dowolna

Domy umeblowane Gdynia - Oferty sprzedaży i wynajmu

122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olkuska

Mały Kack,Gdynia

1 800 000 zł180 m² 10 022,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:237 m²

Oryginalne wnętrza, urządzone w industrialnym stylu, zastosowane nowoczesne, gustowne rozwiązania architektoniczne. Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja nieruchomość usytuowana jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kazimierza Królewicza

Mały Kack,Gdynia

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szybki termin wydania! Dom położony w dzielnicy Mały Kack dla miłośników miejskiego klimatu, dla rodziny z dziećmi. Zapewnia szybki dostęp do wszelkich udogodnień dużego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Pogórze,Gdynia

1 199 000 zł174 m² 6 890,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Tylko W mio casa! klimatyczny dom wolnostojący Z pięknym, zadbanym ogrodem! pogórze - idealna lokalizacja do życia, przekonaj się sam/a! lokalizacja: pogórze. Zaciszny zakątek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Batalionów Chłopskich

Redłowo,Gdynia

14 000 zł318 m² 44,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:562 m²

Love at home prezentuje! W ofercie wynajmu wolnostojący , wyremontowany piękny dom o powierzchni 318 m2. Dom posiada ogród o pow. 550 m 2 oraz dużą zagospodatrowaną pod pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Cisowa

Cisowa,Gdynia

16 800 zł200 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o pow.200m2 w Gdyni na Cisowej. Działka o pow.1000m2. Dom dla firm i dla pracowników. Podpiwniczenie:2-pokoje, kuchnia, łazienka. Parter: 2-pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Cisowa,Gdynia

430 000 zł55 m² 7 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:336 m²

Cena do negocjacji! Uwaga! Ciekawa nieruchomość w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gdyni - Cisowie, w otoczeniu bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Oksywie

Oksywie,Gdynia

1 199 000 zł120 m² 9 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Lokal mieszkalny usytuowany w kondygnacji 4-częściowego budynku. Wysoki standard wykończenia, nie wymaga nakładu czasowego ani finansowego. Piękna okolica Zakątek Rybacki, gdynia Oksywie. Do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Walerianowa

Dąbrowa,Gdynia

1 120 000 zł280 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:188 m²

Sprzedam dom w cichej i spokojnej dzielnicy w Gdyni-Dąbrowa. Wezmę pod uwagę zamianę na 4 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdynia Wiczlino. Lokalizacja Niewątpliwym atutem lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Orłowo

Orłowo,Gdynia

3 700 zł76 m² 48,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wynajme pól domu Bezczynszowego - 76 M2, ogrodzony Z miejscem postojoym na posesji Idealne miejsce dla osób ceniących spokój oraz ciszę. Kameralny budynek wśród niskiej zabudowy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Piołunowa

Dąbrowa,Gdynia

7 000 zł300 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wynajmę prywatnie duży wygodny dom zlokalizowany w dzielnicy Gdynia Dąbrowa. Dom znajduje się na końcu ślepej uliczki w bardzo cichym i kameralnym miejscu, z jednoczesnym łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

1 750 000 zł290 m² 6 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:385 m²

Duży, zadbany i przestronny dom z ogrodem i kominkiem! Powierzchnia całkowita ok 290m2/użytkowa ok 200 m2/działka 385 m2; 5-pokoi. Dom składa się z trzech kondygnacji : piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Redłowo

Redłowo,Gdynia

6 950 zł200 m² 34,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przestronny dom do wynajęcia o pow. ok 200 m2 w Gdyni w Redłowie. Dom składa się z czterech kondygnacji. Przyziemie : pokój, łazienka, toaleta, sauna, garaż. Parter : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Deszczowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 349 000 zł140 m² 9 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:649 m²

Zalety nieruchomości: - salon z wyjściem na ogród, - powierzchnia działki 649 m2, - garaż w bryle budynku, - dodatkowe zadaszone miejsce postojowe na podjeździe, - bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piekarska

Obłuże,Gdynia

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem niezależny domek O powierzchni 55 M2 znajdujący się W gdyni obłuże dom: do wynajmu proponujemy samodzielny dom zlokalizowany na działce na którym stoją 2 budynki. Domek składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

1 499 000 zł249 m² 6 020,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 249 m2 znajdujący się w doskonałej dzielnicy Gdyni - Leszczynki. Nieruchomość znajduję się w doskonałej lokalizacji tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Olkuska

Mały Kack,Gdynia

1 800 000 zł180 m² 10 022,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:237 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wielki Kack,Gdynia

