dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty wynajmu nieruchomości

882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 600 zł15 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio na wynajem - gdynia, ul. Komandorska Mieszkanie: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 15 m2, zlokalizowane w wyremontowanej w 2023 roku kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

136,36 zł/m²22 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczno-usługowy o pow. 22m2 samym w sercu Gdyni przy Skwer Plymouth z ogródkiem gastronomicznym o pow.88m2. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 700 zł68 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie mieści się w kompleksie mieszkalny, wybudowany przez developera Allcon. Na parterze Redłowskiej Kaskady działa supermarket Auchan. Nad nim znajduje się patio, dostępne tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopolska

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdynia Mały Kack, mieszkanie do wynajęcia przy ul. Małopolskiej/łowickie. Lokalizacja: bardzo dobre położenie, w pobliżu Placu Górnośląskiego (sklepy ryneczek, usługi, małe sklepiki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Witomino,Gdynia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Witomino 4 piętro, ok. 40 m2. Mieszkanie w pełni umeblowane: salon z wyjściem na balkon Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miłosza

Redłowo,Gdynia

2 000 zł27 m² 74,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane z pięknym widokiem na zieleń. Mieszkanie składa się z: - sypialni z dużą szafą typu Komandor i podwójnym łóżkiem - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loklaizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 30 m2, znajdujący się w Gdyni Chwarzno-Wiczlino. Nieruchomość położona jest w bardzo dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Kaskada Redłowska w Gdyni Redłowie. Z mieszkania rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 70,19 m2, znajdujący się w Gdyni Chwarzno-Wiczlino. Nieruchomość położona jest w bardzo dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna i funkcjonalna kawalerka o pow.30m2 w Gdyni na Działkach Leśnych przy ul Ślaskiej w dogodnie skomunikowanej okolicy. Idealna dla osób ceniących kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50m2 w centrum Gdyni. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Gryfa Pomorskiego

Karwiny,Gdynia

66,67 zł/m²48 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 48 m , położony w jednej z najgęściej zaludnionych dzielnic Gdyni - na Karwinach. To doskonała propozycja dla przedsiębiorców szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino-Radiostacja,Gdynia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na 9- piętrze w Gdyni, witomino. Mieszkanie z pięknym widokiem na Zatokę. Mieszkanie w pełni umeblowane o powierzchni 47 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bytomska

Orłowo,Gdynia

85,11 zł/m²24 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem studio nagrań - Gdynia Orłowo Studio o powierzchni 23,5 m2 znajdujące się w budynku jednorodzinnym. Lokal znajdujący się na poziomie piwnicy, składa się z 2 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 000 zł38 m² 52,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem atrakcyjną kawalerkę o pow. 38 m2 położoną w centrum Gdyni przy ul. Świętojańskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku z windą i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga. Mieszkanie dostępne od lutego 2026. 1-pokojowe komfortowe mieszkanie z osobną kuchnią w centrum Gdyni, usytuowane na parterze w budynku 3 - piętrowym. Mieszkanie z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 990 zł58 m² 34,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe przy ulicy Konwaliowej 8e. Nieruchomość: powierzchnia 58 m2. Piętro 3. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: w pobliżu liczne punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

56,41 zł/m²24 m² 1 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro w prestiżowej lokalizacji-po generalnym remoncie w 2017 roku! Nieruchomość znajduje się w budynku biurowym zlokalizowanym w Śródmieściu Gdyni, w pobliżu Skweru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia Działki Leśne Do wynajęcia komfortowe, dwustronne mieszkanie (ekspozycja płd.-zach. / płn.-wsch.) o powierzchni 54 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

2 800 zł83 m² 33,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 83 m2, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Gdyni, dąbrowie. To idealna propozycja dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 - Gdynia, witomino Mieszkanie położone na 3 piętrze. Za oknem widok na Las. Możliwość zakupu mieszkania Układ pomieszczeń: jasny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na 6 piętrze bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni, korytarza oraz łazienki. Pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

56,09 zł/m²59 m² 3 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:10/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Orłowo,Gdynia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia długoterminowego samodzielne mieszkanie bezczynszowe dla 2 osób: 55 m, po wewnętrznym remoncie, blisko morza, w prestiżowej dzielnicy Gdyni Orłowo. Nieruchomość szczególnie docenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 000 zł63 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:20/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeliwna

Obłuże,Gdynia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w Gdyni Obłuże na ul. Żeliwnej 12a Mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 51 m składa się na: - salon z wyjściem na balkon, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

120 zł/m²100 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 100 m w centrum Gdyni Oferujemy do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone biuro o powierzchni 100 m , zlokalizowane w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

25 zł/m²360 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronna hala magazynowo-warsztatowa! Nieruchomość usytuowana jest na terenie produkcyjnym, w Porcie Rybackim, z dostępem do nabrzeża. Dzięki swojej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 40 m2, znajdujący się w Gdyni Chwarzno-Wiczlino. Nieruchomość położona jest w bardzo dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe z osobną kuchnią mieszkanie w centrum Gdyni. Mieszkanie po generalnym remoncie w pełni umeblowane. Składa się z: - salonu - Sypialni z łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino-Radiostacja,Gdynia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Mały Kack,Gdynia

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze atuty: bliskość do lasu atrakcyjna, nowo oddana inwestycja Solano z ładnie zagospodarowaną przestrzenią wspólną funkcjonalny układ pomieszczeń lokalizacja: 2 minuty do stacji pkm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

72,81 zł/m²108 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o powierzchni 108,5m2 samym w sercu Gdyni. Lokal znajduję się na parterze z witryną i wejściem od ulicy głównej przy ul. Świętojańskiej w kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

71 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Dąbrowa - gotowy lokal usługowy na start Twojego biznesu! Szukasz idealnej przestrzeni na rozwój własnej działalności? Zatrzymaj się na chwilę - ten lokal ma wszystko, czego potrzebujesz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Karwiny,Gdynia

53,33 zł/m²15 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Znakomicie zlokalizowany pawilon do wynajęcia o powierzchni 15m2 w Gdyni w Karwinach. Pawilon znajduję się na rynku na Karwinach w najbardziej ruchliwej alejce. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 300 zł80 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja: dom usytuowany jest na granicy dzielnic Wzgórza św. Maksymiliana i Redłowa, przy ul. Hallera. Sąsiedztwo morza to niewątpliwy atut tego miejsca - wystarczy piętnastominutowy spacer, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie W gdyni na ulicy jantarowej mieszkanie: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2, zlokalizowane jest na 1 piętrze, w budynku z 1999 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Pogórze,Gdynia

3 490 zł69 m² 50,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na ekskluzywnym osiedlu ogrody tesoro w otoczeniu eleganckiego parku w stylu angielskim. Osiedle jest w niedalekiej odległości od plaży, bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małokacka

Witomino,Gdynia

3 100 zł47 m² 66,52 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy top prestiżowy dla wymagającego klienta 2-pok.apartament! Apartament o powierzchni 46,6m2 w Gdyni na Witominie. Nowoczesny i prestiżowy budynek- małokacka z 2024r, invest Komfort.