dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty wynajmu nieruchomości

883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Chwarzno,Gdynia

2 250 zł38 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie w Gdyni na osiedlu Sokółka. Mieszkanie znajduje się w bloku oddanym do użytku przez dewelopera w sierpniu 2020 roku, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 700 zł74 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Fantastycznie skomunikowane 3 przestronne niezależne pokoje na Wzgórzu Świętego Maksymiliana, 5 minut do skm! Idealna miejscówka dla grupy przyjaciół lub rodziny (z dziećmi wyłącznie umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wielki Kack,Gdynia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem w dzielnicy Wielki Kack. Mieszkanie jest po generalnym remoncie wyposażone w nowe meble oraz dodatki podkreślające design mieszkania. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: spokojna okolica blisko centrum i komunikacji, dwustronne, jasne. Lokalizacja: ulica Batalionów Chłopskich znajduje się w dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana, na granicy z Redłowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

70 zł/m²135 m² 9 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu pod swoją działalność gospodarczą - trafiłeś idealnie! Oferujemy Państwu lokale usługowe w nowym kompleksie w Gdyni, kameralny budynek biurowo - usługowy przy ul.Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:5/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od lini brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Gdyni Wzg. Św. Maksymiliana. Budynek znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

73,24 zł/m²34 m² 2 490 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapowiedź oferty W sercu tętniącej życiem Gdyni, przy ulicy Żeromskiego, prezentujemy Państwu pełną elegancji ofertę wynajmu unikatowego lokalu użytkowego z witryną o powierzchni 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

2 400 zł42 m² 58,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort I nowoczesność Osiedle Beauforta 2 to część nowej, prężnie rozwijającej się dzielnicy. Składa się z 9 nowoczesnych budynków, w których powstają komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 13.05.2024 BEZPIECZNE TRANSKACJE WSPIERAMY WAŻNĄ POLICĄ OC Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkanie w Gdyni, położone w dzielnicy Redłowo przy ulicy Legionów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koperkowa

Dąbrowa,Gdynia

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow.55m2 w Gdyni na Dąbrowie na zamkniętym osiedlu z patio. Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu. Budynek z 2000r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

2 750 zł42 m² 65,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, kompletnie urządzone mieszkanie w Gdyni Redłowie. Mieszkanie jest położone na parterze kameralnego budynku po kapitalnym remoncie. Do budynku przynależy prywatny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

100 zł/m²35 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> lokal idealny pod wszelkiego rodzaju działalność usługową, handlową, biuro < przedmiotem wynajmu jest atrakcyjny lokal usługowy, usytuowany na parterze w III piętrowym budynku mieszkalno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

4 300 zł60 m² 71,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajmu komfortowego dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 60,5 m2, usytuowanego w samym sercu Gdyni. Ta nieruchomość zlokalizowana jest na 4/5 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchnie 46m2 zlokalizowane w Śródmieściu Gdyni przy ulicy Starowiejskiej. 7 min spacerem od stacji Gdynia główna skm / pkp Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz przestronnego lokalu pod swoją działalność? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu lokalu o powierzchni 200 m2 przy ul. Helskiej. Polecamy ze względu na dogodny dojazd obwodnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Obłuże,Gdynia

3 200 zł77 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,90 m2, mieści się na parterze dwupiętrowego budynku w gdyńskiej dzielnicy Obłuże, przy ulicy Benisławskiego. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem jedno pokojowe mieszkanie W gdyni chyloni przy ul. Morskiej mieszkanie: lokal o powierzchni 36 m2 składa się z salonu, oddzielnej kuchni, garderoby, przedpokoju oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

1 600 zł24 m² 66,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od końca maja Ustawna, przytulna położona kawalerka położona w odrestaurownej kamienicy w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie stanowi otwartą przestrzeń z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w Gdyni Babie Doły - wynajem długoterminowy. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Ikara, na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku, po remoncie elewacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia magazyn o pow. ok. 50 m2 zlokalizowany w Gdyni przy ul. Hutniczej, usytuowany na 1.piętrze nieruchomości. W budynku winda towarowa, nośność 3 tony. Rampa, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Pogórze Górne,Gdynia

2 000 zł50 m² 40,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Połączenie ciszy i spokoju ze świetnym węzłem komunikacyjnym. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Śródmieście,Gdynia

67,23 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem atrakcyjnie położony lokal usługowy na trzecim pietrze w modernistycznej kamienicy w Gdyni Śródmieście przy ulicy Świętojańskiej. Warunki najmu Czynsz najmu 4 000 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Algierska

Oksywie,Gdynia

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 58m2 w Gdyni na Oksywiu. Mieszkanie znajduję się na 2-piętrze w bezczynszowym domu w zabudowie bliźniaczej. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Śródmieście,Gdynia

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Widokowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42m2 w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduję się w wieżowcu na 9-piętrze. Teren ogrodzony i zamknięty, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogodna

Witomino-Radiostacja,Gdynia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone na skraju lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w cichej i pięknej, zielonej okolicy, jednocześnie parę minut od centrum Gdyni. Mieszkanie odświeżone, odmalowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Orłowo,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament 2 pokojowy W gdyni orłowie. Apartament składa się z sypialni, salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, łazienki. Lokal: apartament jest nowy i wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 400 zł33 m² 73,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy Apartament w Nowej Inwestycji - Gdynia Grabówek zostań pierwszym najemcą! Przedstawiam Państwu całkowicie nowe wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe położone na I piętrze budynku o powierzchni 72 m2, mieszczące się przy ulicy Morskiej w Gdyni. Blok oznaczony jest ulicą Morską 97 jednakże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 600 zł60 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Działki Leśne,Gdynia

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z 50 m2 tarasem widokiem na morze Gdynia Działki Leśne z miejscem postojowym na 2 auta Lokalizacja: działki Leśne to jedna ze spokojniejszych dzielnic Gdyni w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlicz-Dreszera

Leszczynki,Gdynia

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni ok 31 m2, zlokalizowana w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Lesczczynki przy ul. Gen. Orlicz Dreszera. W pobliżu przystanek autobusowy, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdynia

Redłowo,Gdynia

14 000 zł308 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom z ogrodem do wynajęcia w Gdyni dzielnicy Redłowo o pow.308m2. Dom po generalnym remoncie. Składa się z dwóch kondygnacji i podpiwniczenia. Poziom -1: dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2-pok. mieszkanie z widokiem na zieleń w Gdyni Grabówek. Mieszkanie o wyższym standardzie, po generalnym remoncie. Nieruchomość o pow. 40m2 składająca się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Leszczynki,Gdynia

1 999 zł39 m² 50,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w Gdyni? Musi być dobrze skomunikowane dla niemotoryzowanych oraz zmotoryzowanych? Mieszkanie z balkonem, z ładnym widokiem oraz miejscem parkingowym? Mówisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: gdynia, dąbrowa. To cicha, spokojna i świetnie rozwinięta dzielnica. W okolicy znajdziemy pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz przychodnie. Wielkim atutem jest bliskość Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 64m2, zlokalizowane w Gdyni przy ul. Śląskiej 33, usytuowane na II piętrze kamienicy z nową elewacją. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

2 300 zł58 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 3-pok.mieszkanie o powierzchni 58,43m2 w Gdyni na Witominie. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

4 600 zł48 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: unikatowy apartament zaprojektowany przez projektanta wnętrz i wykończony w stylu pięknej modernistycznej Gdyni. Lokalizacja w centrum bijącego serca miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z widokiem na morze o pow.44m2, w którego skład wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz przestronny balkon. Mieszkanie jest wykończone.