dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia

3 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 027 ogłoszeń

2 490 000 zł147 m² 16 938,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Wyjątkowa oferta! restauracja w wysokim standardzie, z pozwoleniem na alkohol, gotowa do prowadzenia działalności gastronomicznej, również na lokal użytkowy- sklep, placówkę finansową,.

Szczegóły ogłoszenia

69,88 zł/m²170,30 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy na wynajem | 170,30 m | Gdynia, ul. Śląska Do wynajęcia przestronny i reprezentacyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 170,30 m , położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 307 206 zł56,10 m² 23 301,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 686 zł43,22 m² 24 541,55 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dostępność: także weekendy i wieczory Atuty: kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem pod klucz w cenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku mieszkalnym, wśród domków jednorodzinnych w Gdyni Redłowie. Dom kilku mieszkaniowy usytuowany jest przy cichej, zamkniętej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł15 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta Wynajmu działki w Gdyni, ul. Chwarznieńska - Idealna dla Twojego Biznesu! Szukasz przestronnej i dobrze zlokalizowanej działki pod działalność gospodarczą w Gdyni? Mamy idealną.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²380 m² 4 940 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 380 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł225 m² 9 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy Z najemcą, wyposażony, w bardzo dobrej lokalizacji - na trasie z Dworca Głównego Gdynia, praktycznie tuż przy wyjściu z tunelu, w centrum dzielnicy Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł88,10 m² 12 474,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty nieruchomosci: - funkcjonalna przestrzeń - unikatowe, 5-pokojowe mieszkanie - Gotowe do wprowadzenia - Dwupoziomowy układ - wyraźny podział na strefę.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł844 m² 2 310,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 925 m²

Gdynia, budynek biurowo - techniczny, 844 m2, sprzedam, 1 950 000 zł. Budynek biurowy blisko portu w Gdyni. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²259,50 m² 15 051 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w centrum Gdyni. Budynek klasy A, klimatyzowane pomieszczenia, otwierane okna, dozorowany, kontrola dostępu, dostęp dla najemców 24/7. Lokal biurowy mieszczący się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

99 zł/m²75,25 m² 7 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 75,25m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69 m² 13 028,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Gdynia Orłowo. Idealne zarówno dla rodziny, jak i pod działalność gospodarczą! Nieruchomość usytuowana jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 573 760 zł107,24 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 107 m | Przestronny taras 53 m | Prywatna zieleń | Balkon I Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

89,12 zł/m²53,04 m² 4 727 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa mieszcząca się w budynku biurowym usytuowanym w śródmieściu Gdyni. Obszerny pokój o powierzchni 53,04 m2, klimatyzowany. Do dyspozycji najemcy także kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²1 000 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia magazyn o pow. 1000 m2 na pierwszym piętrze budynku biurowo-magazynowego. Wejście do magazynu przez dwie klatki schodowe. Magazyn posiada windę towarową. Wynajmij Z nami -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 490 000 zł448 m² 10 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:405 m²

Na sprzedaż dom wielorodzinny w Gdyni Orłowie przy ul. Jesionowej. Cena 4 490 000 zł, co daje około 10 022 zł za metr kwadratowy. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 448 m , liczba.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł998 m² 900,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wielki Kack to jedna z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni - spokojna i zielona, a jednocześnie doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem. To miejsce, w którym można cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

2 170 000 zł5 775 m² 375,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na końcu oddalonej od jezdni drodze wewnętrznej zlokalizowany jest wjazd na działkę pod rezydencję mieszkalną w środku zalesionego obszaru gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala produkcyjna w świetnej lokalizacji blisko drogi ekspresowej - Gdynia! lokalizacja: nieruchomość położona jest w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Dąbrowa. Hala położona.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł101 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Gdyni Orłowie. Kameralny, czteropiętrowy budynek, położony jest na granicy Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²57,50 m² 4 888 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy 57m2 jeden open space na "nowy orłowie" dostępny od zaraz lokalizacja Biuro znajduje się w dzielnicy Gdynia Orłowo na osiedlu "nowe Orłowo", przy głównej ulicy Alei Zwycięstwa. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł140 m² 13 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: -Prestiżowe, strzeżone osiedle Fort Forest -bliskość lasu i terenów rekreacyjnych -dwupoziomowy apartament z wysokim salonem 5,5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Tylko u nas! Komfortowy pokój z łazienką do wynajęcia w domku prywatnym w Gdyni na Witominie. Cena za pokój 2000zł/mc z opłatami. W domku są dwa pokoje; na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł268 m² 8 917,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) położony w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. To idealna propozycja dla osób, które cenią komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

45,50 zł/m²12,70 m² 577 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem biuro o powierzchni 12,7m2 znajdujące się w Gdyni Śródmieście przy ulicy Żeromskiego z dostępem do zaplecza sanitarnego oraz kuchni z jadalnią zaraz obok biura.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu 2 pokojowe słoneczne, nietuzinkowe mieszkanie z widokiem na zieleń z miejscem w hali garażowej w świetnej cenie! Prezentowany apartament znajduje się na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

69,23 zł/m²195 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

47,30 zł/m²70 m² 3 311 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec zlokalizowany w ścisłym centrum Gdyni. Bezpośrednie sąsiedztwo przystanków zkm oraz skm, liczne sklepy, gastronomia, punkty usługowe. Budynek wyposażony jest w 4 windy, recepcję,.

Szczegóły ogłoszenia

147,73 zł/m²44 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: budynek zlokalizowany jest w centrum Gdyni, przy skrzyżowaniu głównych ulic miasta 10 lutego i Władysława IV. Oddalony jest zaledwie o ok 500 m od dworca głównego pkp.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł46,50 m² 10 537,63 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w budynku z windą, zbudowanym w latach 70. XX wieku, z wielkiej płyty. Mieszkanie wymaga remontu, ale jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł68 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2 w Gdyni na Małym Kacku. Nowoczesne osiedle "apartamenty na Polanie". Budynek o nowoczesnej i oryginalnej.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł44 m² 18 634,09 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Agencja westate Gdańsk ma zaszczyt zaprezentować unikatowe, słoneczne i bardzo kameralne mieszkanie z panoramicznym, spektakularnym widokiem na morze o powierzchni 44 m w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł41,60 m² 11 298,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdynia Witomino Radiostacja, ładne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: świetne położenie, ta część dzielnicy położona jest na wzniesieniu, z ładnymi widokami, w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł74,40 m² 26 209,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przyjazne, 3 pokojowe wnętrze w relaksacyjnej lokalizacji. W odpowiednim oddaleniu od miejskiego zgiełku, na granicy Sopotu i Gdyni usytuowany jest kameralny kompleks mieszkaniowy. Niska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 200 zł31,71 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 31,71 m znajduje się na piętrze 1 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę, położoną w ścisłym centrum Gdyni w przedwojennej zadbanej kamienicy wyposażonej w windę. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,60 m² 14 012,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i miejscem w hali w Gdyni przy ulicy Bieszczadzkiej na Wielkim Kacku Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

49,31 zł/m²77,07 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gdynia -.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł361 m² 8 307,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 078 m²

Duży 3 poziomowy dom W otulinie lasu O powierzchni 361 M2 mieszczący się na działce O powierzchni 5 078 M2 Powierzchnia użytkowa domu wynosi 281 m2 Większa powierzchnia wynika.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,13 m² 12 445,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: osiedle Euro Styl gotowe do wprowadzenia wysoki standard wykończenia 5km do obwodnica Trójmiasta 5km do plaży 700m do przystanku autobusowego 13 minut piechotą do Biedronki i do Lidla 15 minut.