5 200 zł80 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:172 m²

Dostępne od lipca Uroczy dom w stylu skandynawskim czy holenderskim. Piękna i spokojna okolica, niedaleko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i stadniny konnej. W pobliżu pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

1 999 999 zł369 m² 5 420 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

!cudowny dom 60 m od morza Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 345 m2 graniczącej z Krajobrazowym Rezerwatem Przyrody, pełnym zieleni i malowniczych ścieżek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mały Kack,Gdynia

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

1 870 000 zł193 m² 9 689,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, trzy kondygnacje : piwnica użytkowa, parter, i piętro. Rynek wtórny, zagospodarowana działka 240 m2. Prąd, gaz, kanalizacja, instalacja tv i tv sat. Siedem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:998 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy przy samym lesie z piękną, dużą działką? Ta oferta jest dla Ciebie! Duże możliwości przebudowy domu oraz aranżacji działki! atuty: - piękna, duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chwarzno,Gdynia

1 500 000 zł238 m² 6 302,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowy dom położony na skraju lasu w otoczeniu domów jednorodzinnych w Gdyni w dzielnicy Chwarzno. Willowa okolica, cisza i spokój dzięki mało uczęszczanej ulicy. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Obłuże,Gdynia

2 999 000 zł409 m² 7 329,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:337 m²

Dom jednorodzinny | 409m2 | 8 pokoi | 4 łazienki | 4 tarasy | przestronne wnętrze | gdynia obłuże wydzielone osobne mieszkanie O pow. 100 m2 Z własnym ogródkiem. Lokalizacja: dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 500 000 zł369 m² 6 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wielki Kack,Gdynia

1 990 000 zł142 m² 14 033,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg), mieszczący się na terenie zamkniętego osiedla, zlokalizowanego na terenie gdyńskiej dzielnicy Wielki Kack.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gedymina

Mały Kack,Gdynia

2 190 000 zł220 m² 9 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Bardzo atrakcyjnie usytuowany dom z widokiem na panoramę Gdyni oraz morze. Lokalizacja: dom położony jest na wzgórzu w Gdyni Małym Kacku. Znajduje się na osiedlu kameralnych domków. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

2 100 000 zł270 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:775 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 270 m2 położony w Gdyni, dzielnica Leszczynki. Wnętrze wykończone z wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosny Ludów

Redłowo,Gdynia

2 000 000 zł190 m² 10 526,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 190 m2, położony w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych. Okolica cicha, przyjazna, bezpieczna. Lokalizacja znakomita do wygodnego zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Żółkiewskiego

Oksywie,Gdynia

6 200 zł134 m² 46,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferta dostępna tylko W mio casa! W pełni wyposażony dom Z ogrodem, altanką, czterema pokojami, dwoma łazienkami, garażem, stołem do ping-ponga czeka na odpowiedzialnych najemców!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

2 100 000 zł127 m² 16 535,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, w kameralnej części nadmorskiej i bardzo prestiżowej dzielnicy Orłowo w Gdyni. Ulica Orłowska to rezydencjonalna okolica dolnego Orłowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

1 650 000 zł330 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Dom mieszkalno-usługowy położony na przepięknej działce o pow. 1100m w mpzp oznaczonej m2u, usytuowanej przy ul. Morskiej w pobliżu ul Kalksztajnów! Teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Żmudzka

Orłowo,Gdynia

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:641 m²

Do wynajęcia piętro domu z mozliwością noclegu 10-ciu osób Piętro domu, które jest do wynajęcia ma pow. 90 m2 i składa się z: - trzech pokoi - kuchni - łazienki Dom bliźniak wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówca

Mały Kack,Gdynia

2 150 000 zł295 m² 7 288,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:385 m²

Uroczy, duży dom typu bliźniak. Piękna i spokojna okolica, niedaleko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i stadniny konnej. W pobliżu pełne zaplecze handlowo - usługowe. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Słoneczna

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 049 000 zł269 m² 3 900,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:167 m²

Dom szeregowy położony w Gdyni Witomino, w pobliżu lasu i ul. Chwarznieńskiej, 2 min do obwodnicy -> idealna przestrzeń pod wynajem na mikrokawalerki lub dla Twojej rodziny! Szukasz domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kazimierza Królewicza

Mały Kack,Gdynia

8 950 zł150 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Rewelacyjna oferta domu do wynajęcia! Nieszablonowy, nowoczesny i zarazem bardzo przytulny dom z ogródkiem, kominkiem, garażem i 2 miejscami postojowymi przy budynku. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Deszczowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 349 000 zł140 m² 9 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:649 m²