dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia Śródmieście

609 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

609 ogłoszeń

Biuro, ul. Śląska

Śródmieście,Gdynia

94,67 zł/m²28,50 m² 2 698 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w kameralnym biurowcu usytuowanym w centrum Gdyni. Pokój mieści się na II p. budynku, jest klimatyzowany. Na piętrze do dyspozycji najemców kuchnia oraz toalety. Ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²318,06 m² 3 499 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro położone w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 081 000 zł61,62 m² 17 543,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament inwestycyjny W centrum gdyni Gdynia Śródmieście | 61,62 m | 3 pokoje + balkon | Stan deweloperski | Nowa inwestycja (2024) | Wysoki potencjał wynajmu | Ponadczasowa.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²132,50 m² 10 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy lokal z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 132,5m2 w topowej inwestycji portova. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

68,75 zł/m²80 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

2-pokojowy lokal z klimatyzacją i widokiem na panoramę miasta o pow. 80m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Lokal znajduję się w inwestycji popularnego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²18 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku biurowym Virgo zlokalizowanym w Śródmieściu Gdyni, w bliskiej odległości Skweru Kościuszki oraz Mola Południowego. W otoczeniu naszego.

Szczegóły ogłoszenia

98,98 zł/m²157,50 m² 15 590 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty lokal gastronomiczny W centrum gdyni Do wynajęcia nowy, świetnie wyeksponowany, narożny lokal z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

5 422 500 zł120,50 m² 45 000 zł/m²

 

Piętro:22/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament narożny w wieży A inwestycji Sea Towers Atuty: z każdego pomieszczenia rozpościera się zapierający dech w piersiach, panoramiczny widok w stronę zatoki, plaży.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł/m²10 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł62 m² 13 870,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 62 m2, położony w Śródmieściu, z ogromnymi witrynami na całą długość lokalu, w jednej z najbardziej aktywnych handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 zł61,23 m² 130,64 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament Z widokiem na zatokę Ekskluzywnie Wykończony | Z panoramicznym Widokiem Na Zatokę | Funkcjonalny Układ | Prestiżowa Lokalizacja | Wysoki standard | Gdynia Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 48m2. Mieszkanie znajduję się w budynku z 1948r. na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane wygodne mieszkanie, nowa winda W kamienicy. Super lokalizacja -kamienica blisko dworca pkp. B.ŁADNE MIESZKANIE 2 POŁĄCZONE POKOJE W ŚCISŁYM ŚRÓDMIEŚCIU UL.STAROWIEJSKA 54 (VIS.

Szczegóły ogłoszenia

58,36 zł/m²377 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferta bez prowizji Nowoczesna powierzchnia biurowa w biurowcu klasy A w centrum Gdyni przy ulicy Śląskiej. Lokal o powierzchni 377m2 na IV piętrze. Możliwość dowolnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł87,50 m² 19 314,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny lub biurowo - usługowy projekt na stworzenie 4 samodzielnych apartamentów. Nowa winda lokalizacja: lokal znajduje się w ścisłym centrum gdyni przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł332,40 m² 18,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: przestrony magazyn w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość usytuowana jest na terenie produkcyjnym, w Porcie Rybackim, z dostępem do nabrzeża. Dzięki swojej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

175 zł/m²20 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet do wynajęcia o powierzchni ok 20m2 na parterze w sercu Gdyni przy ul.Świętojańskiej. Gabinet znajduję się w lokalu z przeznaczeniem medycznym ( punkt medyczny). Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

115,48 zł/m²60,53 m² 6 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Gdynia Śródmieście, plac Kaszubski! Do wynajęcia nowy lokal handlowo-usługowy Idealny na butik, kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

960 000 zł40,32 m² 23 809,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z oferta nieruchomosci dostępnej tylko w Naszym biurze. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdyni Bank Polski 1929 Na sprzedaż komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

87 zł/m²102,46 m² 8 914 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokale usługowo-handlowe o pow. od ok 102,46m2 do 1400m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokale mieszczą się na parterze i piętrach w Centrum Kwiatkowskiego na rogu ulicy 10-go.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²31 m² 2 418 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem biuro o powierzchni ok 31m2 znajdujące się w Gdyni Śródmieście przy ulicy Żeromskiego. Biuro stanowi obecnie jedno duże pomieszczenie, natomiast pierwotnie był to układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 941 916 zł138,73 m² 42 830,79 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł42 m² 119,05 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy top apart z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 42m2 w topowej inwestycji portova. Apartament znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł90,61 m² 19 854,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 848 zł47,91 m² 17 174,87 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł75,59 m² 37 028,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Perełka, takich apartamentów nie ma wiele! Sprzedaż na Fakturę - odlicz 8% vat. Sprzedaż bez pcc. Prestiżowy apartament z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 75,59m2.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł37 m² 15 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Gdyni - świetna lokalizacja! Kawalerka do przerobienia na dwa pokoje! Na sprzedaż jasne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Podolska

Śródmieście,Gdynia

59 zł/m²259,50 m² 15 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w centrum Gdyni. Budynek klasy A, klimatyzowane pomieszczenia, otwierane okna, dozorowany, kontrola dostępu, dostęp dla najemców 24/7. Lokal biurowy mieszczący się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość położona w centrum Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie głównej arterii handlowej miasta ulicy Świętojańskiej, gdzie znajdziemy nowoczesne obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

699 000 zł41,90 m² 16 683 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,90 m2, położone w sercu Gdyni. W zaledwie kilka minut spacerem można dojść do plaży miejskiej oraz Bulwaru Nadmorskiego, gdzie można codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 655 zł37,28 m² 18 177,44 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate Są adresy, które się posiada. I są takie, które pracują na Ciebie. Gdynia Śródmieście. Kilka minut od morza. Inwestycja wendy -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

949 000 zł70,70 m² 13 422,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Duże, słoneczne mieszkanie w świetnym punkcie miasta. Idealne miejsce, by cieszyć się wszystkim, co najlepsze w Gdyni - kawą w parku, spacerem na bulwar i teatrem tuż za rogiem.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł43,23 m² 14 457,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m , zlokalizowane w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w samym sercu Gdyni - przy ul. Świętojańskiej. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

70,97 zł/m²31 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: * Bardzo dobry stan techniczny lokalu (kompletny remont lokalu w 2021r) * Miejsce postojowe po wewnętrznej stronie budynku * Możliwe szybkie wydanie nieruchomości. * gotowy biznes do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

42,60 zł/m²900 m² 38 340 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy mieszczący się na I piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Gdyni. Powierzchnia lokalu około 900 m2 w typie open-space stwarza wiele możliwości zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł121 m² 38 016,53 zł/m²

 

Piętro:14/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

55 zł/m²26,03 m² 1 432 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale o pow.od 10m2 do 340m2 w centrum Gdyni. 55zł netto/m2. Lokale znajdują się w inwestycji na ul.Z.Augusta. Budynek z windą w 2017r., przeszedł całkowitą modernizację.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł49 m² 14 286 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni przy ul. Obrońców Wybrzeża o powierzchni 49mkw. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł35,30 m² 15 836 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! atuty nieruchomości: po remoncie Winda Dodatkowa przestrzeń użytkowa: balkon oraz piwnica Rozsądne koszty utrzymania (czynsz: 500.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54,10 m² 16 451,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe Powierzchnia 54,10 m + 1,68 m piwnica. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej. Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54,65 m² 15 553,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Stylowe.