dowolna

Lokale usługowe Gdynia - Oferty najmu i sprzedaży lokali

284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

56,99 zł/m²193 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia, 4 min do skm Wzgórze Św. Maksymiliana, przystanek autobusowy przed budynkiem, ul. Kielecka róg Bydgoskiej, wolny od 1 września 2024! Lokal składa się aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

36 zł/m²121 m² 4 356 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 121 m2, położony w Gdyni przy ulicy Hutniczej. Lokal składa się z czterech pomieszczeń: części głównej o pow. 70,42 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

198,39 zł/m²76 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

499 000 zł73 m² 6 828,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż przestronny lokal usługowy w klimatycznej kamienicy niespełna 2,5 km od ścisłego centrum Gdyni. Budynek: stylowa kamienica zarządzana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mysłowicka

Orłowo,Gdynia

63,33 zł/m²30 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

2 pokojowy lokal pod działalność w prestiżowej dzielnicy - Gdynia Orłowo Przedstawiam Państwu lokal z 2 osobnymi pomieszczeniami o powierzchni użytkowej ok. 30 m2 usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Śródmieście, ul. Świętojańska, składający się z 2 pomieszczeń, w tym jedno open space, recepcja/hall z aneksem kuchennym, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Obłuże,Gdynia

440 000 zł49 m² 8 943,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal na parterze z witryną w pawilonie handlowo-usługowym o pow. 49,2m2 w Gdyni na Obłużu. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Grabówek,Gdynia

48,94 zł/m²47 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal do wynajęcia o powierzchni 47m2 na Grabówku przy głównej ulicy. Lokal znajduje się na parterze w ciągu lokali usługowo-handlowych. Posiada duża witrynę. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

151,01 zł/m²30 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Perfekcyjnie zlokalizowany lokal z witryną o pow. 29,8m2 w Śródmieściu Gdyni przy głównej ulicy 10 Lutego. Lokal znajduję się na parterze w ciągu handlowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Chylonia,Gdynia

32,73 zł/m²55 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal handlowo - usługowy o powierzchni 55 m , zlokalizowany na II piętrze budynku przy jednej z głównych ulic Gdyni - ul. Morskiej. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

1 389 000 zł265 m² 5 241,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Inwestycyjny budynek usługowo-mieszkalny z gotowym biznesem o pow.265m2 w Gdyni na Dąbrowie. Działka o pow.397m2. Budynek składa się z dwóch kondygnacji. Parter o pow.ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Gdynia

Śródmieście,Gdynia

41,88 zł/m²117 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronne 5-pok.lokal do wynajęcia o pow.117m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokal znajduję się w zabytkowej kamienicy z windą na ogrodzonym terenie. W skład lokalu wchodzi pięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Wiczlino Ogród,Gdynia

330 000 zł44 m² 7 508,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal na parterze z witryną o pow. 43,95m2 w Gdyni na Wiczlinie. Lokal znajduję się na nowym, popularnym osiedlu z 2023r., Wiczlino Ogród, deweloper Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

24,14 zł/m²145 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia biuro, garaż i część mieszkalna w Gdyni Dąbrowie blisko Chwaszczyna. Na nieruchomość o łącznej powierzchni 145m2 składa się: biuro - recepcja, pokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

820 000 zł42 m² 19 523,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow 42m2 położony w samym centrum miasta - wokół banki, biura, sklepy - vis a vis zus-u - doskonała propozycja dla inwestorów lub chcących otworzyć własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Oksywie,Gdynia

1 199 000 zł135 m² 8 858,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz przestronnego lokalu w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja, - lokal na parterze, - możliwość urządzenia lokalu pod działalności różnego typu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Oksywie,Gdynia

53,20 zł/m²135 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz przestronnego lokalu do wynajęcia w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja, - lokal na parterze, - możliwość urządzenia lokalu pod działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 769 000 zł315 m² 8 801,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż! Lokal dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni 314.60m2 położony w jednej z najszybciej rozwijającej się dzielnicy Gdyni- Redłowo, znajdujący się przy ulicy Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Chwarzno,Gdynia

118,75 zł/m²16 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowy i wykończony lokal usługowy o pow. 16m2 w Gdyni, dzielnica Chwarzno. Znajduje się na parterze w budynku usługowo-mieszkalnym przy głównym szlaku komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

70,68 zł/m²38 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 38,2 m2 położony w Gdyni- wzgórze Św. Maksymiliana, przy ul. Legionów, tj. ulicy równoległej do Alei Zwycięstwa stanowiącej jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Gdynia

Śródmieście,Gdynia

93,75 zł/m²32 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Gdynia Śródmieście - świetnie położony lokal w centrum Gdyni. Śródmieście jest doskonale skomunikowane, w pobliżu znajdują się przystanki zkm w niedalekiej odległości przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

