny/medyczny/biurowy itp. Św. Piotra / Gdynia Centrum Do wynajęcia parterowy lokal usługowy/gastronomiczny o powierzchni 64,55m2, z dużymi witrynami ekspozycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Śródmieście,Gdynia

63,09 zł/m²32 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem lokal biurowy położony na drugim piętrze budynku Transatlantyk w Gdyni Śródmieście przy Placu Kaszubskim. Warunki najmu Czynsz najmu 2 000 zł (lokal wraz z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

1 552 320 zł118 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem lokal usługowo-biurowy przy ul. Redłowskiej w Gdyni o powierzchni 117,6 m na dwóch poziomach. Parter z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

92,17 zł/m²65 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal komercyjny nadający się praktycznie pod każdego rodzaju działalność. Gdynia Śródmieście, ul. Wójta Radtkego (naprzeciwko hali targowej) powierzchnia całkowita 65,10 m2. Idealna lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Kamienna Góra,Gdynia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o powierzchni 50m2 w topowej lokalizacji Gdyni na Kamiennej Górze. Lokal znajduję się na parterze w zadbanym, dobrze utrzymanym, stylowym budynku z 1995r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Gdynia

56,15 zł/m²65 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

65 m2 - ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10 - budynek art deco Podana cena jest ceną netto. Lokal usługowy w prestiżowej lokalizacji. Usytuowany na parterze luksusowego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

2 950 000 zł157 m² 18 789,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Obłuże,Gdynia

25,45 zł/m²110 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość zlokalizowana w Gdyni przy ulicy Tucholskiej. Otoczenie o dużym natężeniu osób, nieopodal bloki mieszkalne, sklepy wielopowierzchniowe. Powierzchnia 110m2. Duża witryna! Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Oksywie,Gdynia

54 zł/m²75 m² 4 050 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość na wynajem na w województwie pomorskim w Gdyni Oksywie. Znajduje się na nowym osiedlu, przy jednej z głównych ulic dzielnicy. Narożny lokal o powierzchni prawie 70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 350 000 zł76 m² 17 739,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Gdynia

115,48 zł/m²61 m² 6 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Możesz wynająć w w Świecie Nieruchomości, zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Najemcy! Gdynia Śródmieście, plac Kaszubski! Do wynajęcia nowy lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

119,97 zł/m²167 m² 19 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

42,60 zł/m²94 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Chwarzno,Gdynia

68,81 zł/m²73 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze z witryną o pow. 73m2 w Gdyni na Chwarznie. Lokal znajduję się na nowym, popularnym osiedlu z 2024r., Sokółka, deweloper Hossa. W skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

98,98 zł/m²158 m² 15 590 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Możesz wynająć w w Świecie Nieruchomości, zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Najemcy! Do wynajęcia nowy narożny lokal z witryną - Gdynia Śródmieście Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

112,82 zł/m²20 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ulica Starowiejska w Gdyni jest najstarszą ulicą tego miasta, to jego Śródmieście. Równoległa z ul. 10 Lutego. Rozpoczyna się na Placu Gdynian Wysiedlonych, krzyżuje z ul. 3 maja, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Słowackiego

Kamienna Góra,Gdynia

66 zł/m²50 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Możesz wynająć w w Świecie Nieruchomości, zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Najemcy! gdynia kamienna góra! do wynajęcia parterowy lokal Z witryną 2 minuty do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Gdynia

97 zł/m²206 m² 19 988 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

69,23 zł/m²195 m² 13 500 zł

 

 

 

Orłowo,Gdynia

179 zł/m²14 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Tatrzańska

Działki Leśne,Gdynia

24,63 zł/m²731 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Filipkowskiego

Wiczlino,Gdynia

79 000 zł65 m² 1 213,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest odstępne za Delikatesy Mięsne w Gdyni dzielnicy Chwarzno Wiczlino. Delikatesy stale prosperują i przynoszą dochody, klient przejmuje działający biznes otwarty od 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

194,44 zł/m²18 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Nowoczesny gabinet do wynajęcia o powierzchni 18m2 na parterze w sercu Gdyni przy ul.Świętojańskiej. Gabinet znajduję się w lokalu w topowej inwestycji Baltic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

57,39 zł/m²58 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy w Orłowie przy ulicy Przebendowskich. Atuty oferty: - dobra lokalizacja - blisko do skm - obok ch Klif, duży ruch pieszy i samochodowy Lokal o powierzchni 57,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

43,08 zł/m²65 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji na parterze nieumeblowane do własnej aranżacji. Lokal można użytkować jako miejsce biurowe lub usługowe. Możliwość przerobienia na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

50 zł/m²23 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem wynajmu jest pomieszczenie biurowe w samym centrum Gdyni przy ul. Władysława IV. Jeżeli poszukujesz kameralnego miejsca do pracy, zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji i niskich.