Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia Osiedle Kolonia Chwaszczyno

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

3 039 076 zł133,88 m² 22 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal Gastronomiczny 133,88 m | Parter | Orłowo Square | Narożna Witryna *lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Śląska

Śródmieście,Gdynia

62 zł/m²19,65 m² 1 218 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem pokój biurowy mieszczący się na III p. budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Pokój nie jest umeblowany - zdjęcie poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,89 m² 12 359,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna i zaskakująco przestronna kawalerka przy lesie - Gdynia Oksywie Szukasz miejsca, gdzie po pracy zamiast szumu samochodów usłyszysz szum drzew, a jednocześnie do przystanku zkm.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²20 m² 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem biuro 20m2 zlokalizowane przy ul.Janka Wiśniewskiego. Biuro typu open-space, znajduje się na II piętrze budynku. Czynsz najmu: 46pln/m2 netto - kwota ta obejmuje ogrzewanie, wodę i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²27 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Nowoczesne gabinety do wynajęcia w Gdyni na Małym Kacku. Lokal znajduję się w budynku na terenie zamkniętym z witryną i wejściem od ulicy. Dostępne 3 gabinety :.

Szczegóły ogłoszenia

832 400 zł115,40 m² 7 213,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwukondygnacyjnego apartamentu zlokalizowanego w Gdyni w dzielnicy Wielki Kack. Nieruchomość o powierzchni ponad 111 m oferuje duże.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł37,08 m² 9 843,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości: - dostępne od zaraz - 2 pokoje - 10 minut pieszo do skm Leszczynki, 3 minuty do przystanku autobusowego - winda w budynku lokalizacja: budynek położony jest w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 917 m² 469,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Gdynia-chwarzno/wiczlino. Działka w granicach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! Jeśli cenisz sobie piękno krajobrazu i niepowtarzalny kontakt z przyrodą, ta działka jest dla ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Działki Leśne,Gdynia

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni Działki Leśne, przy ul. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 440 m² 624,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż płaska działka o pow. 1440 m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną - strefa rezydencjalna. Gdynia Dąbrowa ul. Kolonia dz. nr 857 obręb 0014 Dąbrowa Wyjątkowa działka dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, Kolonia Chwaszczyno

Kolonia Chwaszczyno,Gdynia

699 000 zł1 687 m² 414,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo - handlowa o powierzchni 1687 m2, znajdująca się w Gdyni w okolicach giełdy towarowej "giełda Gdynia-Chwaszczyno". Uzbrojenie przy działce: woda, prąd, tel., dobry.