dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

410 000 zł48 m² 8 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Opis nieruchomości Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , zlokalizowane przy ul. Kcyńskiej w Gdyni Chylonii. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

560 713 zł46 m² 12 147,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego mieszkania obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Lokalizacja: nieruchomość położona w spokojnej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Krośnieńska

Redłowo,Gdynia

20 000 zł185 m² 108,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rod w Gdyni Redłowie - Twój zielony azyl nad morzem! ? Szukasz miejsca, gdzie uciekniesz od zgiełku miasta, ale bez rezygnowania z jego udogodnień? Mamy coś dla Ciebie! rod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Oksywie,Gdynia

379 000 zł36 m² 10 557,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Kawalerka | możliwość drugiego pokoju | blisko morza | spokojna okolica | gdynia oksywie lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni. W pobliżu znajdują się sklepiki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

454 900 zł47 m² 9 678,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz przestronnego i słonecznego 2-pokojowego mieszkania na Grabówku z dużym balkonem? Trafiłeś idealnie! atuty: - ustawne, - przestronny balkon, - mieszkanie gotowe do wejścia, - piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker tel do wlasciciela Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, bardzo dobrze skomunikowane w Gdyni ( Chylonia ) przy ul. Morska 305 Powierzchnia 38m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

501 286 zł39 m² 12 933,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość z odbiorem już w maju 2025 roku, zlokalizowaną na atrakcyjnym Osiedlu Nowa Dąbrowa, doskonale skomunikowanym z całym Trójmiastem. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wojewódzka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 490 000 zł276 m² 9 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:421 m²

Dom Z potencjałem W sąsiedztwie śródmieścia gdyni Dwa duże mieszkania + piwnica | Ogród | Taras | Widok | Bliskość morza | Bliskość Parku Centralnego | Bliskość Bulwaru Nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 350 000 zł121 m² 52 479,30 zł/m²

 

Piętro:17/32

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament o metrażu 121 m2, położony na 17 piętrze najbardziej znanego, prestiżowego budynku Gdyni -sea Towers. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokoła

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

950 000 zł67 m² 14 240,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przepiękny ogród o powierzchni 200m2 pod lasem! Zagospodarowany i z nasadzeniami oraz z wyjściem bezpośrednio do lasu! Lokalizacja: osiedle Chwarzno Sokółka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

419 000 zł37 m² 11 324,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szukasz zadbanego mieszkania blisko skm I obwodnicy? atuty: - 3 minuty pieszo do Uniwersytetu Morskiego dzięki temu idealnie nadaje się na wynajem dla studentów, - 2 oddzielne pokoje, - dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 290 000 zł105 m² 12 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przestronne, jasne mieszkanie 105 m z balkonem - Gdynia Chwarzno-Wiczlino Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 105 m , usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 720 981 zł94 m² 18 316,10 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Twój nowy dom nad morzem czeka Brak czasu? Zapamiętaj tylko to: - przestronna część dzienna - idealna do życia i relaksu - Kameralne osiedle - spokój i prywatność gwarantowane - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

565 000 zł60 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Atrakcyjne, 3 - pokojowe mieszkanie w Gdyni Pogórze Przedmiotem oferty jest przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w IV piętrowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 279 548 zł69 m² 18 421,40 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 772 629 zł76 m² 23 382,50 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

3 548 356 zł121 m² 29 359,20 zł/m²

 

Piętro:16/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chylonia,Gdynia

325 000 zł30 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka | 10 minut do skm | do własnej aranżacji | gdynia lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

838 000 zł64 m² 13 006,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - ul. Janki Bryla, widok na pole i las Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na naturę, położone w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Fregatowa

Wiczlino,Gdynia

2 045 000 zł136 m² 14 991,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący zlokalizowany na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Gdyni Wiczlinie przy ulicy Fregatowej. Powierzchnia użytkowa domu: 136,41m2 Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

643 760 zł65 m² 9 971,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bardzo ustawne mieszkanie w nowoczesnym budynku, ze słoneczną kuchnią i salonem położonym od strony południowej. Bezpieczne - zamknięte osiedle. W standardzie mieszkania m.in pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

899 000 zł31 m² 28 630,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do sprzedaży lokal w najbardziej atrakcyjnym miejscu - Śródmieściu Gdyni. Oferta dla inwestorów szukających dochodu pasywnego z wynajmu lub chcących prowadzić własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

699 000 zł48 m² 14 472 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 2 pokojowego (z możliwością uzyskania 3), położonego przy alei marsz. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

545 000 zł46 m² 11 720,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie | słoneczne | przestronne | dobrze skomunikowane | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 198 821 zł70 m² 17 052,90 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji W gdyni redłowo Blisko morza | Blisko lasu | Blisko centrum ***** informacje O nieruchomości / standard: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legionów

Orłowo,Gdynia

6 917 620 zł236 m² 29 359,20 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Unikalny penthouse W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji W gdyni redłowo Blisko morza | Blisko lasu | Blisko centrum | Wspaniałe widoki ***** informacje O nieruchomości /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 363 457 zł85 m² 16 019,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji W gdyni redłowo Blisko morza | Blisko lasu | Blisko centrum | Wspaniałe widoki ***** informacje O nieruchomości /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

489 000 zł37 m² 13 378,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gdynia Grabówek, 2 pokoje na sprzedaż, ul. Komandorska - mieszkanie z potencjałem tuż przy Uniwersytecie Morskim Mieszkanie będzie dostępne od początku lipca 2025 roku Możliwość wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Architektów

Orłowo,Gdynia

665 000 zł36 m² 18 627,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,7 m2 z ogrodem! Gdynia Orłowo! 2 -pokojowe mieszkanie umeblowane o powierzchni 35,7 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

520 000 zł46 m² 11 346,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Oksywiu. Nieruchomość znajduje się na tzw."wysokim" parterze i składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dąbrowa,Gdynia

430 000 zł44 m² 9 786,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | Gdynia Dąbrowa | Gotowe do wprowadzenia Mieszkanie, do którego możesz się wprowadzić od razu - bez remontów, bez stresu i bez kompromisów. Czy chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

489 466 zł38 m² 12 840,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 18m2 - Nowa Dąbrowa, gdynia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w inwestycji, zlokalizowanej przy ul. Kupca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Gdynia

738 000 zł71 m² 10 385,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Szukasz lokaty kapitału, szukasz mieszkania w Centrum Gdyni w cichej spokojnej uliczce to miejsce dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe w Gdyni Śródmieście- centrum ul.