950 000 zł73 m² 13 013,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjna przestrzeń komercyjna o powierzchni 73m2, z zabezpieczonym długoterminowym Najemcą, usytuowana na parterze budynku w prestiżowej lokalizacji w Gdyni Mały Kack.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> lokal idealny pod wszelkiego rodzaju działalność usługową, handlową, biuro < przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny lokal usługowy, usytuowany na parterze w III piętrowym budynku mieszkalno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

87,50 zł/m²40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy do wynajęcia o powierzchni ok 40m2 na parterze w sercu Gdyni przy ul. Świętojańskiej. Wejście do lokali z ulicy głównej. Lokal ma duże witryny. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego lokalu usługowego o powierzchni 150 m2, położonego przy ulicy Świętojańskiej w eleganckiej, wyremontowanej przedwojennej kamienicy. To niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

52,50 zł/m²80 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Znakomicie zlokalizowany 3-pokojowy lokal do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 80m2. Lokal znajduję się w kamienicy z windą na 2-piętrze. W skład lokalu wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

108,44 zł/m²65 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony na nowym osiedlu w ciągu handlowo-usługowego. Mieści się na parterze apartamentowca. Posiada wysokie witryny od strony ulicy. Jest bardzo dobrze widoczny od strony ulicy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

53,20 zł/m²135 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal usługowy zlokalizowany na gdyńskim Oksywiu. Nie chcesz wynajmować? Możesz kupić tą nieruchomość - zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę szczegółowych informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

85 zł/m²70 m² 5 925 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite poleca Lokal o powierzchni całkowitej 69,60m2 m2 w nowo wybudowanym apartamentowcu w Gdyni przy ul. Żeromskiego 7. Na powierzchnię lokalu składa się: - sala usługowa 64,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rybickiego

Śródmieście,Gdynia

79,99 zł/m²56 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o numerze F.01 z przeszkloną witryną położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Yacht Park w Gdyni Śródmieściu. Ekskluzywna inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

1 279 000 zł135 m² 9 449,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dotyczy sprzedaży przestronnego lokalu usługowego zlokalizowanego na gdyńskim Oksywiu. Nie chcesz kupować? Możesz wynająć tą nieruchomość - zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

53,19 zł/m²47 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty/ dla kogo: lokal komercyjny dla przedsiębiorców kierujących ofertę swoich produktów lub usług do lokalnych odbiorców, w szczególności mieszkańców osiedli charakteryzujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

99,91 zł/m²110 m² 10 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: nieruchomość o powierzchni 110 m. kw., posiadająca witrynę widoczną dla osób poruszających się wzdłuż głównej gdyńskiej arterii, rozpoczynającej się na granicy Sopotu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rybickiego

Śródmieście,Gdynia

100 zł/m²52 m² 5 192 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o numerze C.01 z przeszkloną witryną, przystosowany dla gastronomii, położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Yacht Park w Gdyni Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

70 zł/m²60 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja Budynek biurowo -magazynowy zlokalizowany w centrum Gdyni, w niewielkiej odległości od nadmorskich terenów rekreacyjnych i obiektów handlowo-usługowych. Dobra dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Plac Górnośląski

Orłowo,Gdynia

42,86 zł/m²105 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny 3 pokojowy lokal pod działalność biurową w prestiżowej dzielnicy - Gdynia Orłowo Przedstawiam Państwu 3 pokojowy lokal o powierzchni użytkowej ok. 105 m2 usytuowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Wiczlino Ogród,Gdynia

59,16 zł/m²44 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

34 zł/m²316 m² 10 744 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do własnej aranżacji o powierzchni 316m2 w Gdyni na Działkach Leśnych. Lokal znajduję się na parterze kamienicy. Nieruchomość składa się z trzech niezależnych lokali, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rybickiego

Śródmieście,Gdynia

62,51 zł/m²78 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: yacht Park to połączenie nowoczesnej architektury i prestiżowej lokalizacji. Ten wyjątkowy kompleks apartamentów i lokali usługowych usytuowany został w centrum Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wrocławska

Mały Kack,Gdynia

75 zł/m²16 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pomieszczenie usługowe o powierzchni ok 16 m2 znajdujące się na parterze budynku mieszkalnego. Składa się z głównego pomieszczenia z dużą witryną wychodzącą wprost na ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Spokojna

Mały Kack,Gdynia

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Villa Spokojna to nowoczesny wybudowany przez Euro Styl 10-apartamentowy budynek, wyposażony we wszelkie udogodnienia, zbudowany z myślą o wymagających mieszkańcach. W obiekcie znajduje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij